Co lepsze? (Arma II vs OFP II)

Dyskusje związane ściśle z ArmedAssault ;-)

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ

Co lepsze

Arma II
13
50%
OFP II
13
50%
 
Liczba głosów: 26

WingeD
Posty: 1
Rejestracja: 11 czerwca 2008, 21:00
ID Steam:
ID gracza: 0

Co lepsze? (Arma II vs OFP II)

Post autor: WingeD »

Na co lepiej poczekac.

Ktora gra bedzie lepsza,bardziej grywalna.Lepsze mapki,grafa,misje...?
Mam zamiar kupic (jak wyjda) tylko nie wiem ktora wybrac...

Jakies +/- ?;>
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: Co lepsze

Post autor: Forrestal »

Narazie to mozemy dywagowac nad tym co bedzie lepsze jedynie po oficjalnych zapowiedziach. Nikt Ci konkretnie nie odpowie na to pytanie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Co lepsze

Post autor: kondor »

odblokowaliście temat, żeby byla jakas aktywnosc na forum?
to ja zacznę: wole ofp2, bo bedom fajowe wybuchy
Awatar użytkownika
Jerry
Posty: 230
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 20:46
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk / Warszawa

Re: Co lepsze

Post autor: Jerry »

Fajna ankieta - można głosować na to, ze będą wzajemnie lepsze od siebie :P
:8bz
Obrazek
Awatar użytkownika
hryst
Posty: 297
Rejestracja: 16 listopada 2006, 10:04
ID Steam: hryst
ID gracza: 0
Lokalizacja: minsk
Kontakt:

Re: Co lepsze

Post autor: hryst »

mi brakuje opcji "nie wiem"
do tego można zagłosować jednocześnie na arme i ofp :o
chyba jakaś fuszerka sie trafiła.
You will be assimilated. Resistance is futile. :ofp
Intel [email protected]|Abit IP35|LCD DELL 20'|X2900XT 512MB|2x2GB RAM HyperX|SATA750GB|BR LG GBW-H10N|SB A.4|Sunbeam ST + 620-A12S|
MethodMan
Posty: 20
Rejestracja: 20 stycznia 2008, 21:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Co lepsze

Post autor: MethodMan »

Opcja 'nie wiem' jest nie potrzebna, jak się nie wie, to się po prostu nie głosuje ;).

Ja tam nie śledzę postępów w pracach nad tymi tytułami, ale warto czekać na obie produkcje, nie ma co teraz rozmawiać o tym co będzie lepsze bo i tak jeszcze wiele się zmieni...
Awatar użytkownika
Dawidson
Posty: 356
Rejestracja: 30 marca 2007, 09:39
ID Steam:

Re: Co lepsze

Post autor: Dawidson »

A pewne jest to że będą inne, tylko komu która bardziej się spodoba.
Ja zamierzam sprawdzić oba tytuły.
Obrazek
RIDER
Awatar użytkownika
resetPL
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwietnia 2008, 06:26
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Co lepsze

Post autor: resetPL »

A ja czekam na ten słynny model kuli 3d wystrzeliwanej z nadchodzącej army2 :D
Tyl­ko mar­twi uj­rze­li ko­niec wojny.
"Platon"
Jacobss
Posty: 122
Rejestracja: 27 sierpnia 2007, 16:22
ID Steam:
ID gracza: 1

Re: Co lepsze

Post autor: Jacobss »

Jak dobrze, że powstał taki temat, bo sam miałem zamiar taki założyć. W każdym razie, wczoraj postanowiłem, że leję na BIS i ich ArmA II - i oczekuję OFP 2. Po pierwsze, BIS nie potrafi zrobić niczego nowego - wszystko co zrobili do ArmA II, potrafią również fani. Tak naprawdę już mi się rzygać chce, jak patrzę na ArmA II. Znowu to samo, Jezu. ArmA mi się nie podoba - po tygodniu poszła w odstawkę. Czy tytuł (który jest niby sequelem OFP), który po tygodniu idzie w odstawkę, a biorąc pod uwagę, że w OFP grałem 6 lat, jest dobry? Moim zdaniem jest żałosny. Szczerze mówiąc, lepiej mi podszedł arcadowy COD 4 czy też Stalker. Te gry coś przynajmniej mają - czy akcję, czy też fabułę (stalker). A ArmA ma słaby design, nudny świat, beznadziejną fabułę i leży technicznie.
Skupiam się teraz na OFP 2. Wiem, że będzie się sporo różnił od OFP, ale czy tego właśnie nie chcemy? W końcu to ma być następna część, a nie w kółko klepanie tego samego. OFP było, minęło, trudno, ale potrzeba czegoś nowego - nie można ciągle jechać na tym samym wózku. Pewne "stare" aspekty są potrzebne, to jest jasne. Jak na przykład, system ran znany z OFP, ogromne przestrzenie, planowanie taktyki, czy uzbrojenia przed misją, ale reszta musi się zmienić. Nie wiem czemu ludzie stoją po stronie BISu, skoro oni tylko potrafią tylko lekko "aktualizować' swoje produkty. Na razie wiem tylko, że Codemasters spełni moje marzenie dotyczące fizyki. Skąd to wiem? Proste - bo mają na to kasę. Ponadto silnik na to pozwala. Gdyby BIS współpracował teraz z jakimś wydawcą, też pewnie byłoby ich stać. A tak, mamy dalej wszystko sprzed 7 lat, gdzie nawet tynk ze ścian nie odpada. Nadal kołysające się helikoptery przy starcie - ludzie, mnie to już znudziło. Ja chcę zagrać wreszcie w coś nowego. Jak będę chciał nadal mieć grę w stylu OFP, to będę w niego grał. Jeżeli ArmA II nie pójdzie w kierunku nowości, to trudno, ale tracą kolejnego klienta. Zresztą po słabej Armie też nie będą ich dużo mieć. Ściągnę demo, zagram, ponarzekam, usunę, do pełnej wersji się nie zbliżę na kilometr, zapomnę i koniec. Mogą dla mnie wtedy wypadać z rynku. Przykro mi, ale w branży gier nie ma miejsca na stanie w miejscu. Trzeba iść do przodu. Inne firmy to już zdążyły wydać po 4 gry w czasie, w którym oni klepali Armę. Dlatego też pokładam nadzieje w CM. Liczę, że oni odświeżą OFP. Znudziło mnie już także bronienie BISu, co za często robiłem.
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Co lepsze

Post autor: Rainbow »

Podobno w sierpniowym PC Gamerze ma być duży artykuł odnośnie OFP2. Może wtedy będzie coś łatwiej powiedzieć.

EDIT: Przepraszam, będzie to lipcowy numer, a w kioskach (za granicą raczej :P) ma być już dostępny 3 lipca. Podobny mają w końcu być pokazane zdjęcia z gry!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja o ArmA”