komputerowe "mega"hity

... lub palce na klawiaturę niosą

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
ProteziakSaSPL
Posty: 142
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 21:18
ID Steam:
Numer GG: 1070609618
ID gracza: 58579
Lokalizacja: Chrzanów

komputerowe "mega"hity

Post autor: ProteziakSaSPL »

Proponuję otworzyć nowy temat o tym co lubimy, co nam się podoba w nowych (wydanych max. 3 miesiące wstecz) grach opisywanych jako te z tak zwanej "ekstraklasy". Prawdopodobnie będą to oczywiste oczywistości, ale po to właśnie jest takie forum, prawda? Każdy ma prawo podzielić się swoją opinią na temat danej gry. Na pierwszy rzut proponuję Crysis 2. Co sądzicie o tej grze? Według mnie warto było wywalić na nią dobre 140zł.

Ogólnie:
Akcja dzieje się w Nowym Jorku, rok 2023. Obcy (zwani Cepidami) odnalezieni trzy lata wcześniej na Wyspach Lingshan nagle pojawiają się w Nowym Jorku. Wcielasz się w żołnierza USMC zwanego Alcatraz, któremu w tajemniczych okolicznościach zostaje powierzony Nanokombinezon v. 2.0. i przyszłość ludzkości....

Plusy:
+ Super odskocznia w postaci Nanokombinezonu od jednakowego strzelania w kolejnych Battlefield'ach, czy CoD'ach.
+ Przepiękna oprawa audiowizualna
+ Hanz Zimmer i spółka w soundtracku (mrrrrr :rox )
+ Fabuła i akcja na początku jakaś taka bez kręgosłupa, ale później się rozkręca....
+ New York, New York...
+ Bardzo fajne multi...
+ Rozgrywka długa jak na dzisiejsze standardy (ok 10h)...
Minusy:
- ... mimo wszystko i tak bez cudów
- Zbyt mało opcji ustawień graficznych (niskie, średnie, wysokie)
- Brak pojazdów w multi (niektórzy mogą mnie zlinczować, ale np. taki dobrze pilotowany śmigłowiec w BBC2 potrafi "prawie" wygrać rozgrywkę)
- Większa liniowość map niż w pierwszej części (mimo wszystko i tak o niebo lepiej niż w Call of Duty, czy innych...)
- UWAGA SPOILER! UWAGA SPOILER! UWAGA SPOILER! P*R*O*R*O*K - K*a*p*u*t*t

Jako że wszystkie gry śmigają mi równo (oczywiście oprócz ArmA 2), nie jestem w stanie wypowiedzieć się co do optymalizacji. Są ponoć głosy narzekań, ale myślę, że bezpodstawne.

Podzielcie się z nami opiniami... po paru odzewach można wprowadzić nową grę... Zapraszam do (mam nadzieję) ciekawej dyskusji...
Awatar użytkownika
polikerski
Posty: 236
Rejestracja: 01 lipca 2008, 14:31
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Marki

Re: komputerowe "mega"hity

Post autor: polikerski »

+ "Air Stomp" :rox
+ małe wymagania
- GameSpy itp :zolta
Gdy widzisz błysk, jest już za późno...
Obrazek
Piecyk: AMD Phenom II X4 955BE 3.2GHz; Sapphire Radeon HD 6870 DDR5 1GB; 8GB GoodRam DDR2 800MHz
Gigabyte GA-M720-US3
; Chieftec GPA-500S; Seagate Barracuda ST3750528AS ATA Device
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co ślina na język...”