ArmA - totalny bubel!

Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, regulaminy

Moderator: Inkwizytor

Wierzbin
Posty: 14
Rejestracja: 24 października 2008, 15:58
ID Steam:
ID gracza: 0

ArmA - totalny bubel!

Post autor: Wierzbin »

Swego czasu Operation Flashpoint było grą, do której przyrównywało się inne tytuły i mało który zdawał się być lepszy.
Od kilku tygodni jestem posiadaczem gry Arma i granie to pasmo bubli i niedoróbek.

Interesuje mnie gra wyłącznie w sieci.
Pomijam, że gra ma już 2 lata, a nadal brak jakiejkolwiek wewnętrznej "zapamiętywaczki" ulubionych serwerów, (brak wsparcia xfire, etc.)ale rzeczą absolutnie wyprowadzającą mnie z równowagi jest to, że by sobie pograć w jakąkolwiek rozgrywkę, muszę odwiedzić najmniej 20(!) serwerów, żeby się w ogóle wbić (utraty sesji, czekanie w nieskończoność na "pobieranie danych" i inne wkur*****ce duperele. Co średnio zajmuje od 20 do 30 min.

Jak już się wbiję, chyba przez przypadek, nie raz zdarzało się, że nagle bez żadnego uprzedzenia gra wywala mnie do windows - ot, tak.
Mało tego.
Gra zawiesiła mi windę na amen już dwukrotnie! Co nie przydarzało się na żadnym innym programie czy gierce.
Czy Czesi nie potrafią zrobić gry do końca? Przecież Arma to nic innego, jak OFP z poprawionymi teksturami i chwiejącymi się na wietrze krzakami!
Spaprać tak wspaniały tytuł, to trzeba się postarać!!!
Bubel i basta!!!
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ArmA - totalny bubel!

Post autor: Trance »

Nie wiem, ale ja do tej listy dopisałbym jeszcze strasznie niecelne strzelanie, kule lataja jak wyrzucone z procy, rzadko ktora trafia w cel. Nie masz tez tego u siebie?

EDIT: 2 razy mi sie to samo wysłało, plx do moderacji o usuniecie
Obrazek
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: ArmA - totalny bubel!

Post autor: SaS TrooP »

Jak wyżej. Po prostu powiedz, że tak jest, bo community zrobiło patcha do tej gry, który to naprawia. Naprawdę ciężko się bez tego gra. Niestety, Xfire nie czyta Army :(. Już nie jest moją top grą na Xfire :(.
Awatar użytkownika
Dawidson
Posty: 356
Rejestracja: 30 marca 2007, 09:39
ID Steam:

Re: ArmA - totalny bubel!

Post autor: Dawidson »

Mi ArmA śmiga aż miło, celność jest ok, xfire nie używam.

Z nazwą tematu się niezgadzam.
Obrazek
RIDER
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: ArmA - totalny bubel!

Post autor: ufoman »

No to masz pecha, jak mozemy Ci pomoc?
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ArmA - totalny bubel!

Post autor: Rainbow »

A mi Xfire wykrywa ArmA ;)
Ostatnio zmieniony 14 sierpnia 2021, 14:31 przez Rainbow, łącznie zmieniany 2 razy.
Wierzbin
Posty: 14
Rejestracja: 24 października 2008, 15:58
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ArmA - totalny bubel!

Post autor: Wierzbin »

Trance pisze:Nie wiem, ale ja do tej listy dopisałbym jeszcze strasznie niecelne strzelanie, kule lataja jak wyrzucone z procy, rzadko ktora trafia w cel. Nie masz tez tego u siebie?
Jak koledze kule latają jak wyrzucone z procy, to proponuję kupić oryginalny tytuł. :?
SaS TrooP pisze:Jak wyżej. Po prostu powiedz, że tak jest, bo community zrobiło patcha do tej gry, który to naprawia.
Czy mógłbyś dać jakiś link to tej łatki, w tej chwili mam zainstalowany 1.14, niestety problem z wchodzeniem na serwery pozostaje.

@Rainbow
Czy mógłbyś zdradzić jak zrobić, żeby xfire widział Arma?
Dawidson pisze:Z nazwą tematu się niezgadzam.
Też bym chciał się niezgadzać, jednak z Flashpoint nie było takich problemów (ok, w arma nie trzeba czekać na początek rozgrywki). Bubli w grze można by mnożyć.
Np. w nocy przy NW i kilku operacjach w dowodzeniu grupą, pojawia się dziwna biała linia prawie od środka do listy komend w prawym górnym rogu.
Dwa razy w grze zdarzyło mi się z szeregowca nagle awansować na pułkownika i tego typu pierdoły.
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: ArmA - totalny bubel!

Post autor: SaS TrooP »

Ale to nie problem z grą, ale z... tobą :mrgreen:

Zacytuję wypowiedź pewnego usera z innefo, zaprzyjaźnionego forum:
NIE PÓJDZIE
I... Nie pójdzie. Wróć później, jak nauczysz się obsługiwać tego typu gry.
SiD
Posty: 420
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 00:11
ID Steam:

Re: ArmA - totalny bubel!

Post autor: SiD »

Na grę Multiplayer, polecam pierw z góry zainteresować się organizowaną rozrywką typu IC-Arma, CFOG etc, bo takie kręcenie się po losowych serwerach jest bezowocne w tego typu grze. To nie battlefield, gdzie wchodzisz prujesz z ckm-a 20 minut i idziesz spać. Zresztą w OFP było tak samo.
Obrazek Obrazek :cfog Obrazek
Wierzbin
Posty: 14
Rejestracja: 24 października 2008, 15:58
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ArmA - totalny bubel!

Post autor: Wierzbin »

SaS TrooP pisze:Ale to nie problem z grą, ale z... tobą :mrgreen:
Zacytuję wypowiedź pewnego usera z innefo, zaprzyjaźnionego forum:
NIE PÓJDZIE
I... Nie pójdzie. Wróć później, jak nauczysz się obsługiwać tego typu gry.
Kolego SaS Troop, jak nie masz nic do powiedzenia w temacie, to proszę nic nie pisz, a tego typu teksty zachowaj dla siebie.
Nie rozmawiasz z dzieckiem, który widzi pierwszy raz tego typu grę. Z obsługą takich czy innych tytułów nigdy nie miałem problemów. Skoro wchodzisz na każdy serwer bez problemu i chcesz zaistnieć w wątku, to bądź łaskaw napisać jak to się robi.
Nigdy nie miałem takich zagadek jak z ArmA, a grę mam od raptem kilku tygodni i niewiele czasu na granie.
SiD pisze:Na grę Multiplayer, polecam pierw z góry zainteresować się organizowaną rozrywką typu IC-Arma, CFOG etc, bo takie kręcenie się po losowych serwerach jest bezowocne w tego typu grze. To nie battlefield, gdzie wchodzisz prujesz z ckm-a 20 minut i idziesz spać. Zresztą w OFP było tak samo.
Zgadza się, Arma nie jest strzelanką. Problem polega na podpięciu się do jakiegokolwiek wybranego serwera.
Poszukam w googlu o tym co napisałeś.
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ArmA - totalny bubel!

Post autor: Trance »

Nie wiem czy pisałes o tym, ale moze powiedz jakiego masz patcha?
W momencie kiedy widzisz liste serwerow po prawej stronie sa takie czerwone krzyzyki? czy zielone pola?
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne o multiplayer”