Serwer Arma

Technical Support

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
templar
Posty: 60
Rejestracja: 10 grudnia 2008, 12:16
ID Steam:
ID gracza: 0

Serwer Arma

Post autor: templar »

Witam, mam problem z założeniem serwera do arma. Chciałem sobie pograć z kumplami przez neta w arme ale nie mam publicznego IP i nie serwer (serwer dedykowany) stawiany do gry przez neta nie jest widoczny a jak się łączymy hamaci po LAN-ie (serwer stawiany z poziomu gry) to również nie widać serwera. Co zrobić żeby wszystko działało i czy da sie postawić dedyka tak żeby chodził był na LAN a nie na internet?
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale spowodowanie żeby jakiś drań umarł za swoją." - General George S. Patton
Obrazek
templar
Posty: 60
Rejestracja: 10 grudnia 2008, 12:16
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Serwer Arma

Post autor: templar »

Czy to że moi koledzy nie widzą serwera może być spowodowane tym że nie otwierałem żadnych portów, a jak tak to jakie porty trzeba otworzyć??
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale spowodowanie żeby jakiś drań umarł za swoją." - General George S. Patton
Obrazek
Awatar użytkownika
Rafael3D
Posty: 440
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 20:07
ID Steam:
Numer GG: 11844
ID gracza: 0
Lokalizacja: UK

Re: Serwer Arma

Post autor: Rafael3D »

domyślny port dla serwera to 2302
Twój post jest tak chaotyczny że trudno zrozumieć o co tak naprawdę Ci chodzi. :)
templar
Posty: 60
Rejestracja: 10 grudnia 2008, 12:16
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Serwer Arma

Post autor: templar »

Masz rację to bez owijania w bawełnę:
1. Czy da się założyć serwer dedykowany do LAN-u?
2. Problem rozwiązany.
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale spowodowanie żeby jakiś drań umarł za swoją." - General George S. Patton
Obrazek
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Serwer Arma

Post autor: kondor »

Odp:
1. Tak. Aby go zobaczyć, trzeba włączyć przeszukiwanie sieci LAN przyciskiem, który chyba znajduje się na dole z lewej strony w przeglądarce serwerów
templar
Posty: 60
Rejestracja: 10 grudnia 2008, 12:16
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Serwer Arma

Post autor: templar »

wiem ale nie chce żeby ten serwer dedykowany był wyświetlany również w zakładce Internet
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale spowodowanie żeby jakiś drań umarł za swoją." - General George S. Patton
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc techniczna dotycząca Army”