Czy kampenie w grze multiplayer jest złe? - ankieta

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

Uważam, że kampienie w grze mutliplayer ...

Jest skrajnie naganne i świadczy o tchórzostwie.
2
4%
Jest nieeleganckie i może świadczyć o braku umiejętności.
4
8%
Jest dopuszczalne na mapach innych niż DM i CQB CTF.
6
12%
Jest dopuszczalne, bo zależy od roli gracza na mapie.
14
29%
Jest rzeczą normalną, bo jest indywidualną zagrywką taktyczną.
21
43%
Jest rzeczą pożądaną i może świadczy o dobrych umiejętnościach.
0
Brak głosów
Jest rzeczą pożądaną zawsze i wszędzie jeśli tylko się da.
2
4%
 
Liczba głosów: 49

alepasztet
Posty: 297
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:27
ID Steam:
Numer GG: 3854829
Lokalizacja: Częstochowa

Re: [Ankieta] Czy kampenie w grze multiplayer jest złe?

Post autor: alepasztet »

JonPL pisze:To jesteście żałośni gówniarze, bo Ci ludzie tak samo jak wy kupili ten produkt za kasę i mogą się w niego bawić tak jak chcą.


Nie pomyśleliście o tym? No właśnie...
Tylko co jest fajnego w zabawie, ktora polega na staniu w jednym miejscu bylby tylko zdobyc tego "fraga"? Jesli dalem kase za gre to moge sie w nia bawic jak chce i nawet korzystac z cheatow do gry mp? Mozesz kupic dezodorant i pryskac sobie nim w oczy, ale czy jest w tym sens? Zapewne odpowiedzialbys, ze skoro ktos to lubi, to dlaczego nie?

Mowie tu oczywiscie o mapach typu Hexen i podobnych. Na innych mapach nie mozna mowic o "kampieniu".
na wyspach bergamutach podobno jest kot w butach :O :O
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: [Ankieta] Czy kampenie w grze multiplayer jest złe?

Post autor: Trance »

alepasztet zgadzam sie w 100%! Dokladnie o to mi caly czas chodzi. Gdzie "kampic" mozna i jest to zagrywką taktycznąto można, ale idiotyczne lezenie na glebie w jednym punkcie na szybkich mapach jest bluznierstwem przeciw tej grze.

Equi: Widac rownolegle ze soba wpadlismy na ten pomysl bo strzelam im po nogach juz od jakiegos czasu, tylko ze mi czasem naboje "odkakuja" na korpus i wtedy mam fragi ujemne, ale sie poswiecam dla dobra sprawy :D.
Obrazek
Awatar użytkownika
Equi
Posty: 155
Rejestracja: 26 grudnia 2006, 10:45
ID Steam:
Numer GG: 3753274
ID gracza: 0

Re: [Ankieta] Czy kampenie w grze multiplayer jest złe?

Post autor: Equi »

Trance pisze: Equi: Widac rownolegle ze soba wpadlismy na ten pomysl bo strzelam im po nogach juz od jakiegos czasu, tylko ze mi czasem naboje "odkakuja" na korpus i wtedy mam fragi ujemne, ale sie poswiecam dla dobra sprawy :D.
To tu Cie zaskocze. Dziś właśnie przypadkowo załatwiłem swojego (chciałem mu kolanka przestrzelić bo leżał) i dostałem fraga jak za zabicie wroga! Widać BIS uznał, że działam w słusznej sprawie. :D
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: [Ankieta] Czy kampenie w grze multiplayer jest złe?

Post autor: Trance »

Na swoja dzialanosc masz moje blogoslwienstwo :)
Obrazek
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Ankieta] Czy kampenie w grze multiplayer jest złe?

Post autor: ufoman »

Gdybym byl adminem serwera i zobaczylbym goscia, ktory swojemu strzela po nogach to nie mialbym zadnych wyrzutow sumienia zeby dac mu bana.
Odnosnie niedojrzałosci emocjonalnej... Usmiech nasuwa mi się na usta...
Po tych postach wnioskuje, ze jednak masz z tym problem. Ktos zabral Ci lopatke, wiec Ty mu wiaderkiem po glowie.
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: [Ankieta] Czy kampenie w grze multiplayer jest złe?

Post autor: Trance »

Kazda sluszna sprawa napotyka przeciwnikow. Ale mnie to nie zraza. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Radeon
Posty: 778
Rejestracja: 14 lutego 2007, 00:28
ID Steam:
Numer GG: 4014140
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: [Ankieta] Czy kampenie w grze multiplayer jest złe?

Post autor: Radeon »

Trance pisze:Radeon widzisz... róznimy sie filozofią gry. Ty grasz, zeby przezyc, ja gram, zeby miec z tego fun. Jaki mozna miec fun lezac w krzaczorach i gapiac sie w pusta przestrzen?
Ja nic nie widze, nie zwracałem się do Ciebie. Ja mam fun ze spokojnego przemieszczania sie z pozycji na pozycję i ustrzeliwania "szybcioruff" w czasie mojego przemieszczania się, które odbywa się na "kuckach".

Nawet do szybkiej rozgrywki złożył bym drużynę w której skład wchodziłby jeden zespół snajperów, osłaniający tyłki "szybciorom", jak i też oczyszczający ich drogę do celu. Jeśli byłaby możliwość, to KM z dobrym widokiem na cały teren działań, kładący ogień zaporowy na wyznaczone obszary, też jest świetnym pomysłem.

Po to w Armie jest tyle dostępnego sprzętu, aby z niego korzystać, nawet na szybkich mapach - bo w nich też idzie złożyć drużynę, która zmiecie wszystko. Do gry solo, biegania, strzelania, walenia HeDSzOtóW polecam Quake czy Unreala (właśnie, unREAL :>). Chociaż, jak na ironię, snajper zazwyczaj działa "solo", dokładniej tylko z jednym kompanem. :>
Obrazek
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: [Ankieta] Czy kampenie w grze multiplayer jest złe?

Post autor: Forrestal »

Zagrywki taktyczne zaleza od sytuacji na mapie. Szczegolnie teraz gdy mozna juz calkiem fajnie grac na sluch.

Ogolnie to sie ze smookiem zgodze ze jak sie gra we mp to trzeba laczyc i kamperstow i gre w stylu rambo jednak nie mozna zarzucic nikomu ze grajac CTF ktos siedzi i pilnuje flagi. Zagrywka taktyczna jak sie patrzy. A na ludzi na ktorych ja mowie "cornerowcy" zawsze sie jakis sposob znajdzie i to nawet na Corridorze ;-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”