No entry '.profilePathDefault'.

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Barti
Posty: 2
Rejestracja: 17 kwietnia 2014, 17:54
ID Steam:

No entry '.profilePathDefault'.

Post autor: Barti »

Cześć. Ostatnio musiałem wymienić dysk twardy i ponownie zainstalować grę. Włączam Armę i wyskakuje komunikat No entry '.profilePathDefault'. Nie mogę zapisywać misji w edytorze, zmieniać ustawień profili czy niektórych ustawień grafiki. A do wyboru oprócz własnego profilu gracza mam 6 innych: Arma 2, Arma 2 Other Profiles, Gigabyte, Moja Muzyka, Moje Obrazy, Moje Dokumenty. Żadnego z nich nie mogę usunąć. Dodam, że mam teraz tylko jedną partycję na dysku. Co mam zrobić?
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: No entry '.profilePathDefault'.

Post autor: tom3kb »

Może to głupie pytanie :? ale wpisałaś ten error w googla?
Wyskakuje trochę tematów, nawet tu z forum. Niestety nie miałem czasu ich przeglądać, czy jest w nich konkretne rozwiązanie.
Barti
Posty: 2
Rejestracja: 17 kwietnia 2014, 17:54
ID Steam:

Re: No entry '.profilePathDefault'.

Post autor: Barti »

Szukałem. Dotyczą łączenia gry z OA albo z modami. Chciałem zagrać online i za każdym razem wyrzuca mnie z serwera z komunikatem battleye client not responding. Próbowałem podmienić pliki .dll ale w folderach profilowych nie ma folderu BattlEye. :(

EDIT: Na samym początku wywaliłem z folderu Dta plik product VLC media file (.bin), (mam zainstalowany program VLC media player) co było błędem. Po ponownym wstawieniu jest lepiej, ale wciąż nie mogę zmieniać ustawień graficznych i mam dodatkowy profil gracza.
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2014, 14:37 przez Barti, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: No entry '.profilePathDefault'.

Post autor: Slawek »

- jakie masz źródło instalacji
- czy instalacja była bez błędów
- czy przed patchami uruchamiałeś grę
- czy kopiowałeś jakieś dane ze starego dysku
- czy jesteś administratorem systemu (uprawnienia do zapisu)
- przeinstaluj BattlEye, można go pobrać z tej lokalizacji Plik BEClient.dll wklej do folderu ArmA2/BattlEye.
Do tego kasujemy plik BEClient.dll w ukrytym folderze AppData/Local/ArmA2/BattelEye lub Dane aplikacji/BattelEye.

Zapoznaj się z tym tematem viewtopic jeśli grasz w multi.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”