Misja - Znaleźć Bardaka,Lopoteva

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
rossecki
Posty: 83
Rejestracja: 13 sierpnia 2009, 15:48
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja - Znaleźć Bardaka,Lopoteva

Post autor: rossecki »

a gdzie jest w tej elektrowni?
;p
Obszukałem obozy + zamek przy wysznojach i mi się przypomniało że Olegowicz coś mówił o elektrowni...
Poleciałem tam (W elektrowodzku przy bazie WOC) przeszukałem i nic nie znalazłem...
Obrazek
Arma II najlepsza ;]
kiender
Posty: 1
Rejestracja: 01 września 2009, 21:24
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja - Znaleźć Bardaka,Lopoteva

Post autor: kiender »

Też mam problem ztą misją. Gramy w nią w trybie multiplayer w 4 osoby. Docieramy do informacji że Lopotev ucieka na granicę i trzeba go zatrzymać. No więc zaczynamy szukać ale nie ma siły żeby go znaleźć. Pojawia się za to komunikat że zatrzymano Bardaka i misja nagle kończy się komunikatem że została pomyślnie zaliczona. Jednak dalej nic się nie dzieje, nie można zacząć nowej misji tylko trzeba powtarzać tą samą od początku. Co jest do cholery ? Trzy razy z rzędu mieliśmy tak samo.....
Z tą grą naprawdę trzeba się namęczyć. Zabugowanie roku :violent
Awatar użytkownika
Radeon
Posty: 778
Rejestracja: 14 lutego 2007, 00:28
ID Steam:
Numer GG: 4014140
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Misja - Znaleźć Bardaka,Lopoteva

Post autor: Radeon »

Ja tą misję zdałem przez przypadek. :lol:
Po walce w Staroje i próbe wejścia do helikoptera, nagle okazało się, że zaliczyłem podknięcie i jestem cięęężko rannny... Oczywiście kompani już w heli, krzycze o pomoc, a oni sobie siedzą i nic. :D

No to wczytuje auto-save, nie chce mi się już tam jechać, więc nakazuje kompanowi prowadzić, a tu zonk, na drodze do Staroje, nagle jedzie Bardak. :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
polo
Posty: 208
Rejestracja: 07 lipca 2009, 08:55
ID Steam:
Numer GG: 1257116
ID gracza: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Misja - Znaleźć Bardaka,Lopoteva

Post autor: polo »

Elektorownia znajduje się w tym miście gdzie baza Amerykanów.
Jednym z najlepszych sposobów zachowania pokoju jest ciągła gotowość do wojny.
smigly
Posty: 11
Rejestracja: 25 grudnia 2006, 22:06
ID Steam:

Re: Misja - Znaleźć Bardaka,Lopoteva

Post autor: smigly »

Wszystko zależy...nie wiadomo od czego.Raz złapałem Lopoteva w kamieniołomach.Niestety gdzieś po drodze :D nastąpiło potknięcie Bohemia Int.i musiałem się cofnąć.Lopoteva drugi raz tam nie zastałem.
Awatar użytkownika
polo
Posty: 208
Rejestracja: 07 lipca 2009, 08:55
ID Steam:
Numer GG: 1257116
ID gracza: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Misja - Znaleźć Bardaka,Lopoteva

Post autor: polo »

smigly pisze:Wszystko zależy...nie wiadomo od czego.Raz złapałem Lopoteva w kamieniołomach.Niestety gdzieś po drodze :D nastąpiło potknięcie Bohemia Int.i musiałem się cofnąć.Lopoteva drugi raz tam nie zastałem.
Poprostu gra ustawia go losowo, ja miałem szcześćie i złapałem go po około 10 min gry.
Jednym z najlepszych sposobów zachowania pokoju jest ciągła gotowość do wojny.
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Misja - Znaleźć Bardaka,Lopoteva

Post autor: SaS TrooP »

Ja Bardaka (tego w czarnej kurtce, mylą mi się) złapałem przy farmie tego zdrajcy. Gościa zarżnąłem, w pobliżu był zamek. No to stwierdziłem, że pójdę sprawdzić. Patrzę, a tam sobie Bardak po lesie łazi xD
Awatar użytkownika
rossecki
Posty: 83
Rejestracja: 13 sierpnia 2009, 15:48
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja - Znaleźć Bardaka,Lopoteva

Post autor: rossecki »

hehe to ja podobnie...
Gościu mi powiedział... zostawiłem go poszedłem na zamek i pusto...
Nagle krzyczą że przeciwnik (2 raz przechodziłem tą misję) 3 z 4 rozwalonych i snajper zaczyna uciekać ;p
Ale znałem jego trase z 1 odsłony i wiedziałem jak biegnie... Więc go zabijam wracam lecze kompanów i ide z nimi do hammera na frmie zdrajcy...
Już wsiadamy wyjeżdżamy a tu nagle zaczyna napieprzać mój w samochód...
I słysze "shit here this bastard ;p" bardak wyskakuje poddaje sie i ten kawałek co on broń wyciąga to ślicznie go prawie że przepołowił mój ludek za ckm xD
Mission completed!
Obrazek
Arma II najlepsza ;]
Doktor
Posty: 7
Rejestracja: 26 grudnia 2010, 22:54
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Misja - Znaleźć Bardaka,Lopoteva

Post autor: Doktor »

Sorki że odkopuje taki stary temat ale tez ta misja sprawia mi też wiele problemów.

Sprawdziłem wszystkie miejsca w których może być Lopotev.Jadę do zamku,wraz z ludźmi przeszukujemy go ale gdy zawracamy bez rezultatów Bardak zjawia się nie wiadomo skąd i porywa Hummera.Na domiar złego jeden z ludzi zostaje w zamku i nie chce się ruszyć z wieży.Bardak uciekł Hummerem :evil:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”