Czy gracze z DYN to cheaterzy?

Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, regulaminy

Moderator: Inkwizytor

MaKo
Posty: 35
Rejestracja: 18 października 2007, 19:04
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Czy gracze z DYN to cheaterzy?

Post autor: MaKo »

komentarz?
prosze bardzo:
1. gdzie podziały się animacje tego kolesia
dwa albo 3 razy leczy sie w 0,5 sec. nie mając żadnej animacji
2. pare razy dziwnie nie ginie mimo ostrzału ale to pewnie przez lag

ogólnie nuda i strata mniejsca na twardzielu żeby ściągać :rant
8 Brygada Zmechanizowana
Obrazek
I`m a bomb technican - if you see me running => try to keep up!!!
Medic!!!

Obrazek
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Czy gracze z DYN to cheaterzy?

Post autor: kondor »

MaKo pisze: dwa albo 3 razy leczy sie w 0,5 sec. nie mając żadnej animacji
w pozycji przykucnięcia nie ma animacji leczenia, to żaden czit
MaKo
Posty: 35
Rejestracja: 18 października 2007, 19:04
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Czy gracze z DYN to cheaterzy?

Post autor: MaKo »

obejrzyj około 2/3 filmu

gość leży a nie kuca 8O
i nie wiem czy gość cheaterem jest czy nie poprostu komentuje filmik
8 Brygada Zmechanizowana
Obrazek
I`m a bomb technican - if you see me running => try to keep up!!!
Medic!!!

Obrazek
panther
Posty: 33
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 17:18
ID Steam:

Re: Czy gracze z DYN to cheaterzy?

Post autor: panther »

Trance pisze:chodzi CI o BloodAngela? :) Lidera DYNu?
BloodAngel - lider DyN, z tego co mi wiadomo z OFP Kriegshund, a jeszcze dalej pamietam wątek to ta sama osoba co Mullah Omar, admin forum TKC (jak wyszło na jaw skończył grać pod tym nickiem i zmienil ID) :o
itan pisze:To chiterzy... Byli KR... Cobra czy Devil
KR - KreuzRitter znienawidzeni gracze map TNT i CZL, nie raz próbowano im cokolwiek wykryć ale niestety nie ma narzędzi pozwalających wszystko znaleźć

OC - niektórzy pamiętają ich grę na OFP hexenkessel


btw w skladzie mieli przez pewien czas jendego polskiego gracza - lukeo :ohno
Obrazek

Core 2 Duo [email protected] + Scythe Ninja Plus | Asus P5B Deluxe | GeiL Ultra 2x1GB 800 | Ati x1800XL IceQ3 | SB Audigy 4 | Tacens Valeo 460W | Seagate B 7200.10 250GB | Razer Copperhead+SteelPad QcK | Creative HS-600 | iiyama 19" lcd
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Czy gracze z DYN to cheaterzy?

Post autor: Trance »

Spiskowa teoria dziejów. Wszyscy są powiązani ze wszystkimi i niedługo sie okaze ze wszyscy gracze ArmA to tak naprawde jedna osoba.
Zupełnie nie ma dowodów na czyjekolwiek cheaterstwo, wiec nalezy to przemyslec, zanim zacznie sie kogos oskarzac publicznie.

Pomijam juz fakt wymiatania przez coponiektórych, bo sam miewam takie dni, kiedy bez specjalnego celowania wszystko mi poprostu siada, czuje sie jakbym miał aimbota, ale go nie mam, ale ktos inny moze pomyslec, ze go mam, wiec subiektywne uczucia nalezy schowac do szuflady. CO innego jest jak ktos spawnuje tanki na mapie i łatwo to udowodnic, ale ze ktos "zbyt" wymiata nie mozna tak pochopnie przesadzac.
Obrazek
Awatar użytkownika
XTR
Posty: 13
Rejestracja: 20 stycznia 2007, 13:52
ID Steam:
Numer GG: 1357055
ID gracza: 0

Re: Czy gracze z DYN to cheaterzy?

Post autor: XTR »

omg ludzie... moje zdanie :D Ja praktycznie nigdy z nimi problemu nie mialem , nigdy nie zauwazylem nic dziwnego u nich a grywalem z nimi bardzo czesto z powodu niskiego pinga i szybkich map . Raz mialem dziwna sytuacje kiedy (nie pamietam dobrze nicka) Spetznazz77 pytal sie mnie czy mam czity . Zauwazylem tylko ze sa bardzo szybcy dlatego lubie z nimi grac , pozatym wedlug mnie sa czysci .
itan
Posty: 338
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 13:17
ID Steam:
Numer GG: 9190911
ID gracza: 596484
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czy gracze z DYN to cheaterzy?

Post autor: itan »

zupelnie nie ma dowodow, ale sa swiadkowie dziwnych sytuacji. np ja, gdy po otrzymaniu serii moje zwloki odlatuja 3 metry na bok... NL, Avanti, MCY, BAC, wszyscy by mieli cos do dodania, ale nie widze sensu wnikania
Obrazek... "zamknieta koteria ze zidiociałymi członkami"
SiD
Posty: 420
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 00:11
ID Steam:

Re: Czy gracze z DYN to cheaterzy?

Post autor: SiD »

A tak spytam, bo mało aktywny na scenie byłem wcześniej - co się stało z lukeo? Przeszedł na stronę GRU Sniper'a (ktoś pamięta? :D) czy jak?
Obrazek Obrazek :cfog Obrazek
Awatar użytkownika
Equi
Posty: 155
Rejestracja: 26 grudnia 2006, 10:45
ID Steam:
Numer GG: 3753274
ID gracza: 0

Re: Czy gracze z DYN to cheaterzy?

Post autor: Equi »

SiD pisze:A tak spytam, bo mało aktywny na scenie byłem wcześniej - co się stało z lukeo? Przeszedł na stronę GRU Sniper'a (ktoś pamięta? :D) czy jak?

Nie chce kablować, ale rozpisał się cztery posty wyżej. (licząc od mojego) 8)
Obrazek

Obrazek
itan
Posty: 338
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 13:17
ID Steam:
Numer GG: 9190911
ID gracza: 596484
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czy gracze z DYN to cheaterzy?

Post autor: itan »

Obrazek... "zamknieta koteria ze zidiociałymi członkami"
minimi
Posty: 6
Rejestracja: 18 listopada 2007, 00:34
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Czy gracze z DYN to cheaterzy?

Post autor: minimi »

Witam wszystkich na forum- większość z Was zna mnie pod nickiem [DYN]Minimi- i teraz odpowiedż- bardzo często gramy przeciwko sobie- a wtedy można zobaczyć, czy ktoś, kto walczy wspólnie z tobą cituje czy też nie (speed, nakierowanie broni itd)- nie zauważyłem nic dziwnego walcząc w parze z dewilem czy brokerem- jak się ich trafi a trafić rzeczywiście trudno to umierają- faktem jest że na naszym serwie są czasem lagi ale jak przejdziemy na linuksa pewnie będą mniejsze albo znikną- to także kwestia sprzętu, pingów itd jak przeszedłem na 8800GTS moje "umiejętności" wzrosły dość gwałtownie. Dodatkowo gramy razem (co nie znaczy wspólnie po jednej stronie) kilkaset godzin rocznie, ale zawsze na ts- co do gościa z długim językiem to przepraszam- zdarza się ale wybaczcie starszym ludziom- mamy już powyżej 30 lat średnio a gościu z długim językiem 50, w tym wieku czasem trudno się powstrzymać- jak macie dziadków to zrozumiecie :) Co do pogłosek jakoby wychodzimy z klanu psów to tylko pogłoski, Mulla to też nie od nas chociaż go znamy ale z naszego klanu nie jest- czyli- nie cheatujemy (bo i po co), gramy bardzo dużo i zawsze razem a część klanu ma już kilkuletni staż- jeszcze z OFP i jak mamy gorszy dzień- jak ostatnio walcząć z EC (chociaż w rezerwowym składzie, nierównych siłach i nie mecz- mamy nadzieję, że będzie w przyszłą niedzielę) to potrafimy przegrać. Nie cheatujemy bo to żadna gra i żadna radość a i tak przy naszym doświadczeniu potrafimy pokonać bardzo wielu. Zresztą z wieloma Polskimi klanami walczyliśmy razem Berzerk- ostatnio zresztą na naszym serwie i też należałoby zapytać, czy widzieli po swojej stronie faceta ze speedhackiem np

Pozdrawiam wszystkich traktując tą dyskusję jako wyraz uznania :dworship
Zablokowany

Wróć do „Ogólne o multiplayer”