Project Reality Mod + ARMA 2 OA

Arma2 oraz Arma2OA: Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
jacekj84
Posty: 32
Rejestracja: 06 września 2009, 16:36
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: Project Reality Mod + Arma 2 OA v1.62

Post autor: jacekj84 »

Walnąłem babola. Mianowicie...w zakładce dodatki zaznaczyłem, że PR ma być włączony i teraz nie mogę uruchomić gry przez skrót OA (chyba, że folder z modem wywalę do kosza - wtedy gra chodzi). Macie jakieś pomysły?
Awatar użytkownika
maslak44
Posty: 83
Rejestracja: 16 lipca 2011, 11:54
ID Steam:
Numer GG: 12228007
ID gracza: 23635
Lokalizacja: Darłowo

Re: Project Reality Mod + Arma 2 OA v1.62

Post autor: maslak44 »

Bo grę odpalasz poprzez praa.exe , który znajduje się w folderze @PR w głównym katalogu gry .

Nie musisz włączać projekt reality przez Dodatki w menu głównym gry
"Tam, gdzie trzeba działać w sposób niekonwencjonalny, a jednocześnie profesjonalny, możemy liczyć na GROM. Ta jednostka da sobie radę z najbardziej nietypowymi zadaniami."

Aleksander Kwaśniewski - Prezydent RP.

ObrazekObrazek
Chłop bez wojska to nie chłop
Awatar użytkownika
QualKehk
Posty: 71
Rejestracja: 11 kwietnia 2012, 22:58
ID Steam:

Re: Project Reality Mod + Arma 2 OA v1.62

Post autor: QualKehk »

Wejdź na C:\Users\Twoja nazwa\Documents\ArmA 2\ArmA2OA.cfg tam znajdź linijkę "class Mod" i usuń ją (Project Reality). Fota do pliku http://zapodaj.net/47fcd0810b4d5.jpg.html. Powinno to zadziałać, właśnie wypróbowałem to u siebie :twisted:
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
jacekj84
Posty: 32
Rejestracja: 06 września 2009, 16:36
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: Project Reality Mod + Arma 2 OA v1.62

Post autor: jacekj84 »

Witam znów. Wczoraj pojawił się u mbie problem z battleye...failed to update dokładnie. Mam niby wersję 1.172 a powinna być 173. Probowalwm ręcznie wgrać pliki do folderów BE ale to nic nie dało. Jakieś pomysly?

Gram tylko PR i czystą Arme bez modów.
Awatar użytkownika
RozekPoland
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2010, 13:16
ID Steam: RozekPoland
Numer GG: 24417445
Kontakt:

Re: Project Reality Mod + Arma 2 OA v1.62

Post autor: RozekPoland »

Wejdź z czystą ArmĄ na jakiś serwer i pozwól BE się zaktualizować. Czasami w takich przypadkach pomaga też uruchomienie gry z uprawnieniami administratora.
:ofp :weteran


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
jacekj84
Posty: 32
Rejestracja: 06 września 2009, 16:36
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: Project Reality Mod + Arma 2 OA v1.62

Post autor: jacekj84 »

Tzn. zwykłej A2? Bo z serwow OA też mnie wczoraj wywalalo(z Warfare). Poza tym wgrałem też pobrane z ich strony pliki i nic...wcześniej nic nie zmieniałem i to samo z siebie takie akcje zaczęło wyprawiać.
Awatar użytkownika
RozekPoland
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2010, 13:16
ID Steam: RozekPoland
Numer GG: 24417445
Kontakt:

Re: Project Reality Mod + Arma 2 OA v1.62

Post autor: RozekPoland »

jacekj84 pisze:Tzn. zwykłej A2? Bo z serwow OA też mnie wczoraj wywalalo(z Warfare). Poza tym wgrałem też pobrane z ich strony pliki i nic...wcześniej nic nie zmieniałem i to samo z siebie takie akcje zaczęło wyprawiać.
Czysta w rozumieniu bez żadnych modów, mówię oczywiście o armie z arrowheadem.
Jeżeli już chcesz manualnie aktualizować Battleye to oprócz podmiany jego pliku w katalogu z grą musisz jeszcze podmienić go w ukrytym katalogu twojego profilu windows,
u mnie wygląda to tak: C:\Users\twojanazwaużytkownikawindows\AppData\Local\ArmA 2 OA\BE i tam jest plik BEClient.dll który trzeba podmienić.
:ofp :weteran


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Project Reality Mod + Arma 2 OA v1.62

Post autor: Slawek »

Lepiej jest wykasować plik dll w tej lokalizacji i odpalić OA, sam się zaktualizuje do nowej wersji.
Podobny problem- viewtopic
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
Awatar użytkownika
jacekj84
Posty: 32
Rejestracja: 06 września 2009, 16:36
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: Project Reality Mod + Arma 2 OA v1.62

Post autor: jacekj84 »

Dzięki za pomoc. Pomogło wykasowanie pliku z ukrytego folderu i odpalenie PR jako adm. W grze mam nick "jaca" i dzięki za wczorajszą gre z Zargabad :) pierwsza moja misja PR i już się zakochałem :) 7 trafień i trochę pkt. za teamwork. Tu też moje pytanie :) na jakiej zasadzie są naliczane te pkty? o ile w przypadku dominacji czy aas to wiem.

Ale ta mapa z Zargabadem była jakaś inna i nie bardzo kumałem czego szukamy (oprócz dzikusów rzecz jasna) :) chodziło o skrzynie z bronią czy co?
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Project Reality Mod + Arma 2 OA v1.62

Post autor: Slawek »

jacekj84 pisze:Ale ta mapa z Zargabadem była jakaś inna i nie bardzo kumałem czego szukamy (oprócz dzikusów rzecz jasna) chodziło o skrzynie z bronią czy co?
Tak, chodziło o skrzynie. Po odnalezieniu mapy w ciele wroga (przez menu PR opcja "search") pokazuje się marker na mapie. Skrzynia znajduje się w obrębie do 50m od niego.
Jak pisałem wcześniej wbij na TS-a, tu w czasie rozgrywki dowiesz się o zasadach gry.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
Awatar użytkownika
jacekj84
Posty: 32
Rejestracja: 06 września 2009, 16:36
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: Project Reality Mod + ARMA 2 OA v1.62

Post autor: jacekj84 »

Wyszedł jakiś nowy patch? 1.62.98443? Nie mogę wbić na serwer =Olut=
jest jeszcze Alpha-Networks i tam mogę wejść.
Zablokowany

Wróć do „Multiplayer”