A3C - Arma 2&3 CooP Gaming portal.

Arma2 oraz Arma2OA: Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Paxodeus
Posty: 21
Rejestracja: 28 lutego 2010, 16:59
ID Steam:
ID gracza: 1232342

A3C - Arma 2&3 CooP Gaming portal.

Post autor: Paxodeus »

Pragnę was zaprosić na otwarcie nowego polskiego portalu poświęconego Armie 2 i nadchodzącej Armie 3.
http://arma3coop.pl/
Start 25 kwietnia 2012

Portal A3C z założenia poświęcony jest, a właściwie będzie, trzeciej części gry Arma. Chcemy zrzeszać wszystkich fanów gry Arma i jednoczyć ich przy wspólnej grze utrzymując wojenny klimat, poczynając od zachowań na polu bitwy, a kończąc na samych rozmowach podczas rozgrywki.

Styl gry obecny na A3C to kooperacja, każda rozgrywka to symulacja prawdziwej misji, w której jest hierarchia dowodzenia ludźmi w zespołach. Podczas gry utrzymywana pełna dyscyplina, to nie Counter Strike czy inny shooter.

A3C Stawia głównie na klimat, jeśli to coś czym nie jesteś zainteresowany - odpuść sobie.
Co nas charakteryzuje? Wirtualne stopnie, by wyróżnić ludzi którzy chcą robić coś dla A3C, odznaczenia, baretki, medale, blachy osiągnięć i wiele innych. Dodatkowo pragnę zaznaczyć iż w przeciwieństwie do niektórych portali nie ma tu dyktatury, okazywania wyższości przez administrację, czy debilizm z jej strony.

Dodatkowo pragnę zaprosić wszystkie polskie grupy, nie zrzeszone z żadnym portalem. Mamy specjalne zasady na plus dla graczy dla takich grup.

Jako iż sama Arma 3 jeszcze nie została wydana, portal organizuje rozgrywki w Arma 2. Wszelkie odznaczenia czy stopnie zostaną przeniesione gdy pojawi się trzecia część naszej ulubionej gry.

Zapraszamy!
Awatar użytkownika
RozekPoland
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2010, 13:16
ID Steam: RozekPoland
Numer GG: 24417445
Kontakt:

Re: A3C - Arma 2&3 CooP Gaming portal.

Post autor: RozekPoland »

Interesująca inicjatywa. Zawsze dobrze widzieć nowe grupy na polskiej scenie ARMA :)
:ofp :weteran


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Paxodeus
Posty: 21
Rejestracja: 28 lutego 2010, 16:59
ID Steam:
ID gracza: 1232342

Re: A3C - Arma 2&3 CooP Gaming portal.

Post autor: Paxodeus »

Dodam iż w dniu otwarcia portalu ruszy rekrutacja do naszej małej ekipy na pozycje

- Grafika
- Mission Makera
- Script Makera
- Moderatorów

Więcej informacji na ten temat już 25'ego na naszym forum.
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: A3C - Arma 2&3 CooP Gaming portal.

Post autor: FOX-PL* »

Ciekawe podejście do sprawy coop'ów, choć co prawda nie ma popularnych coop'ów pod trojkę jak domino czy evo, jak i samej Army3 ale niezłe podejście w zrzeszaniu większego społeczeństwa graczy w jedność.
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: A3C - Arma 2&3 CooP Gaming portal.

Post autor: Tenk »

Takie inicjatywy są już podejmowane przez A2C podczas organizowania JointOpsów z udziałem 4+ polskich grup grających w kooperacji. Przykładem może być chociażby największy Polski coop z udziałem 63 graczy pod nazwą Confusion, gdzie wzięły udział największe polskie grupy tj A2C, ACPL, COSA, CFOG. Kolejna była Operacja DeathMetal gdzie grało 59 osób z A2C i COSA, a 28 kwietnia odbędzie się kolejna taka "impreza" w klimatach drugowojennych, Operacja Market Garden na 64 graczy.

Wasza inicjatywa wygląda ciekawie, jednak zastanawia mnie jakim zapleczem dysponujecie, że porywacie się na tak duży projekt, chodzi głównie o serwer dedykowany na dużą ilość graczy oraz TS3. Moim zdaniem starych graczy coop w to nie wciągniecie, Ci już zagrzewają miejsce w kilku dużych polskich grupach, które z biegiem czasu również będą grały w A3. Za to możecie zrzeszyć dużo nowych graczy, którzy po premierze najnowszej części Arma będą zainteresowani trybem kooperacji. Długa droga przed wami, pełna wybojów, dlatego życzę wam jak najlepiej i mam nadzieje, że kiedyś przyjdzie nam sie spotkać na polu walki! ;)
Awatar użytkownika
Paxodeus
Posty: 21
Rejestracja: 28 lutego 2010, 16:59
ID Steam:
ID gracza: 1232342

Re: A3C - Arma 2&3 CooP Gaming portal.

Post autor: Paxodeus »

Pragnę przypomnieć ludziska że dziś późnym wieczorem rusza nowy polski portal, w którym chcę zrzeszyć graczy do klimatycznej rozgrywki w Arme 2 i w przyszłości Arme 3. Wiadomo że sam sobie rady nie dam, więc pisze do wszystkich mi znanych polskich grup grających, by spróbować nawiązać współpracę między serwisami, bądź nawet połączenie się w solidną, wręcz zajebistą całość. Od siebie jako administrator i twórca projektu zapewnić mogę iż wykładam profesjonalną stronę połączoną z dobrze przygotowanym forum. Pełen plan działań by zapewnić wszystkim dobrą rozrywkę, nutkę rywalizacji i coś świeżego. System stopni, odznaczeń, medali, baretek. Dedykowany serwer gry i teamspeak.

Ideą portalu A3C nie jest tworzyć klan, czy nową grupę. Chcemy z wielu grup zrzeszyć ludzi do wieczornych rozgrywek. Poza A3C każda osoba mogła by działać w swych grupach, bo przecie nikomu tego nie można zabronić Jednakże chcemy starać się zjednoczyć się w jedno community. W kwestiach organizacyjnych, bo tego nie pisałem...Z każdej grupy wybrana była by jedna osoba, która automatycznie dołączyła by w szeregi administracji A3C, w prosty sposób stworzę team administracyjny A3C z którym będę tworzył portal, jednocześnie jednocząc i zdobywając zaufanie grup na polskiej scenie army. Pisałem do wielu zgrupowań armowiczów, kilka grup jest zainteresowanych, na inne jeszcze czekam.
Awatar użytkownika
RozekPoland
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2010, 13:16
ID Steam: RozekPoland
Numer GG: 24417445
Kontakt:

Re: A3C - Arma 2&3 CooP Gaming portal.

Post autor: RozekPoland »

Proponuję porozmawiać z PACami, jest ich dużo więc na pewno chętnych się znajdzie :)
:ofp :weteran


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Paxodeus
Posty: 21
Rejestracja: 28 lutego 2010, 16:59
ID Steam:
ID gracza: 1232342

Re: A3C - Arma 2&3 CooP Gaming portal.

Post autor: Paxodeus »

Portal oficjalnie wystartował, zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnych klimatycznych rozgrywek http://arma3coop.pl/
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: A3C - Arma 2&3 CooP Gaming portal.

Post autor: JonPL »

Śmiechłem.

Dziwi mnie, że traktujecie gościa poważnie. Ewidentnie "podpieprzył" (by nie użyć bardziej dosadnego słowa) domenę jednej z grup i jakkolwiek by tego nie próbował uzasadnić, próbuje jechać na czyjejś renomie i czyichś "dizajnach". Przyjmujesz "ich" adres, kopiujesz szatę, układ forum, podpieprzasz baretki, formularze zgłoszeń... tego w żaden sposób nie nazwiesz "inspiracją" czy swoją społecznością. "Społeczność"? Stary, Ty nie jesteś w stanie nawet grupy stworzyć. Nie masz historii, graczy, nawet własnej tożsamości.

Niezależnie od mojego nastawienia do konkurencji, to co odstawiłeś prezentuje arcyżenująco niski poziom i mam nadzieję, że zostanie odpowiednio docenione nawet tutaj. Dla "podszywaczy" i tak bucowatych zagrywek nie powinno być miejsca na polskiej scenie. Zachęcam wszystkich do bojkotu tej haniebnej inicjatywy.

U nas nawet nie próbuj z reklamą :)
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: A3C - Arma 2&3 CooP Gaming portal.

Post autor: Tenk »

Niezłe podsumowanie Jon. Dzięki kilku chłopakom z A2C już wiem co jest grane i jak byłem pozytywnie nastawiony do tego "projektu" tak teraz będę trzymał się go jak najdalej, nie warto wspierać kogoś kto żeruje na innych.
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: A3C - Arma 2&3 CooP Gaming portal.

Post autor: Slawek »

Wystarczy poczytać posty Paxodeusa na tym forum i zobaczycie, że to nie pierwszy taki numer.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
Zablokowany

Wróć do „Multiplayer”