ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Awatar użytkownika
DRIVER
Posty: 247
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 20:43
ID Steam:
Numer GG: 6869863
ID gracza: 0
Lokalizacja: Koszalin

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: DRIVER »

Maćko pisze:W ARMA 2 strasznie sztywna...

a w OFP: DR to ja tym hamerem kręcę bączki wokół drzew i pale gumę... zawieszenie to jest porażka :mrgreen:
Hmmm :D i jest fun... Ale tak na serio.. nie jezdzilem pancernym Humerem... o ile one w ArmA2 i OFP2 sa pancerne... Ale jezdzilem Humerem w wersji uzytkowej dla ludzi.... I baczki sie krecilo :D

Co do samego filmiku... ten drugi koles chyba nie mial doczynienia z ArmA... to moje zdanie :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: SaS TrooP »

Oni obaj się nie popisali.
Awatar użytkownika
r2d2
Posty: 133
Rejestracja: 02 lutego 2007, 22:40
ID Steam:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: r2d2 »

DRIVER pisze:
Maćko pisze:W ARMA 2 strasznie sztywna...

a w OFP: DR to ja tym hamerem kręcę bączki wokół drzew i pale gumę... zawieszenie to jest porażka :mrgreen:
Hmmm :D i jest fun... Ale tak na serio.. nie jezdzilem pancernym Humerem... o ile one w ArmA2 i OFP2 sa pancerne... Ale jezdzilem Humerem w wersji uzytkowej dla ludzi.... I baczki sie krecilo :D

Co do samego filmiku... ten drugi koles chyba nie mial doczynienia z ARMA... to moje zdanie :)
Jeżdziłeś Hummer H1 (HAMVI), czy jakimś Hummerem H2, H3 bo te dwa ostatnie niemają nic wspólnegi z HAMVI.(coś jak OFP i OFPDR)
pop
Posty: 1
Rejestracja: 17 października 2009, 07:22
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: pop »

Przeszedłem wczoraj DR. Moje wrażenia:
+
.AI. Siły przeciwnika po odniesieniu strat zaprzestają frontalnego ataku. Jeśli jest liczebniejszy, to nie ma szans się obronić, jedyne wyjście to wycofanie się na inną pozycję. Nasi podwładni też generalnie wiedzą, co robią
.wydawanie rozkazów. Szybkie, łatwe, przyjemne. Jak dla mnie modelowe.
.można się wykrwawić, utrata krwi powoduje fajne efekty wizualne, jakbyśmy naprawdę mdleli
.oprawa. Wychowałem się na amidze i naprawdę ciężko mi się przyczepić

-
.uproszczony model celowania. Po półkilometrowym sprincie celownik nawet nie zadrży.
.konsolowy model zapisu gry przy checkpointach (niby twórcy zachęcają do obierania własnych ścieżek na mapie, a zrobili te checkpointy....)
.skrypty
.nierealistyczny model obrażeń (poza krwawieniem). Rany mają mały wpływ na oponentów. Zdarzyło mi się klientowi wpakować 4 strzały w korpus z rzędu, a ten cały czas z pozycji stojącej jak gdyby nigdy nic skosił mnie serią z automatu
.mało modeli broni strzeleckiej
.trochę wcześnie na ocenę multiplayera, ale jakoś mnie nie powalił na kolana.
.kampania bez pomysłu

OFP:DR to coś pomiędzy COD:MW a ARMĄ. Daje radę, ale bez szału. Po przejściu DR nabrałem ochoty na ARMĘ, mam nadzieję, że od wydania dema (które było skopane) się wiele zmieniło.

pzdr.
Awatar użytkownika
DRIVER
Posty: 247
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 20:43
ID Steam:
Numer GG: 6869863
ID gracza: 0
Lokalizacja: Koszalin

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: DRIVER »

r2d2 pisze:
DRIVER pisze:
Maćko pisze:W ARMA 2 strasznie sztywna...

a w OFP: DR to ja tym hamerem kręcę bączki wokół drzew i pale gumę... zawieszenie to jest porażka :mrgreen:
Hmmm :D i jest fun... Ale tak na serio.. nie jezdzilem pancernym Humerem... o ile one w ArmA2 i OFP2 sa pancerne... Ale jezdzilem Humerem w wersji uzytkowej dla ludzi.... I baczki sie krecilo :D

Co do samego filmiku... ten drugi koles chyba nie mial doczynienia z ARMA... to moje zdanie :)
Jeżdziłeś Hummer H1 (HAMVI), czy jakimś Hummerem H2, H3 bo te dwa ostatnie niemają nic wspólnegi z HAMVI.(coś jak OFP i OFPDR)
Albo H2 albo H3... :) bo to byl cywilny Humerek :).. Nie Wojskowy... Ale i tak baczki fajnie krecil :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Equi
Posty: 155
Rejestracja: 26 grudnia 2006, 10:45
ID Steam:
Numer GG: 3753274
ID gracza: 0

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Equi »

Założyłem temat na forum BIS apropos OFP1 remake. Domyślam się, że szanse powodzenia są małe, lecz może warto spróbować.

http://forums.bistudio.com/showthread.php?t=88569

Proszę o niekomentowanie tego mówiąc, że to niemożliwe, nierealne etc. Tylko kto popiera niech się podpisze pod petycją. Dzięki z góry.
Obrazek

Obrazek
OFman
Posty: 471
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:38
ID Steam:
Numer GG: 2993491
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: OFman »

Pomysł OK ale BIS ma już co robić pewnie do przyszłych wakacji. Jednocześnie powstaje CWR2, który jakby nie patrzeć będzie właśnie takim remake'm. Pozostaje jeszcze kwestia praw co byłoby tu chyba największą przeszkodą.
:13bds :weteran
http://arma2.pl
"I'm not friendly" :D
Awatar użytkownika
DRIVER
Posty: 247
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 20:43
ID Steam:
Numer GG: 6869863
ID gracza: 0
Lokalizacja: Koszalin

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: DRIVER »

Z tego co napisali w temaci Equi jest mod Pod ArmA1 CWC. I teraz sie zabieraja za prace pod ArmA2... :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: eJay »

A ja piszę: NIE. WIELKIE NIE. Zostawmy Flashpointa w spokoju, dzięki temu pozostanie legendą do końca świata. Pozwólmy BiSowi się rozwijać, a nie odgrzewać najsmaczniejsze kotlety na świecie. Zamiast OFP remake widziałbym ArmA III na kompletnie nowym silniku, wydajniejszym, z fizyką (naet nie Crysisową, ale coś z modelem zniszczeń z BF Bad Company), nawet taką samą AI i modowalnym od góry do dołu. BiS musi zrobić wielki krok do przodu bo ten engine i jego kolejne wersje chodzą coraz gorzej na megamocnym sprzęcie, gdyż pcha się do niego kolejne ficzery, a nie optymalizuje się. Jeżeli zaczną to robić po Arrowhead to może do 2015 zdażą :mrgreen:
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: SaS TrooP »

Jak wyżej.
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: ArmA2 vs OFP2 (newsy i dyskusja)

Post autor: Cleric »

CWC to tylko addony i wyspy z OFP a Equi chyba nie to ma na myśli ;)
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „ArmA Flash News”