INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, regulaminy

Moderator: Inkwizytor

SiD
Posty: 420
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 00:11
ID Steam:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Post autor: SiD »

Przydzielili mnie do heavy hitterów, czyli 5th Armor Battalion.
Obrazek Obrazek :cfog Obrazek
eagle
Posty: 138
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 12:41
ID Steam:
Numer GG: 7031645
ID gracza: 2105860
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Post autor: eagle »

Będziesz ganiał ciężkim sprzętem i nas wspomagał :)
Obrazek
SiD
Posty: 420
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 00:11
ID Steam:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Post autor: SiD »

Nie będę ganiał za ciężkim sprzętem i na waszą nieudolność przeklinał :mrgreen:
Obrazek Obrazek :cfog Obrazek
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Post autor: chewie »

uhu dopiero jak sie zgubisz w zakamarkach Corazol to bedziesz krzyczal zebysmy ci pomogli na wsteku wyjechac i bedziesz sie prosil :dworship

pozatym pewnie dostaniesz szilke i bedziesz sterczal caly czas na gorce :coffee a my bedziemy odwalali cala brudna robote. :rant

ps. i tak mnie nie bedzie. a biedny Mat3nz nie moze sie zapisac. moze mu pomozesz Eagle? mnie pomogles zajebiscie :1th tylko wez go do Bravo ja juz poprosilem o przeniesienie po powrocie.


ps2.
http://bmf.jamesbond007.name/attendance/index.php
to jest lista tych co odbyli cwiczene i wiedza na czym bedzie polegala strategia i taktyka w najblizsze bitwie. Ja i Eagle zaliczylismy i mamy zielone swiatelko czyli Battle Ready. Mysle jednak ze jak ktos nie ma to nie szkodzi tyle ze bedzie bardziej miesem armatnim tym bardziej jesli nie zapozna sie z planem bitwy.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
Awatar użytkownika
Inż. Michalko
Posty: 59
Rejestracja: 26 września 2007, 13:14
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Post autor: Inż. Michalko »

ja tez bede sie chciał zapisac tylko poczekam na mant3za az sie zapisze to mi powie, pokolei co trzeba robic podczas zapisywania sie
Virtual Battle 1st campaign veteran.
Obrazek
Firefly
Posty: 744
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 21:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Post autor: Firefly »

chewie pisze: pozatym pewnie dostaniesz szilke i bedziesz sterczal caly czas na gorce :coffee a my bedziemy odwalali cala brudna robote. :rant
Szyłka to jedna z lepszych broni do walki z piechotą. Swietnie sie sprawdzała w ochronie konwojów radzieckich w Afganistanie a także w walkach na granicy radziecko-chińskiej :). Jesli w tych rozgrywkach nie używaja ich do walk w miastach to hmmm tracą sporą przewage taktyczna.
Retired. Unavailable until further notice.
SiD
Posty: 420
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 00:11
ID Steam:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Post autor: SiD »

To może po prostu przeczytaj instrukcje na forum IC-ArmA?

Mniej więcej tak to wygląda:
Rejestrujesz się na forum/stronie.
Zapisujesz się do armii (BMF, SF, albo wyboru dokona administracja)
Zmieniasz w profiluswój nick na (przykładowo dla armii czerwonej) [BMF]Michalko
Zgłaszasz swoją obecność dowództwu I podajesz podstawowe informacje (możesz tutaj dodać preferencję, np. że najchętniej dołączysz do bravo)
Czekasz na przydział, dostaniesz prywatną wiadomość z dalszymi instrukcjami.
I zgłaszasz swoją gotowość bojową na podforum twojej kompanii. Znów podajesz podstawowe informacje i ew. preferencje co do roli jaką chcesz ogrywać w zespole.
Po otrzymaniu przydziału ponownie zmieniasz pseudonim odpowiednio dla Bravo i 369-tej będą to wersje [BMF]B|Pvt.Michalko, [BMF]369|Pvt.Michalko. Ustawiwasz avatar na odpowiedni z galerii (ranga szeregowy, compania zależnie od przydziału).
Na koniec możesz się zapisać na listę osób biorących udział w dzisiejszej bitwie (jeżeli nadal można) oraz treningach uprzednio zapoznając się z kalendarzem. Czytasz cały plan bitwy ze szczególnym naciskiem na rozkazy jakie ma twój oddział.

Wymagania są niewielkie - Posłuszeństwo i znajomość języka angielskiego. Przy czym oba są podstawą bez której nawet nie ma co się zapisywać.


Z moją rolą w 5-tej pancernej to spokojnie - jestem tylko szeregowcem, a kilku nas tam będzie. Myślę, że raczej moja funkcja ograniczać się będzie jednak do biegania za żelastwem i pilnowania jej integralności.
Swoją drogą, sierżantem w mojej pancernej jest niejaki Ignacio, z tego co słyszałem z Polski, ale jakoś nie pamiętam żadnego takiego w światku ofp, ani też nie widziałem, żeby jakikolwiek brał czynny udział w Armie (chociaż sceny ArmA prawie nie znam).
Obrazek Obrazek :cfog Obrazek
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Post autor: chewie »

u mnie jest koles ktory np nazywa sie Polish Mafia... ale tez go nie znam zreszta niekoniecznie Polak.
SiD a skad bierze sie Avatary?


O Panowie widze ze i pan Michalko i pan Firefly dolaczyli takze do brygdy zmechanizowanej. uuu. Widze zwyciestwo o ile nie pokanaja was LAGI. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 12 stycznia 2008, 17:48 przez chewie, łącznie zmieniany 1 raz.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
SiD
Posty: 420
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 00:11
ID Steam:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Post autor: SiD »

W profilu klikasz edytuj avatar. Nie można uploadować własnych - wybierasz go z galerii która jest zaraz poniżej.
Obrazek Obrazek :cfog Obrazek
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Post autor: mant3z »

...a ja się nadal nie mogę tam dostać :(
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: INTERNATIONAL CONFLICT ARMA

Post autor: chewie »

fuck . nie wiem ich admin narazie mi nie odpisal drugi raz.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
Zablokowany

Wróć do „Ogólne o multiplayer”