Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

kamil23165
Posty: 6
Rejestracja: 22 lipca 2009, 02:36
ID Steam:
ID gracza: 0

Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: kamil23165 »

Witam wszystkich miłośników ArmaA 2.Mam problem z misją Psy wojny,nie mogę jej przejść wiem tylko że mam podbić większość miast na wyspie ,potem zniszczyć bazę czedaków tylko nie mogę jej odszukać i znaleść dowody obciążające Rosjan .Proszę o pomoć :( Chciałbym wiedzieć czy ktoś doszedł do tej misji bo jest w niej duży błąd,żołnierze z drużyny nie reagują na twoje komendy odpowiadają ale pozostają na miejscu .Problem można rozwiązać w jeden sposób trzeba postrzelić swojego żołnierza uleczyć i dopiero wtedy będzie wykonywał rozkazy.Mam nadzieje że w polskiej wersji tego nie będzie :violent
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: eJay »

Błąd z niereagującymi jednostkami jest znany (podobnie było w Badlands). Ale mnie nurtuje co innego: gdzie do diabła w tej misji można znaleźć noktowizję. Jest noc, ciemno jak w..., walczę o wieś Msta i nic nie widzę, nie mogę walczyć. A gogli na liście broni nie ma (w menu Buy Weapons), a nikt innych ich nie ma. Jakieś porady, sugestie?
Awatar użytkownika
Diabl0
Posty: 134
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 01:10
ID Steam:
Numer GG: 2236900
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: Diabl0 »

eJay pisze:gdzie do diabła w tej misji można znaleźć noktowizję.
Kup pilota i każ mu się przezbroić (eleganckie ale upierdliwe) lub go zabij (szybkie ale mało humanitarne).
kamil23165
Posty: 6
Rejestracja: 22 lipca 2009, 02:36
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: kamil23165 »

eJay pisze:Błąd z niereagującymi jednostkami jest znany (podobnie było w Badlands). Ale mnie nurtuje co innego: gdzie do diabła w tej misji można znaleźć noktowizję. Jest noc, ciemno jak w..., walczę o wieś Msta i nic nie widzę, nie mogę walczyć. A gogli na liście broni nie ma (w menu Buy Weapons), a nikt innych ich nie ma. Jakieś porady, sugestie?
Ja robię tak że kupuję z menu jednostek ,snajpera lub żołnierza KM lub RGP wtedy mam cały zestaw wraz z noktowizorem .
PS.W misji dogs of war dostępne jest wyposażenie snajper M107 jest to snajperka z pociskami 12.7 x 99mm robi wrażenie.
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: mant3z »

Nokto ma każdy oficer wroga.
Mów mi milordzie łapserdaku!
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: eJay »

Czekam mimo wszystko na patcha, bo na 2 miasta przed końcem wystąpił błąd przez który moje jednostki nie mogą zajmować nowych lokacji no i nie miałem questa zdobycia Lopoteva oraz rozwalenia bazy Czedaków. Szlag by trafił 10 h grania. No i już wiadomo, że ta misja tworzy tzw. memory leak. Granie przy 12 fps rullez ;)
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: mant3z »

eJay pisze:Czekam mimo wszystko na patcha, bo na 2 miasta przed końcem wystąpił błąd przez który moje jednostki nie mogą zajmować nowych lokacji no i nie miałem questa zdobycia Lopoteva oraz rozwalenia bazy Czedaków. Szlag by trafił 10 h grania. No i już wiadomo, że ta misja tworzy tzw. memory leak. Granie przy 12 fps rullez ;)
Ja nie miałem żadnych z w/w problemów. Jedyne co mi się sypało to przypadek gdy kazałem medykowi uleczyć ludków obsadzonych na 'zeusie' efektem był CTD.
Poza tym miałem ponad 25fps i wszystkie questy zaliczone.
Mów mi milordzie łapserdaku!
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: eJay »

No widzisz jakiego masz farta :)
Pshybysz
Posty: 2
Rejestracja: 16 sierpnia 2009, 06:09
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: Pshybysz »

Witam, nie chcę zakładać nowego wątku a problem mam z misją Badlands (złe tereny).
Mianowicie: po żmudnym i ciężkim zajęciu "Soborów" uzbierałem kasę na mini wojsko jakimi były 3 BRDM'y, kolejne miasta: Pogorevka, drugiej nazwy nie pamiętam i Wisznoje, zdobyłem już z łatwością.

W zakładce zadania wszystko mam wykonane, włącznie z zebraniem dowodów. Ale tutaj pojawia się problem... nic dalej się nie dzieje. Zjeździłem cały teren walk i nie znalazłem niczego co by mogło mi pomóc. BA! odwiedziłem nawet WOC w ich posterunku ale tak samo dowódca posterunku jak i Coops czy też inny członek oddziału Razor tylko się na siebie patrzą, żaden nie chce powiedzieć ani słowa i nie można ich do tego zmusić.

Jednak pamiętam swoje jedno posunięcie, które może mieć wpływ na to, że gra mi dalej nie "idzie" po zajęciu Nowego Soboru podjechał MHQ i zacząłem budować bazę, jako że system taki nowy to kliknąłem byle gdzie i byle co... okazało się, że wybudowałem sztab polowy na MHQ i wygląda to jakby pojazd był zablokowany, wydaje mi się jednak że dałby radę wyjechać gdyby chciał.

Czy w trakcie waszych wojaży MHQ stało cały czas w Novym Soborze czy jeździło do każdego nowego punktu? jesli chodzi o to co opisałem wcześniej to pomóżcie jak mogę zmusić MHQ do dalszej jazdy, a jeśli nie to powiedzcie jak zakończyć tą misję.

ps. Rosjan nad starym soborem nie męczyłem nawet ich tam nie odwiedziłem
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: mant3z »

Jedź do Rosjan :)
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
Uncle Blues
Posty: 78
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 20:26
ID Steam:
Numer GG: 1562358
ID gracza: 2841
Lokalizacja: Warszawa / Opole

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: Uncle Blues »

Nie zaobserwowałem w tej misji wcześniej wspomnianych problemów, za to natrafiłem na inny. Dostałem się na małą wysepkę wskazaną przez informatora, rozstrzelałem wszystkich obrońców i pojmałem Lepoteva. Przylatuje Mi-8 i zabiera nas do głównej bazy. I tu mam problem. Jestem z jencem w głównej bazie i nie wiem co z nim zrobić. Prowadzałem go po całej bazie i nic się nie dzieje. Nie da się go też nigdzie zostawić, bo albo biega za mną, albo ucieka w bliżej nie określonym kierunku. Co trzeba konkretnie z nim zrobić?
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”