CBA i SLX

"Zrób to sam" czyli dłubiemy w Arma2 (Arma2, Arma2OA)

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Luty_Pl
Posty: 29
Rejestracja: 27 listopada 2010, 17:24
ID Steam:
ID gracza: 0

CBA i SLX

Post autor: Luty_Pl »

Witam mam problem z zainstalowaniem modów CBA i SLX pliki wkładałem standardowo do folderu addons lecz nie zadziałało czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to zrobić .
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: CBA i SLX

Post autor: tom3kb »

Nigdy nie wrzucaj, żadnych addonów bezpośrednio do folderu addons. Używaj folderów modów. Robisz to tak.
W głównym folderze gry robisz folderu o nazwie np:
@cba, a w nim folder addons, do tego folderu addons wrzucasz wszystkie pliki pbo z cba, którego ściągnąłeś. Potem w głównym katalogu gry znowu robisz nowy folder o nazwie @slx, w nim znowu addons i wrzucasz do niego pliki pbo, które były w addonie slx.
Na koniec robisz skrót do army 2 na pulpicie. Klikasz prawym klawiszem myszy wybierasz właściwości iw linijce obiekt docelowy dopisujesz
-mod=@cba;@slx [pamiętaj o spacji przed minusem]

Linijka wygląda mniej więcej tak

c:\ \arma2.exe" -mod=@cba;@slx.
zapisujesz zmiany i uruchamiasz grę nowym skrótem.
Gra wczytuje dodatkowe foldery. Możesz w opcjach zajrzeć do zakładki dodatki, tam przy folderach @cba i@ slx będą zielone kwadraciki, że są aktywne.
Luty_Pl
Posty: 29
Rejestracja: 27 listopada 2010, 17:24
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: CBA i SLX

Post autor: Luty_Pl »

Dzięki za pomoc cba już działa natomiast przy odpaleniu gry występuje problem @slx\slx.hpp not found mam podstawę army z dodatkiem arrowhead moda natomiast ściągałem tu http://www.armaholic.com/page.php?id=7045
Luty_Pl
Posty: 29
Rejestracja: 27 listopada 2010, 17:24
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: CBA i SLX

Post autor: Luty_Pl »

Dobra już sobie poradziłem
Luty_Pl
Posty: 29
Rejestracja: 27 listopada 2010, 17:24
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: CBA i SLX

Post autor: Luty_Pl »

Witam żeby nie zaśmiecać forum zapytam się na swoim starym temacie . Po ściągnięciu moda slx wszystko działa dobrze jednak często się mi gra zwiesza dodam też że nie miałem problemów ze zwiechami przed zainstalowaniem moda wie ktoś w czym problem ? .
Awatar użytkownika
polikerski
Posty: 236
Rejestracja: 01 lipca 2008, 14:31
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Marki

Re: CBA i SLX

Post autor: polikerski »

No, jest to w temacie od slx więc...
Pewnie robi zwisy jak się na przykład rozbijasz jakimś śmigłowcem czy czymś, tak?
Ja też tak mam czasem, myślę że to jakiś bug w animacji.
Gdy widzisz błysk, jest już za późno...
Obrazek
Piecyk: AMD Phenom II X4 955BE 3.2GHz; Sapphire Radeon HD 6870 DDR5 1GB; 8GB GoodRam DDR2 800MHz
Gigabyte GA-M720-US3
; Chieftec GPA-500S; Seagate Barracuda ST3750528AS ATA Device
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”