A2OA: Pierwsze wrażenia

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2OA

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: A2OA: Pierwsze wrażenia

Post autor: Trance »

Ja zauważyłem taki bug, że żołnierz w OA nie potrafi rzucać granatów. Liczyłem, że po instalacji patcha 1.52 sprawa zostanie poprawiona, ale niestety nadal jest to samo. Orientuje się ktoś, czy po kolejnym patchu problem ten zniknie?
Obrazek
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: A2OA: Pierwsze wrażenia

Post autor: eJay »

W OA mechanika rzucania granatów jest inna, musisz dłużej przytrzymać przycisk myszki.
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: A2OA: Pierwsze wrażenia

Post autor: Trance »

Ahaaa... to moze dlatego...
Ale jak probuje rzucić z rozbiegu, tzn Shift + w i dopiero wtedy rzut, to koles podbiega jakby do rzutu , pojawia sie symulacja rzutu, tylko z jego ręki nic nie leci, po czym następuje całkowite zatrzymanie zolnierza i ponownie wykonuje rzut... wprost pod swoje nogi (ale juz wiem dlaczego pod nogi)
Obrazek
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: A2OA: Pierwsze wrażenia

Post autor: eJay »

To już jest zgłoszone jako bug na Dev-Heaven.
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: A2OA: Pierwsze wrażenia

Post autor: Trance »

eJay mógłbyś zapodać linka do tego Dev-Heaven, bo mam tam do zgłoszenia kilka(naście) bugów, które zauważyłem...
Obrazek
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: A2OA: Pierwsze wrażenia

Post autor: eJay »

http://dev-heaven.net/

Zakładasz konto, potem idziesz do http://dev-heaven.net/projects i wybierasz dany projekt (w tym przypadku A2 Community Bug Tracker) i zgłaszasz błąd(zapoznaj się najpierw z regulaminem http://dev-heaven.net/wiki/cis)
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: A2OA: Pierwsze wrażenia

Post autor: kondor »

Przypomnę: to temat "Pierwsze wrażenia", w którym dzielimy się pierwszymi wrażeniami z dodatku / gry "Arma2: OA".
Awatar użytkownika
thisrox
Posty: 54
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 18:57
ID Steam:
Numer GG: 6760268
ID gracza: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Re: A2OA: Pierwsze wrażenia

Post autor: thisrox »

Z jednej strony świetna gra ,a z drugiej słaba...Grafika,fizyka,dzwięk ,wykonanie , mapa , jednostki wszystko rewelacyjnie zrobione:D ...ale gracze single player zostali pokrzywdzeni kampania zawiera zaledwie 7(sic) krótkich misji cała kampanie jest do przejscia przy porannej kawie :/ i tu jest wielki minus bo ja nie trawie trybu multi w zadnych grach :/ i pod względem kampani do podstawki arma 2 , OA nie ma startu.Na szczęscie na "armacholic" pojawiło sie juz kilka nowych kampani do "OA" z czego trzy są naprawde wypaśne :D.
I moja ocena to

+:
-Wszystkie zalety army 2:)
-Nowa ciekawa mapka
-Oddziały
-Ogólme wykonanie i polepszenie rozwiązań znanych z army 2

-(minusy):
Kampania zdecydowanie za krótka

Ocena 7/10 ;)
Awatar użytkownika
Rafael3D
Posty: 440
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 20:07
ID Steam:
Numer GG: 11844
ID gracza: 0
Lokalizacja: UK

Re: A2OA: Pierwsze wrażenia

Post autor: Rafael3D »

thisrox pisze:ja nie trawie trybu multi w zadnych grach
Zjedzą Cię tu :D
Co prawda jak na razie to misji MP nie jest za wiele, a te ktore są to hmm... albo nuda totalna (sorry hardkorowcy biegnący 4 km przez pustynię tylko po to by dać się zastrzelić na miejscu; jeszcze lepsi są ci, którzy bez respawna "grają" - zostają zabici i 2h oglądają wsio z perspektywy mewy. Pełna frajda z gry murowana), albo Domination OA! i wrogowie resujący Ci się 2m przed szkłem M107.
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: A2OA: Pierwsze wrażenia

Post autor: FOX-PL* »

Rafael3D pisze:Zjedzą Cię tu :D
Co prawda jak na razie to misji MP nie jest za wiele, a te ktore są to hmm... albo nuda totalna (sorry hardkorowcy biegnący 4 km przez pustynię tylko po to by dać się zastrzelić na miejscu; jeszcze lepsi są ci, którzy bez respawna "grają" - zostają zabici i 2h oglądają wsio z perspektywy mewy. Pełna frajda z gry murowana), albo Domination OA! i wrogowie resujący Ci się 2m przed szkłem M107.
A czego bys się spodziewał, że Arrowhead zmieni pogląd takich ludzi jak Xeno i stworzy coś nowego co powali na kolana Dominacje i Evolucje? :lol:
Przecież sa tryby Warfare Domino Evolution East West podstawowe misje MP, wszystko co mieliśmy dotychczas i jest gdzie grać, a jeśli się chce czegoś nowego, to mamy edytor gdzie można samemu albo czyjąś misje zedytować pod własne upodobania.
W trybie bez respa jak ktos gania tyle kilometrów i ginie to z własnej głupoty bo większość misji jest oparta grze zespołowej i w przypadku jednego życia inaczej musisz podejść do walki tylko wytłumacz to ludziom CoD'a i BF'a.
Co do Domiantion OA! nie miałem przypadku, żeby ktokolwiek albo cokolwiek zrespiło mi się przed ryjem nawet durny kontr atak respi pojady na ulicy z poł kilometra od centrum main targetu.
A jeśli ty leżysz z barretem na ulicy no to twój problem a w przypadku piechody na wzgórzu pojawiającej sie to no niestety ale trza to przeczuwać.
Zmienisz pozycje i po problemie, zwłaszcza jeśli się po za barretem niczego innego nie widzi i nie masz zamiaru ruszac tylka z miejsca.
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: A2OA: Pierwsze wrażenia

Post autor: mant3z »

Rafael3D pisze:
thisrox pisze:ja nie trawie trybu multi w zadnych grach
Zjedzą Cię tu :D
Co prawda jak na razie to misji MP nie jest za wiele, a te ktore są to hmm... albo nuda totalna (sorry hardkorowcy biegnący 4 km przez pustynię tylko po to by dać się zastrzelić na miejscu; jeszcze lepsi są ci, którzy bez respawna "grają" - zostają zabici i 2h oglądają wsio z perspektywy mewy. Pełna frajda z gry murowana), albo Domination OA! i wrogowie resujący Ci się 2m przed szkłem M107.
A dlaczego jego? To Twój post jest dziwny i nadaje się na pożarcie.
Mów mi milordzie łapserdaku!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 Operation Arrowhead”