tani notebook

Masz problem ze sprzętem? Windows Ci się wiesza? A może chcesz sie pochwalić swoim "piecem"?

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
hryst
Posty: 297
Rejestracja: 16 listopada 2006, 10:04
ID Steam: hryst
ID gracza: 0
Lokalizacja: minsk
Kontakt:

tani notebook

Post autor: hryst »

w sieci od czasu do czasu słychać o projekcie "tani notebook" ale to co teraz podali to jakaś kpina. Przecież 150$ to potrafi dobry aku do notebooka kosztować nie wspominając o LCD a co dopiero cały komp 8O
http://itbiznes.pl/art27710.html
Jeśli okaże się to prawdą to czeka nas mała rewolucja, no chyba ze firma robi sobie reklamę i po czasie stwierdzi iż wystąpił błąd gdy pracownik umieszczał info na stronie.
You will be assimilated. Resistance is futile. :ofp
Intel [email protected]|Abit IP35|LCD DELL 20'|X2900XT 512MB|2x2GB RAM HyperX|SATA750GB|BR LG GBW-H10N|SB A.4|Sunbeam ST + 620-A12S|
Awatar użytkownika
PoitleK
Posty: 190
Rejestracja: 18 grudnia 2006, 19:55
ID Steam:
Numer GG: 2535531
Lokalizacja: Wrocław

Re: tani notebook

Post autor: PoitleK »

mnie tam tylko zastanawia jedna rzecz - jaka tam bedzie matryca przy takiej cenie :-) i czy bedzie cos na niej widac jak czlowiek odchyli glowe o 3 stopnie od kata prostego :P
bo ze da sie zrobic notebooka za tyle to nie podlega watpliwosci...
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.

Sith Code
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: tani notebook

Post autor: Trance »

Ja jak zobaczyłem z pół roku temu reklame formy optimus, ze maja super oferte dla graczy, komputer bardzo mocny, wydajny i wogole super pod gry bardzo wymagajace sprzetowo i nowoczesne za 900 zł to zwątpiłem... A jak przeczytałem konfiguracje to mało nie zemdlałem (karta graficzna z szyna do pamieci 64 bity i to ma byc do gier????? )

Także "dobry komputer" to pewnie w ich odczuciu, wiec moze byc taki tani, ale nie podali tam dokładnej konfiguracji, wiec sie nie wypowiadam...
Obrazek
Awatar użytkownika
Radeon
Posty: 778
Rejestracja: 14 lutego 2007, 00:28
ID Steam:
Numer GG: 4014140
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: tani notebook

Post autor: Radeon »

To optimus zaczyna stosować strategię hiper marketów...

O taak "SUPER KOMPUTER Z PROCESOREM INTEL CORE 2 DUO 6800 za jedyne 1500 zł!". No może przeginam, ale dużo się widzi ofert z C2D 6600 za niską kasę. No ja już pare widziałem, ale zazwyczaj zapominają dodać na czym były cięcia budżetowe. Ja też moge kupić sobie C2D 6800, jaką badziewną płytę pod niego za 200 zł, no może 300, ze 4GB ramu NoNameów za 300 czy 400 zł. I może X800GTO i powiem, że mam szał komputer z Codegenem 500W. :mrgreen:

Tiaaa
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware & Software”