ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Awatar użytkownika
olo101
Posty: 38
Rejestracja: 04 sierpnia 2008, 19:26
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Post autor: olo101 »

osa1942 pisze:Witam,jestem nowy na forum i mam parę pytań. W jakimś newsie jest napisane że ARMA 2 może się zintegrować z operation arrowhead. I tu się rodzą pytania.
1. Mody,addony,skrypty działające pod ARMA 2 będzie można włączyć na OA ?? Interesuje mnie Ac-130 :rox
2.Jeżeli jest luneta termiczna to czy będzie kamuflaż termiczny(nie wiem czy tak się to pisze)? (Dla niewiedzących... Jest to siatka/osłona która ukrywa ciepło wydalane przez nas. można nakryć nią snajpera,czołg najczęściej stanowiska KM i moździerze.)
3.Czy można modyfikować uzbrojenie ala MW2.(nie chodzi mi tu o akimbo bo to jest... Chodzi mi o celowniki,laser do namierzania celów tłumik, ACOG, i inne)
Ta informacja byla podawana w wszelakich serwisach jesli sledzisz swiat army ale dla przypomnienia OA bedzie samodzielna gra lub bedzie jako dodatek do army (czyli w tym wypadku w katalogu gry pojawi sie katalog z tym dodatkiem).
W zwiazku z powyzszym logika podpowiada ze mozna odpalic OA z jakimi chcesz dodatkimi, wystarczy odpalic gre z definiowanymi przez ciebie modami w skrocie do army lub przez armalanuchera.

@2.watpie aby cos takiego dali bo wtedy sam taki addon tracilby swoja potrzeba bycia ale to jest tylko moje osobiste zdanie.
@3. Jesli dobrze zrozumialem twoje pytanie to chodzi ci o dowolne modyfikowanie wybranej przez ciebie broni. Arma ma to do siebie ze sa z gory zdefiniowane rodzaje broni oddajac rzeczywistosc bez wlasnie jakichs dziwnych "modyfikacji".
Obrazek

Dobry kebab szczypie dwa razy
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Post autor: SaS TrooP »

Ale zdjąć/założyć ACOGa chciałbym ;)
Osa chce zapewne załadować ACOGa, na to EOTech, kolce na kolbe, bagnet laserowy, kolimator na bocnej szynie, potem M203 na dolnej, który ma szynę na którego nałożymy strzelbę :mrgreen:
Awatar użytkownika
r2d2
Posty: 133
Rejestracja: 02 lutego 2007, 22:40
ID Steam:

Re: ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Post autor: r2d2 »

Na filmach z Iraku widziałem już coś w rodzaju eotecha na założonego na ACOGA :o . A w ACE jest możliwość przełączenia (chyba alt f) pomiędzy widokiem ACOG i "nad nim".
osa1942
Posty: 63
Rejestracja: 25 kwietnia 2010, 18:37
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Post autor: osa1942 »

http://images.google.pl/images?q=eotech ... =pl&tab=wi
Czy o coś takiego Ci chodziło ^^ ? Mam jeszcze jedno pytanie odnoście UAV... W OA będzie UAV typu Hugokopter (patrz. BFBC2) czy np RQ-1 ?
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Post autor: SaS TrooP »

Nie.
Widziałem kiedyś (to domowa robota albo fake), że był ACOG, a nad nim na takiej szynie EOTech. Nie, to nie był G36E, gdzie podobny montaż jest możliwy.
Tyskie
Posty: 100
Rejestracja: 28 marca 2007, 14:19
ID Steam:

Re: ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Post autor: Tyskie »

http://www.gunblast.com/images/Trijicon ... C-364F.jpg

ten celownik to DOCTER firmy J-Point

są też jego różne wariacje
http://www.militarymorons.com/weapons/ar.optics.html

logowanie do fotek
L: mm
H: mm
Obrazek

AKA Turek ;)
ProteziakSaSPL
Posty: 142
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 21:18
ID Steam:
Numer GG: 1070609618
ID gracza: 58579
Lokalizacja: Chrzanów

Re: ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Post autor: ProteziakSaSPL »

Czy w grze pojawią się pustynne efekty atmosferyczne (tzn. burze piaskowe)? Czy będą miały one wpływ na działanie sprzętu bojowego?
osa1942
Posty: 63
Rejestracja: 25 kwietnia 2010, 18:37
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Post autor: osa1942 »

@up Ciekawe pytanie. Na które zapewne potrafię odpowiedzieć. Efekty jako takie będą ale nie będzie oddziaływania an sprzęt. (najwyżej brak widoczności)
headshooter
Posty: 5
Rejestracja: 30 czerwca 2010, 13:58
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Post autor: headshooter »

Ja mam pytanie odnośnie zgodności wersji językowych. Mam podstawkę arma2 po polsku i czy jak kupię operation arrowhead np. ze steama, to czy podstawa i dodatek nie będą się gryzły jak będę chciał je w całość połączyć?
Nickos
Posty: 40
Rejestracja: 05 czerwca 2009, 09:29
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Post autor: Nickos »

headshooter pisze:Ja mam pytanie odnośnie zgodności wersji językowych. Mam podstawkę arma2 po polsku i czy jak kupię operation arrowhead np. ze steama, to czy podstawa i dodatek nie będą się gryzły jak będę chciał je w całość połączyć?
Będą. Nawet nie wiadomo, czy zadziałają.
Awatar użytkownika
Kristof
Posty: 81
Rejestracja: 26 marca 2008, 11:45
ID Steam:
Numer GG: 6186420
ID gracza: 2565124
Lokalizacja: Niemcy -Polska Białystok

Re: ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Post autor: Kristof »

Wszystko działa :!:
Ja mam Arma 2 wersja Polska i Operation Arrowhead Niemiecka i chodzi :hapy
Obrazek



http://www.realclub.fora.pl/
Team Speak 3 adres; 85.236.109.28 port 10667 13PPL Hell-Fire Server
Zablokowany

Wróć do „ArmA Flash News”