ARMA 2! TAK, prezentacja na GC 2007 i cała reszta!!

Zablokowany
Jacobss
Posty: 122
Rejestracja: 27 sierpnia 2007, 16:22
ID Steam:
ID gracza: 1

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja juz dzis na GC!!

Post autor: Jacobss »

eJay pisze:Radeon, tyle marudzisz o tej grafice, a zapominasz o waznej kwestii - wymagania :lol:
Wystarczy mieć Xboxa 360 :P.

Forrestal: Co Spanel gadał o wersjach na konsole? Definitywnie będzie tylko na X360 czy o PS3 też myślą?
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja juz dzis na GC!!

Post autor: Forrestal »

Raczej tylko Xbox. Jak uslyszal haslo PS3 to pokrecil glowa przeczaco a mine mial nie tega :P
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Jacobss
Posty: 122
Rejestracja: 27 sierpnia 2007, 16:22
ID Steam:
ID gracza: 1

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja juz dzis na GC!!

Post autor: Jacobss »

Forrestal pisze:Raczej tylko Xbox. Jak uslyszal haslo PS3 to pokrecil glowa przeczaco a mine mial nie tega :P
Hehe, szkoda, że nie będzie na PS3. No cóż, tak bywa. W jakim języku gadaliście ze Spanelem? Po Angielsku? Jeżeli tak, to jak on gada po angielsku? :roll:
OFman
Posty: 471
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:38
ID Steam:
Numer GG: 2993491
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja juz dzis na GC!!

Post autor: OFman »

Oczywiście po angielsku. Mówił bardzo dobrze choć trochę ciężko to ocenić, bo przecież nie jesteśmy anglikami i sami nie mówimy doskonale w tym języku. W każdym razie nie mieliśmy najmniejszych problemów z porozumiewaniem się zarówno z Marukiem jak i panem z Idea Games :)
:13bds :weteran
http://arma2.pl
"I'm not friendly" :D
FriX
Posty: 142
Rejestracja: 15 czerwca 2007, 09:35
ID Steam:
Numer GG: 1894993
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja juz dzis na GC!!

Post autor: FriX »

Właśnie mnie olśniło... My tak gadu-gadu™® Marki Spaniele itp a co z serwerami linuksowymi?

Nie wiem czy to odpowiedni temat ale jak jest taki "BUM" informacyjny to myślę że warto spytać...
Awatar użytkownika
zabix
Posty: 227
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 21:34
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja juz dzis na GC!!

Post autor: zabix »

Przeczytałem cały temat i nawet się zalogowałem na forum. Jako iż arme sprzedałem za 48 zł (wg. mnie nie jest tyle warta, ale cóż, zysk ważniejszy), opinię wyrażę z pozycji bezstronnego obserwatora.

GAME2 to miało być GAME2 a nie ArmA2. Na screenach sprzed kilku lat widać było nowy silnik, system zniszczeń, ogólnie nie wyglądało to kompletnie jak ArmA. Teraz BIS nagle wyskakuje z ArmA2. Przerobili trochę teksturek, zmienili interface, zrobili nowe bronie, modele pewnie tylko przeteksturowali, itd. Podczepili to pod szyld ArmA2 czy tam GAME2. I bądź tu teraz mądry. Obiecywali GAME2, zupełnie coś nowego. Nowy silnik, nowe otoczenie, te systemy dowodzenia, nowa kompania, możliwość zmiany przebiegu akcji, dynamiczna rozgrywka... Pamiętacie te obietnice?

BIS klepnął wg. mnie marnego klona OFP (czytaj ArmA) i teraz próbują z tego zrobić GAME2. Pytanie klaruje się samo; Czyżby nie poradzili sobie z GAME2?

Modyfikacje które zrobili by pokazać cokolwiek na GC zrobił by każdy szanowany mod, FDF, CSLA, BAS... Wystarczyły bym im nowe narzędzia do edycji i zrobili by to o wiele lepiej, nie mając na sumieniu obietnic. Może chcieli pokazać GAME2, ale porzucili projekt bo jednak nie sprostali wymaganiom? Musieli coś pokazać bo by wszyscy o nich zapomnieli, machenli pare marnych modyfikacji i hop siup mamy GAME2, a raczej ArmA2! Gdzie ten nowy silnik? Gdzie te wszystkie obietnice?

Osobiście mam gdzieś BIS i nadzieję pokładam w OFP2, bo my czekaliśmy na OFP2 czy tam GAME2, a nie ArmA2. Także kibicuję Codemasters. Może oni wniosą coś nowego w tym temacie, cieszy mnie fakt iż oni nie kombinują jak BIS.
Chcesz zobaczyć zabixa?: http://uploader.pl/?d=E3E06F081

Dlaczego muszę się zniżać do poziomu
Awatar użytkownika
Mr Groch
Posty: 90
Rejestracja: 21 kwietnia 2007, 22:09
ID Steam:
Numer GG: 129799
ID gracza: 2001667
Lokalizacja: http://groch.dyn.pl/gps
Kontakt:

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja juz dzis na GC!!

Post autor: Mr Groch »

FriX pisze:Właśnie mnie olśniło... My tak gadu-gadu™® Marki Spaniele itp a co z serwerami linuksowymi?

Nie wiem czy to odpowiedni temat ale jak jest taki "BUM" informacyjny to myślę że warto spytać...
Tak, pytalismy... I nic sie nie dowiedzielismy :/ Prace trwaja, ale nie mozna podac konkretnej daty...
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Mirage
Posty: 254
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 22:02
ID Steam:
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja juz dzis na GC!!

Post autor: Mirage »

Jestem w szoku... Chyba po raz pierwszy zgadzam się z zabixem co do słowa... :o

A co do:
Czyżby nie poradzili sobie z GAME2?
IMO - porwali się z motyką na księżyc. Za dużo pomysłów, za duże ambicje, a na dobrą sprawę zbyt małe umiejętności, zbyt mało ludzi i zbyt małe zasoby. Woleli skupić się na VBS2 i zacząć myśleć nad VBS3. Więcej zyskają na tym, niż na tworzeniu tego calego "Game2", któremu i tak nie potrafili podołać...
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja juz dzis na GC!!

Post autor: chewie »

bsz nie wiem co to za marudzenie jak w stylu Radeona. ja wlasnie sie ciesze ze cokolwiek sie dzieje bo co bym gral gdyby nie bis?
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
Awatar użytkownika
zabix
Posty: 227
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 21:34
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja juz dzis na GC!!

Post autor: zabix »

chewie pisze:bsz nie wiem co to za marudzenie jak w stylu Radeona. ja wlasnie sie ciesze ze cokolwiek sie dzieje bo co bym gral gdyby nie bis?
Bardziej twoje gadanie podchodzi pod marudzenie.

Płacę, wymagam.
Chcesz zobaczyć zabixa?: http://uploader.pl/?d=E3E06F081

Dlaczego muszę się zniżać do poziomu
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja juz dzis na GC!!

Post autor: chewie »

whatever. nie chce sie klocic. ja sie ciesze z arma ale gdybym nie byl w 4IB to dawno by mi sie znudzilo.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
Zablokowany

Wróć do „ArmA Flash News”