Bitewne czwartki A2 OA

Arma2 oraz Arma2OA: Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Bitewne czwartki A2 OA

Post autor: VoY »

Witam serdecznie.
Mam propozycję aby gracze ceniący sobie zabawę w większym i koordynowanym gronie spotykali się na TS ( team speak ) i przystępowali do gry. Nasze grono spotyka się każdego wieczorka i po uzgodnieniu mapki rozpoczynamy zabawę w okolicach g. 20.30 Mapy - Evolution, Domination, War 3 front, Berzerk lub klasyczne C&H. Romek czasami poprosi o DM ale wtedy idziemy już spać.

Aby przystąpić do gry nie trzeba nikogo prosić o pozwolenie. Niezbędnym jednak jest obecność na TS:
Nazwa: ARMA-Zone.pl
IP: 88.198.108.97 lub arma2.pl
Port: 8888
Ostatnio zmieniony 07 kwietnia 2011, 16:20 przez VoY, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: Bitewne wieczorki ArmA2

Post autor: mant3z »

Jest szansa na to by były określone dni na C&H, CTF, BERZERK itp?
Wchodzenie każdego dnia na TS i pytanie się o to co jest grane może być z lekka wkurzające dla obu stron :)

Ja z reguły staram się unikać co-op'ów chodź czasami zagram, z tego co widzę w naszym środowisku większość nastawiona jest właśnie na co-op.
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
Romanov
Posty: 214
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 12:03
ID Steam:

Re: Bitewne wieczorki ArmA2

Post autor: Romanov »

VoY pisze:Witam serdecznie.
Romek czasami poprosi o DM ale wtedy idziemy już spać.
no no "zapomiał wół jak cieleciem był" :lol:
A co w tym złego ze cos na luzie od czasu do czasu na odstresowanie, przeciez po 3 godzinach grania EVO to kark boli a taki DM to jak gimnastyka przed snem
złośliwcu :P
Chlebak
słuzy do noszenia granatów ktore sie w nim chleboczą ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
rossecki
Posty: 83
Rejestracja: 13 sierpnia 2009, 15:48
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Bitewne wieczorki ArmA2

Post autor: rossecki »

dzisiaj też się spotykacie?
Czy tolerujecie ew. Spóźnienia?
I czy może jesteście normalnymi ludźmi którzy potrafią sprawić aby przyjemnie się grało?!
Obrazek
Arma II najlepsza ;]
Awatar użytkownika
Rafael3D
Posty: 440
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 20:07
ID Steam:
Numer GG: 11844
ID gracza: 0
Lokalizacja: UK

Re: Bitewne wieczorki ArmA2

Post autor: Rafael3D »

rossecki pisze:... czy może jesteście normalnymi ludźmi którzy potrafią sprawić aby przyjemnie się grało?!
jeśli za przyjemne uważasz granie w trybie weteran, bez celowania i trybu 3.osoby, markerów graczy na mapie to napewno tak. A jesli pozwolą Ci założyć NV o 23:30 to już będzie wypas :)
Awatar użytkownika
rossecki
Posty: 83
Rejestracja: 13 sierpnia 2009, 15:48
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Bitewne wieczorki ArmA2

Post autor: rossecki »

Jeeezu jessst....
Już nie żałuje tych 70 zł...
Przecież o to chodzi w tej grze żeby po takim wieczorku aż ci się rzygać chciało na myśl o akcji i wojsku i aby tylko warcaby cię satysfakcjonowały!
Dzięki
Obrazek
Arma II najlepsza ;]
Louis
Posty: 13
Rejestracja: 11 sierpnia 2009, 09:57
ID Steam:
Numer GG: 3591738
ID gracza: 211140
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Bitewne wieczorki ArmA2

Post autor: Louis »

Powinienem wrócić z roboty do 20:30 i pogadać w 2 kumplami to byśmy w 3 osoby dołączyli się do gry.
CPU:C2D E6400 @ 2.13GHz (niekręcony)
RAM:Geil 4GB 800Mhz Dual Channel
Karta graficzna:GeForce 8800GTS 512MB
Płyta główna:GA-965G-DS3 (v.F10)
Monitor:BenQ FP71GX+ 17"
System operacyjny:Windows XP SP3
Obrazek
[url=http://"http://www.signaturebar.com/"]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
methos
Posty: 45
Rejestracja: 06 lipca 2009, 13:47
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Bitewne wieczorki ArmA2

Post autor: methos »

Wczoraj w końcu dotarła do mnie 'moja' Arma II i po 'chwili' instalacji i patchowania stawiłem się na wezwanie. Była to moja pierwsza rozgrywka w ArmaII i pierwsza zabawa na serwerze 8BZ i w sumie trzecia w MP w Armę-mimo iż Armę 1-kę mam od 2007 (wiem wiem Rectruit, świeżak ... itp). Ale zabawa była przednia - słuchając innych graczy i ich wypowiedzi dot tego co się dzieje na mapie wiele się nauczyłem (a i wiele jeszcze przede mną). Później na drugim serwerku rozegrała się zamknięta bitwa pomiędzy klanami i mimo tego że w niej nie uczestniczyłem - słuchałem tego co się dzieje. Powiem Wam tak - j e d w a b i ś c i e ! :rox
A tekst (chyba Romanova) :"Ale weź nie wjeżdżaj tym T92 jak taksówką do miasta" rozbił mnie do końca.
To tyle jeśli chodzi o 'pierwsze wrażenia', które notabene skończyły się dziś 8O ok 2am 8O
Do zobaczenia/usłyszenia
" ... Pamiętaj, Strach jest Twoim Jedynym Przewodnikiem tam ... tam gdzie Cienie kryją ... Śmierć ... "
Awatar użytkownika
rossecki
Posty: 83
Rejestracja: 13 sierpnia 2009, 15:48
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Bitewne wieczorki ArmA2

Post autor: rossecki »

to do mnie było xD
Bo romanowi podwędziłem czołg ;p
Obrazek
Arma II najlepsza ;]
Awatar użytkownika
Romanov
Posty: 214
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 12:03
ID Steam:

Re: Bitewne wieczorki ArmA2

Post autor: Romanov »

methos pisze:Wczoraj w końcu dotarła do mnie 'moja' ARMA II i po 'chwili' instalacji i patchowania stawiłem się na wezwanie. Była to moja pierwsza rozgrywka w ArmaII i pierwsza zabawa na serwerze 8BZ i w sumie trzecia w MP w Armę-mimo iż Armę 1-kę mam od 2007 (wiem wiem Rectruit, świeżak ... itp). Ale zabawa była przednia - słuchając innych graczy i ich wypowiedzi dot tego co się dzieje na mapie wiele się nauczyłem (a i wiele jeszcze przede mną). Później na drugim serwerku rozegrała się zamknięta bitwa pomiędzy klanami i mimo tego że w niej nie uczestniczyłem - słuchałem tego co się dzieje. Powiem Wam tak - j e d w a b i ś c i e ! :rox
A tekst (chyba Romanova) :"Ale weź nie wjeżdżaj tym T92 jak taksówką do miasta" rozbił mnie do końca.
To tyle jeśli chodzi o 'pierwsze wrażenia', które notabene skończyły się dziś 8O ok 2am 8O
Do zobaczenia/usłyszenia


Ciesze sie ze odbieracie to tak pozytywnie
W sumie chodzi o dobra zabawe tylko i wylacznie.
W przypadku nowych rekrutów to dla was najwazniejsza sprawa to samodyscyplina na serwerach.
Jesli sa ustalone jakies konkrety to za wszelką cene nalezy sie ich trzymac.

Zapraszamy wszystkich nowych do wspolnej zabawy
ale pamietajcie zabawa w Rambo tylko na DM (death match)
a pozostale to tak naprawde gra zespolowa
Wczoraj prubowalismy grac troszke jak klanowo. Wiekszośc sie zna na ts i w grze wiec ogolnie wiemy co kto potrafi
Chlebak
słuzy do noszenia granatów ktore sie w nim chleboczą ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
jozi02
Posty: 4
Rejestracja: 16 sierpnia 2009, 16:38
ID Steam:

Re: Bitewne wieczorki ArmA2

Post autor: jozi02 »

Zapraszamy wszystkich nowych do wspolnej zabawy
Zaproszenie dalej aktualne?
Chętnie był z wami zagrał.
Ostatnio zmieniony 29 marca 2011, 14:26 przez jozi02, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”