Kilka pytań odnośnie MP

Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, regulaminy

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
West
Posty: 8
Rejestracja: 28 lipca 2008, 13:36
ID Steam:
ID gracza: 0

Kilka pytań odnośnie MP

Post autor: West »

Witam!

Chciałbym nieco umilić sobie granie w Armę poprzez instalację różnych dodatków i tu pojawia się pytanie na które nie znalazłem jak do tej pory odpowiedzi - czy możliwym jest aby addony "działały" w MP np. w Domination?

Do tej pory zainstalowałem HIFI Sound FX 1.2 i działa on w multi ale chciałbym przykładowo postrzelać z "emki" z EOtechem które są dostępne do pobrania na chociażby Waszej stronie.
W Domination jak wiadomo broń jaką mamy do wyboru ogranicza nas do kolimatora, acoga i lunety.

Czy istnieje opcja aby zmienić mundury z jakiś dziwnych "BDU UCP" na prawdziwe ACU UCP? - dodatki oczywiście są jednak czy zadziałają w MP?

To samo dotyczy wszelkiej maści pojazdów które w SP posiadam - poprawione textury itp, jednak w MP są "standardowe".

Czy może pobranie Addonów pokroju XAM załatwi sprawę?

W miarę możliwości prosiłbym o pomoc :)

Pozdrawiam,

West
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Kilka pytań odnośnie MP

Post autor: Trance »

Sprawa jest taka, ze zeby jakis addon dzialal zarowno w trybie MP jak i SP, to musi zostac tam umieszczony przez missionmakera. Innej rady na to nie ma. Jezeli chcesz miec jakas inna bron w domination czy jakiekolwiek innej misji musisz sam przerobic misje.

Sa addony, a raczej mody, ktore podmieniaja standardowe addony na inne i to rzeczywiscie dziala, jednak na wiekszosci serwerow administratorzy nie za bardzo pozwalaja na taka gre, bo wiadomo, ze inny addon moze miec inny config i moze to powodowac wrazenie, ze cheatujesz.
Obrazek
West
Posty: 8
Rejestracja: 28 lipca 2008, 13:36
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Kilka pytań odnośnie MP

Post autor: West »

Trance, dzięki za odpowiedź.

Wychodzi na to, że w Domination trzeba grać tak jak się je zastało przy pierwszym wejściu - szkoda.

Jeśli mogę to chętnie wykorzystam jeszcze Waszą wiedzę i cierpliwość :)
A więc:

- czy poza Evolution i Domination są jakieś Coopy bardziej złożone, trudniejsze i realistyczne?;
- gdzie można znaleźć serwery na których gra się z dowodzeniem, w miarę możliwości wysokim realizmem a nie na zasadzie "rambo" - najlepiej Coop?;

Pozdrawiam i liczę na wyrozumiałość, :)

West
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Kilka pytań odnośnie MP

Post autor: Trance »

Jest taka grupa, ktora nazywa sie CFOG. Graja tam coopy własnie na wysokim poziomie realizmu i dowodzenia. Niektore polskie i niepolskie klany tez pewnie gdzies tam czasem sobie graja, ale to bardziej dla przyjemnosci.

Jeden link http://www.cfog.pl powinien załatwic sprawe ;P
Obrazek
West
Posty: 8
Rejestracja: 28 lipca 2008, 13:36
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Kilka pytań odnośnie MP

Post autor: West »

Dzięki za pomoc, właśnie pobieram wymagane dodatki.

Dzięki za pomoc i mam nadzieję - do zobaczenia w wirtualnym boju :)

Pozdrawiam,

West
Majkel
Posty: 14
Rejestracja: 29 lipca 2008, 22:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Kilka pytań odnośnie MP

Post autor: Majkel »

Witam!

Jako, że nie mogę w pełni pobrać addona z CFOG mam takie pytanie.
Czy ktoś z Was wie może czy jest jakiś serwer na którym mógłbym pograć z tym addonem:
http://armed-assault.de/downloads/army- ... s-rc1.html

Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne o multiplayer”