Latanie śmigłowcem

Dyskusje związane ściśle z ArmedAssault ;-)

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Koval
Posty: 378
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 20:59
ID Steam:
Numer GG: 5246848
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Latanie śmigłowcem

Post autor: Koval »

Jasne, ale ja mówię o zachowaniach helikoptera przy wykonywaniu wychyleń w bok - zamiast iść bardziej w poziomie to ten chce nie wiem czemu zrobić obrót w okół siebie :roll:
ASUS K72J
i3 M350 2.27Ghz | 4GB RAM
Radeon Mobility HD5150
Lukeo
Posty: 67
Rejestracja: 14 grudnia 2006, 21:49
ID Steam:
Numer GG: 5994970
Lokalizacja: Polska (Dębica)
Kontakt:

Re: Latanie śmigłowcem

Post autor: Lukeo »

Całe to biadolenie wydaje mi sie bez sensu. No mamy nową gre to trzeba sie przyzwyczaić, a nie biadolić, że sie inaczej gra :D. Gdyby sie grało tak samo, to nie widze sensu, zeby kupowac nowego kompa i placic 100 zł za gre :D tylko dalej grac w stara gre...
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Drone
Posty: 217
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 02:39
ID Steam:
Numer GG: 4111057
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Latanie śmigłowcem

Post autor: Drone »

Śmigłowiec zachowuje sie mówiąc krótko - dziwnie xP Nie wiem, nie miałem nigdy przyjemności siedzieć za sterami BH czy innego latadła jednakże szybkość manewrów takiego koliberka wydaje mi sie grubo przesadzona. U mnie na klawiszach sam start śmigłowcem polegał na rytmicznym bujaniu w lewo, prawo, po czym wpierdzieleniu sie w ufomana patrzącego "co ten #$&#^ dron robi". Teraz na Joyu mogę śmiało stwierdzić ze lata sie dobrze, nawet bardzo. Nie za prosto, ale można dokładnie wymierzyć gdzie sie ma lecieć i co zabić. Jedno jest na plus - jak już ktoś wspomniał - nie będzie się każdy pchał za stery.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja o ArmA”