Instalowanie patchy do gry wraz z dodatkiem

Technical Support

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Monika
Posty: 12
Rejestracja: 25 kwietnia 2007, 15:31
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków

Instalowanie patchy do gry wraz z dodatkiem

Post autor: Monika »

Witam po dłuższej przerwie. Zakupiłam grę Armed Assault PL wraz z dodatkiem Queens cośtam PL. Chciałabym zapytać w jakiej kolejności mam instalować patche, i czy w ogóle konieczne jest instalowanie patchy, jeśli mam ten dodatek?
Obrazek
Obrazek
Firefly
Posty: 744
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 21:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Instalowanie patchy do gry wraz z dodatkiem

Post autor: Firefly »

Monika pisze:Witam po dłuższej przerwie. Zakupiłam grę Armed Assault PL wraz z dodatkiem Queens cośtam PL. Chciałabym zapytać w jakiej kolejności mam instalować patche, i czy w ogóle konieczne jest instalowanie patchy, jeśli mam ten dodatek?
Nie jest konieczne. Dodatek Queen's Gambit pod koniec instalacji od razu pyta czy zainstalowac tez patch od wersji 1.0 do 1.08. Wiec nie trzeba nic wiecej.
Retired. Unavailable until further notice.
Monika
Posty: 12
Rejestracja: 25 kwietnia 2007, 15:31
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Instalowanie patchy do gry wraz z dodatkiem

Post autor: Monika »

Te patche są zawarte na płycie Queens i nie jest potrzebny dostęp do internetu, aby je pobierać, dobrze rozumiem?

Czy patch 1.08 jest już ostatnim patchem, który poprawia błędy, czy może Bohemia cośtam ;) ma w planach nowego patcha, bo nie wszystko zostało poprawione?
Obrazek
Obrazek
itan
Posty: 338
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 13:17
ID Steam:
Numer GG: 9190911
ID gracza: 596484
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Instalowanie patchy do gry wraz z dodatkiem

Post autor: itan »

Jest patch 1.09 w wersji beta.
Obrazek... "zamknieta koteria ze zidiociałymi członkami"
Monika
Posty: 12
Rejestracja: 25 kwietnia 2007, 15:31
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Instalowanie patchy do gry wraz z dodatkiem

Post autor: Monika »

Dziękuję za odpowiedź na pytanie o nową wersję patcha. Znalazłam informację o tym na forum teraz. Na szczęście chyba zmiany nie będą tak duże, aby nie zacząć przechodzić grę na tej wersji.

Proszę jeszcze o odpowiedź na moje pierwsze pytanie, o to czy na płycie Queens są już patche i nie wyskoczy komunikat o konieczności ich ściągania z sieci?
Obrazek
Obrazek
Firefly
Posty: 744
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 21:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Instalowanie patchy do gry wraz z dodatkiem

Post autor: Firefly »

Monika pisze: Proszę jeszcze o odpowiedź na moje pierwsze pytanie, o to czy na płycie Queens są już patche i nie wyskoczy komunikat o konieczności ich ściągania z sieci?
Na plycie jest jeden patch (800MB) ktory patchuje gre przy instalacji do wersji 1.08 ze wszystkich wczesniejszych wersji. Nic nie trzeba sciagac. Wersja 1.08 jest obecnie obowiazujaca na sieci. 1.09 beta nie trzeba sciagac, bo to tylko wersja testowa i moze miec bledy, dlatego nie ,wiecej nic ci nie jest potrzebne.
Retired. Unavailable until further notice.
Awatar użytkownika
chewie
Posty: 394
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 01:29
ID Steam:

Re: Instalowanie patchy do gry wraz z dodatkiem

Post autor: chewie »

musialem zainstalowac ArmA na innym kompie i wywala mi cos takiego: Error found in file AddOns\voice.pbo (9b13ca6f!=a4d1673d)


najpierw probowalem od razu do 1.08 potem do 1.05 i tak nic nie dalo.

HELP mam wzana bitwe w IC-ARMA w sobote! :rant
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
http://www.FIA.com.pl
"There is no hunting like the hunting of man, and those who have hunted armed men long enough and liked it, never care for anything else thereafter". -Ernst Hemingway
OFman
Posty: 471
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:38
ID Steam:
Numer GG: 2993491
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Instalowanie patchy do gry wraz z dodatkiem

Post autor: OFman »

Najprawdopodobniej podczas instalacji gry ten plik się źle skopiował. Bardzo możliwe, że masz rysę na płycie. Spróbuj przeczyścić płytkę i zainstalować jeszcze raz.
:13bds :weteran
http://arma2.pl
"I'm not friendly" :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc techniczna dotycząca Army”