DayZ nie chcę się odpalić

Arma2 oraz Arma2OA: Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Czaker
Posty: 6
Rejestracja: 16 lipca 2012, 12:18
ID Steam:

DayZ nie chcę się odpalić

Post autor: Czaker »

Witam,

wczoraj kupiłem Arme OA i chciałem sobie zagrać w mod DayZ (jak prawie wszystkie osoby które ją zakupiły ;d) i nie chce się połączyć z żadnym serwerem ;/
od kilku godzin się z tym bawie, w końcu odinstalowałem i zainstalowałem jeszcze raz obie części gry (Arme 2 i Arme: OA obie mam oryginalne), ale dalej pozostaje mi jeden problem
niby łączy się z serwerem, ale gdy już sobie wybiorę slot na którym chcę grać, klikam dalej i zaczyna się wczytywanie, czekam czekam, wczytało się, później kolejne bez żadnego obrazka
na środku po prostu sam pasek ładowania i napis pod nim "Wczytywanie" i to wszystko, czy coś źle zrobiłem :violent ? Proszę o pomoc, i z góry dziękuję :)

ss:
http://i48.tinypic.com/qwx5eb.jpg
i na tym się kończy
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: DayZ nie chcę się odpalić

Post autor: tom3kb »

OA zainstalowane w tym samym folderze co A2, beta patch zainstalowany, dodane -mod=@dayz w skrócie uruchamiającym moda?
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: DayZ nie chcę się odpalić

Post autor: Slawek »

Odpal czystą Arma2 z OA i zobacz, czy widzisz serwery na zielono i czy możesz się połączyć na jakiś serwer. Jeśli używasz beta patch, to ostatni zgodny z wersją 1.60 ma numer 94700.
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2012, 15:04 przez Slawek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: DayZ nie chcę się odpalić

Post autor: tom3kb »

A właśnie jak zainstalujesz A2 to ją odpal raz, po instalacji OA tak samo odpal grę. Jak wchodzisz na serwery to sprawdź czy ta sama wersja Dayz co ty masz i czy ten sam beta patch.
Czaker
Posty: 6
Rejestracja: 16 lipca 2012, 12:18
ID Steam:

Re: DayZ nie chcę się odpalić

Post autor: Czaker »

tak, w mam poinstalowane w tym samym folderze, jeśli chodzi Ci o beta expansion pack to tak też mam zainstalowany, jeśli skrót z którego uruchamia się dayz to skrót z A:OA to tak mam.
Pingi serwerów mam 9999 a poza tym ciągle zastanawia mnie co ustawić w ustawieniach six launcher'a w miejscach gdzie pisze Pack i Mod, mod - domyślam się że chodzi o folder z dayz ale pack ? 8O
Czaker
Posty: 6
Rejestracja: 16 lipca 2012, 12:18
ID Steam:

Re: DayZ nie chcę się odpalić

Post autor: Czaker »

na czystej podstawie są "zielone" serwery, a na A:OA już nie, tzn 3 czy 4 ale nie z DayZ, moja wersja to 1.61.0.94945
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: DayZ nie chcę się odpalić

Post autor: tom3kb »

Weź może wejdź na polskie forum DayZ http://www.forum.dayz.pl/index.php tam sporo osób używa tego launchera i widziałem też gdzieś temat, że ktoś też miał takie pingi. Trochę poszukasz to pewnie znajdziesz rozwiązanie.

Ps: a weź wrzuć jakiegoś wcześniejszego beta patch, najpierw zobacz na jakim jest postawionych dużo serwerów. Ostatnio sporo ludzi robiło downgrade beta patcha i nie grają na najnowszym.
Czaker
Posty: 6
Rejestracja: 16 lipca 2012, 12:18
ID Steam:

Re: DayZ nie chcę się odpalić

Post autor: Czaker »

http://www.forum.dayz.pl/viewtopic.php? ... 4%87#p3079
były mega problemy z wchodzeniem na serwery przy wersji 94945 więc wszyscy wrócili do poprzedniej bo tam było wszystko ok
no i jestem w domu ;d chyba ;d zaraz się okaże ;d a jest jakaś możliwość żeby zmienić wersję w dół czy muszę odinstalować A:OA ?
Czaker
Posty: 6
Rejestracja: 16 lipca 2012, 12:18
ID Steam:

Re: DayZ nie chcę się odpalić

Post autor: Czaker »

Dobra, naprawiłem, nie mam zielonego pojęcia co zrobiłem ale już działa :D Dzięki za pomoc :D Temat można zamknąć :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”