Misja 2a i 2b. Oraz misja Dolores.(PROBLEMY)

Wszystko co dotyczy grania w pojedynkę

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
bobekasg
Posty: 1
Rejestracja: 11 lutego 2007, 20:20
ID Steam:

Misja 2a i 2b. Oraz misja Dolores.(PROBLEMY)

Post autor: bobekasg »

Mam problem z misja w ktorym kierujemy dwoma hummerami i musimy zabic piechote w obozach. Jak ja mam to zrobic?? zawsze mnie zabijaja i likwiduja strzelcow w hummerach.

Druga misja to ta w ktorej trzeba rozwalic konwoj. Jestesmy sami i zaczynamy przy lodzi. Musimy zrobic zasadzke w miescie i zniszczyc wszytkie urale. W notatkach pisze ze jest gdzies w okolicach koscila amunicja. Nie moge jej znalezc moze mi ktos powiedziec gdzie??

A jesli chodzi o misje dolores. Zaczynamy w hummerze i koles zostawia nas przy moscie mamy podlozyc ladunki, schowac sie i ostrzelac z wyrzutni czolgi. Czy tam trzeba rozwalic most?? tzn czy on eksploduje?? A jesli chodzi o rozwalenie konwoju to jak mam to zrobic?? gora dwa BMP potrafie zniszczyc a zostaje jeszcze jeden i Ural. Tylko tam gdzie mamy sie schowac nie ma dobrego miejsca do wystrzelenia rakiet z wyrzutni. Pomocy. a za pomoc z gory dziekuje
Awatar użytkownika
Rafael3D
Posty: 440
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 20:07
ID Steam:
Numer GG: 11844
ID gracza: 0
Lokalizacja: UK

Re: Misja 2a i 2b. Oraz misja Dolores.(PROBLEMY)

Post autor: Rafael3D »

2.misja
ammo znajdziesz w samochodzie "zaparkowanym" na przykoscielnym cmentarzyku :)
troche czasu spedzilem zanim to znalazlem

dolores
hmm.. zdazysz podlozyc 1-2 ladunki a juz jeep z sowietami jedzie . schowalem sie w domku powyzej mostu. zdetonowalem ladunki DOPIERO gdy przyjechaly czolgi. potem ucieklem do budynku znajdujacego sie po glebokiej prawej stronie od mostu (patrzac na most w chwili rozpoczecia akcji). znajdziesz tam w poblizu 2 skrzynie z amunicja, bierzesz lawy (czy jak to teraz sie nazywa) i walisz do pozostalosci czolgow.
u mnie byl taki przypadek, ze jeden z czolgow zjechal z mostu i utkwil w wodzie, po chwili ( w wodzie) ZAPALIL sie :)
podjechaly jeszcze 2 bwp-y z piechota, zlikwidujesz je i udasz sie w poblize miejsca z ktorego podwieziono Cie na poczatku misji.

p.s. mam nadzieje ze zrozumiales ten chaos
Awatar użytkownika
Qba
Posty: 31
Rejestracja: 14 grudnia 2006, 18:43
ID Steam:
Numer GG: 3251663
Lokalizacja: Stołeczne miasto Poznań

Re: Misja 2a i 2b. Oraz misja Dolores.(PROBLEMY)

Post autor: Qba »

Te czolgi co jada na poczatku powinienes przepuscic i dopiero druga kolumne rozwalic. Takie sa przynajmniej rozkazy z HQ. Czekasz na ich znak i wysadzasz.
'I believe there is something out there watching us. Unfortunately, it's the government'.
Woody Allen


Obrazek
Awatar użytkownika
FoX
Posty: 22
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 14:20
ID Steam:

Re: Misja 2a i 2b. Oraz misja Dolores.(PROBLEMY)

Post autor: FoX »

Ja tylko dodam że w tej misji z mostem (notabene bardzo fajna misja) nie udało się rozwalic mostu z ladunków i musialem pokombinowac z LAW-ami z pobliskich skrzyneczek z amunicją, czyszcząc przy okazji "ocalałe" BMP wroga.
:grom

Pozdrawiam, FoX
Awatar użytkownika
Qba
Posty: 31
Rejestracja: 14 grudnia 2006, 18:43
ID Steam:
Numer GG: 3251663
Lokalizacja: Stołeczne miasto Poznań

Re: Misja 2a i 2b. Oraz misja Dolores.(PROBLEMY)

Post autor: Qba »

Bo ladunki musisz polozyc razem. Niepamietam ile ale 1 czy 2 napewno nie wystarcza i najlepiej je klasc pod filarem a nie na asfalcie. ;)
'I believe there is something out there watching us. Unfortunately, it's the government'.
Woody Allen


Obrazek
NAMER
Posty: 12
Rejestracja: 25 lutego 2007, 18:04
ID Steam:

Re: Misja 2a i 2b. Oraz misja Dolores.(PROBLEMY)

Post autor: NAMER »

co do misji Dolores :D fakt trzeba nad filarem ustwac ładunki, mi sie udało pięc ustawic w i szybko zwiac nim w tym gaziku goście przyjadą:D zwiewam w tedy do miejsca gdzie mam czekac biorę wyrzutnie rakiet+ 2trzy ładunki wybuchowe i wracam na most i dokładam te dwa pozostałe bedzie ich aż 7 :) bez obaw czołgi nim nadjadą skryje się za budynkiem na wprost mostu i czekam na czołgi wpuszczam je a potem wybieram tego najbliżej mostu i ładuje w niego jedną rakietą koniecznie w gąsielniczke tak aby go nie zniszczyc i żeby uciekała załoga i przejmuje wrogiego T72 zasiadam jako strzelec czekam aż wszytko będzie już za mostem i w tedy niszczę :) a na końcu wysadzam most zgodnie z rozkazem danym przez radio :) potem ewakuacja do punktu wyznaczonego na mapie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Singleplayer”