UPSMON AI Respawn-problem

Edytor Arma (Arma, Arma2, Arma2OA)

Moderatorzy: kondor, Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
seba200
Posty: 133
Rejestracja: 02 października 2007, 16:59
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wawa/Otwock

UPSMON AI Respawn-problem

Post autor: seba200 »

Witam :D Od niedawna testuję ten skrypcik i jest naprawdę rewelacyjny :) aż chce się tworzyć misje!!! Ogarniam w nim prawie wszystko tylko z pojawianiem jednostek mam problem.Wiem że Warfare Benny ma ten skrypt stąd moje zainteresowanie.Czy można zrobić tak że jak stawiam trzy grypy piechoty patrolującej teren będą od razu niewidoczne? tzn. jak wejdę w obszar wyzwalacza nagle się pojawią?Dokładnie tak jest rozwiązane w warfere'rze benny gdzie trzeba zdobywać miasta i jednostki po prostu się pojawiają a gdy gracza nie ma przez długi czas w obrębie tego miejsca przez to znikają bo np. zdobywa inne miasto :) Pracuję nad misją w fallujah gdzie trzeba zniszczyć pięć wież rozlokowanych po całym mieście i przy każdej z nich patrolują trzy duże oddziały piechoty mniej więcej 60 jednostek. To wychodzi około 300 jednostek w całej misji gdzie mój komputer nie daje rady z wydajnością :( Próbowałem coś wykombinować w UPSMON spawn module ale z marnym skutkiem :( to może respawn partoli poprzez upsmon tylko nie wiem za bardzo jak,chyba że jakaś inna metoda już nie przez upsmon? Ma ktoś jakiś pomysł?? Z Góry dzięki za pomoc :D
Obrazek
Awatar użytkownika
seba200
Posty: 133
Rejestracja: 02 października 2007, 16:59
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: UPSMON AI Respawn-problem

Post autor: seba200 »

Widzę że nikt nie miał pomysłu więc poradziłem sobie sam:)
http://dev-heaven.net/projects/upsmon/wiki/MON_spawn
Grupa kopiuje się ile razy chcemy i gdzie chcemy :) Tylko gdy bierzemy jej prawdopodobieństwo obecności na 0% to się nie respawn'uje :( (Każdy żołnierz ma prawdopodobieństwo obecności na 0%) Wie ktoś jak to obejść?? Żeby gra wyszukała że są obecni mimo że nie ma ich na mapie??
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycja oraz tworzenie misji, skrypty oraz programowanie”