Changelog 1.07 + wrażenia z BETY

Dyskusje związane ściśle z ArmedAssault ;-)

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Garbol
Posty: 243
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 01:14
ID Steam:
Numer GG: 1299924
ID gracza: 0

Re: Changelog 1.07 + wrażenia z BETY

Post autor: Garbol »

mam podobne zdanie jak Firefly. Jak do kogoś wale to mi to rybka jak giną ważne że giną! :mrgreen:
Obrazek
W wojsku służyłem od 06.08.2008 do 27.04.2009 - Siły Powietrzne Operator radarów NUR-31, NUR-31MK, NUR-41, Nur-12.
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Changelog 1.07 + wrażenia z BETY

Post autor: Rainbow »

Firefly pisze: PS. Dla mnie to moga byc i 3 animacje na krzyz bo nie patrze jak kto ginie. Wazniejsze jest odwzorowanie srodowiska niz tysiace sposobow na usmiercanie. Widocznie jestem osamotniony w swoim zdaniu :).


I własnie tu się kłania pogląd na grę. Ludzie, którzy nie są fanami gier typu ArmA skupiają uwagę właśnie na takich detalach jak animacje śmierci itp., a nie ich obchodzi czy wyspa ma 100 czy 400km2, oraz czy za miastem są dęby, czy wierzby.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2007, 12:12 przez Rainbow, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Radeon
Posty: 778
Rejestracja: 14 lutego 2007, 00:28
ID Steam:
Numer GG: 4014140
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Changelog 1.07 + wrażenia z BETY

Post autor: Radeon »

No to chyba jestem wyjątkiem.

Fanem ArmA jestem i jednak denerwuje mnie tysiace sklonowanych ruchów.

Z tego co przeczytałem FireFly, to dla Ciebie krowa mogłaby miałczeć. Ważne, że wygląda jak krowa. :P
Chyba jednak lepiej byłoby gdyby po trafieniu vojak oparł się o worki z piaskiem i powoli się z nich osunął, a nie zwyczajnie przeleciał przez nie, przez niedociągniecia fizyki gry (już raz mi się to zdarzyło) lub też padłby na nie i albo leżałby sztywno albo odepchnąłby się głową. No to jest absurd normalnie.

@Matte
No oczywiście. :]

@Jerry
Patcha możesz sobie zainstalować, jest pare fajnych rzeczy, ale jak to patch do arma, działa wszędzie inaczej. U mnie na początku był taki spadek wydajności, że zaraz odechciało mi się grać, a potem... Nagle zaczęło chodzić płynnie. :o
Obrazek
Awatar użytkownika
Ice
Posty: 85
Rejestracja: 16 grudnia 2006, 17:56
ID Steam:
Numer GG: 1809885
Lokalizacja: Cheltenham
Kontakt:

Re: Changelog 1.07 + wrażenia z BETY

Post autor: Ice »

GF 7900 GS 512MB

Jakieś 20% gorzej jesli chodzi o FPSy. Tekstury nie ładuja się już tak szybko jak w poprzednich paczach. Krzaczki z łatki na łatke gorsze. Kilka fajnych bajerów szkoda tylko, że krok do przodu i dwa w tył.

Ogólna tendencja zachowana :)
...just tell them I went crazy.
Awatar użytkownika
Yac
Posty: 447
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Changelog 1.07 + wrażenia z BETY

Post autor: Yac »

Po instalce 1.07 - więcej FPS, mam wrazenie że zmieniły się trochę twarze. W lasach i miastach mniej laguje. Wkur****za za to fakt że siurki z BIS zmienili co nieco w selekcjach i trzeba teraz pisac nowe configi, inaczej nieoficjalne addony nie chcą działac pod nową wersją lub działają z błędami... Jak tu już napisano - 1 krok do przodu - 2 w tył. Ja raczej optowałbym za 1,4 kroku w przód i 2 w tył :]
Obrazek
Awatar użytkownika
Radeon
Posty: 778
Rejestracja: 14 lutego 2007, 00:28
ID Steam:
Numer GG: 4014140
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Changelog 1.07 + wrażenia z BETY

Post autor: Radeon »

Yaćku. Przecież twarze są zupełnie nowe o czym już pisałem wcześniej. :angel

http://img.photobucket.com/albums/v305/ ... -08-68.jpg

:lol:
Obrazek
Firefly
Posty: 744
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 21:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Changelog 1.07 + wrażenia z BETY

Post autor: Firefly »

Radeon pisze: Yaćku. Przecież twarze są zupełnie nowe o czym już pisałem wcześniej. :angel

To moze ktos sie pokusi o screeny z porownaniem starych i nowych twarzy?
Retired. Unavailable until further notice.
Awatar użytkownika
Radeon
Posty: 778
Rejestracja: 14 lutego 2007, 00:28
ID Steam:
Numer GG: 4014140
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Changelog 1.07 + wrażenia z BETY

Post autor: Radeon »

Po patchu 1.07 nie ma dostepu już do starych faceów. Ktoś kto ma 1.05 może zrobić screeny. Zresztą mi się pewnie nie bedzie chciało robić screenów porównawczych :mrgreen:

Anyway. Stare twarze były przekonwertowane z VBS1 do ArmA to było widać na pierwszy rzut oka. A nowe twarze to w mniejszej ilości przekonwertowane twarze z OFP i większość dodana nowych. Guby nie znajdziecie, ale jest Armstrong, "coś" co wygląda jak Geronimo z RES, ten łysy gość z plutonu po który trzebało jechać w misji z atakiem na jakąś wioche. Cutcenka na takiej wysuniętej wyspie. Jest jeszcze taki jegomość co był obok Guby w hangarach podczas którejś CutScenki.
W CombatPhotography mam jego fotke...

Obrazek Obrazek
Obrazek
Firefly
Posty: 744
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 21:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Changelog 1.07 + wrażenia z BETY

Post autor: Firefly »

Zainstalowalem patcha. Wrazenia: Nie wiem czy ktos juz to poruszal, ale po pierwsze co sie rzuca w oczy to nowe menu startowe, nowy edytor misji, troche moze bardziej laguje (GF7600GT 256) jednakze wreszczie poprawiono znacznie HDR i slonce juz nie oslepia jak wybuch atomowy!! Dla mnie to skok jakosciowy. Ciekawe sa funkcje zbrojowni, byc moze sa tam nowe skrypty z ktorych da sie zrobic wersje VBSowego Observera dla Arma. Co jeszcze? Bron jest wyraznie lzejsza w stosunku do patcha 105 a takze celniejsza. Dzwieki niestety pozostaly fatalne. Prawda jest takze, iz sa nowe ladniejsze Facey. Nie wiem czy to tekstutry w wyzszej rozdzielczosci czy tez poprawki modeli. No a dla polskich graczy kwestia, ktora dotad nikt nie poruszyl :) Otoz nareszcie w opcjach Shadeing jest prawidlowo nazwany Cieniowanie (dawne Detale Cieni po lewej stronie menu opcji :) ). Tak wiec, wreszcie gra zaczyna wygladac tak jak powinna byla byc wydana. To tyle po 30 min testow. Swoje ewentualne dalsze spostrzerzenia postaram sie opisac.
Retired. Unavailable until further notice.
Awatar użytkownika
Ice
Posty: 85
Rejestracja: 16 grudnia 2006, 17:56
ID Steam:
Numer GG: 1809885
Lokalizacja: Cheltenham
Kontakt:

Re: Changelog 1.07 + wrażenia z BETY

Post autor: Ice »

Czy mi się wydaje, czy w paczce znalazły się w końcu jednostki Ebuda? :mrgreen:
...just tell them I went crazy.
Awatar użytkownika
Radeon
Posty: 778
Rejestracja: 14 lutego 2007, 00:28
ID Steam:
Numer GG: 4014140
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Changelog 1.07 + wrażenia z BETY

Post autor: Radeon »

Zdaje Ci się...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja o ArmA”