CC-25DKP vs GTW

Moderator: Inkwizytor

eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: CC-25DKP vs GTW

Post autor: eJay »

Regulamin nie będzie zmieniany, poza tym na przyszłość proszę zapisywać do turnieju zawodników "pewnych" - uczniów, studentów, osoby pracujące w kraju :). Wyjazd za granicę to nie decyzja podejmowana w 5 minut. Mogliście wziąść kogoś innego, kto na 99% mieszka, uczy się lub pracuje w naszej ojczyźnie.

Poza tym jak widziecie w podanych przykładach powyzej - absencje zdarzały się w bardziej licznych zespołach, w innych rozgrywkach. I nie było tak źle. Bardzo dużo myśleliśmy o 1 rezerwowym w każdej ekipie. Doszliśmy do wniosku, że skoro składy są na tyle małe i wewnątrz klanu (czyli "pewne") to rezerwowi są niepotrzebni. Poza tym chcieliśmy, aby do turnieju zgłosiło się więcej zespołów z łapanki. No cóż, to pierwsza edycja turnieju. Wszyscy się uczymy, wyciagamy wnioski. Do sprawy regulaminu zapewne powrócimy nie raz.
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: CC-25DKP vs GTW

Post autor: Trance »

No rozumiem, że nie chcecie zmieniać regulaminu, ale można było przewidzieć to, że nawet osoby najpewniejsze na świecie mogą sie nie stawić z jakiegoś nagłego powodu. Co wtedy? W składach tak małych granie 3 vs 2 przesądza wynik w znacznym stopniu. Co innego 6 vs 7, gdzie ta roznica nie jest az tak bardzo zauważalna. Licze na ta lekka modyfikacje w przyszłości ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Inż. Michalko
Posty: 59
Rejestracja: 26 września 2007, 13:14
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: CC-25DKP vs GTW

Post autor: Inż. Michalko »

widze że po moim pytaniu rozgorzała ostra dyskusja :D
proponuje już ją zakończyć, zagramy 2 na 3 co będzie to będzie :D
a nad zmianą regulaminu czy też graczach rezerwowych pomyśli się w następnych turniejach
Virtual Battle 1st campaign veteran.
Obrazek
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: CC-25DKP vs GTW

Post autor: eJay »

Trance, ale spojrz na to z innej strony... Macie tydzien na rozegranie meczu, macie tylko 3 osoby w squadzie. Ja np. zrezkrutowalem osoby pewne, ktore wiem, ze przynajmniej 4 dni w tygodniu mają wolne od zajęć :)
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: CC-25DKP vs GTW

Post autor: Trance »

No dobrze, ale nie chodzi mi o to, że kogos nie ma bo ma coś zaplanowane, tylko o to, że ktoś mowi, ze bedzie i nagle tuż przed meczem okazuje sie, ze go nie bedzie. Takim sytuacjom nalezy zapobiegac przez wpuszczenie osoby zastepujacej, bo na przykład mecz był umowiony na ostatni możliwy termin.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ravrav
Posty: 68
Rejestracja: 07 maja 2007, 20:25
ID Steam:
Numer GG: 24064756
ID gracza: 1123076
Lokalizacja: Łódź

Re: CC-25DKP vs GTW

Post autor: Ravrav »

Regulamin nadaje się do poprawki - z tym się zgadzam. Miejmy nadzieje że w następnej edycji turnieju AZPL będzie wzmianka o graczu rezerwowym, lub innego typu treść wykluczająca grę 2vs3. Jutro o 19:00 mecz - mimo gry 2vs3 nie można mówić kto wygra na 100%, bo tak naprawdę wszystko może się zdarzyć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Inż. Michalko
Posty: 59
Rejestracja: 26 września 2007, 13:14
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: CC-25DKP vs GTW

Post autor: Inż. Michalko »

wygrana drużyny CC-25DKP 3:0
rozegraliśmy tylko jedna połowę gdyż wystąpiło małe nieporozumienie z rezerwacją serwera i z braku czasu rozegrano tylko jedna połowę, obie drużyny zgodziły się uznać wynik pierwszej połowy za wynik końcowy
gratulujemy chłopakom z CC-25DKP
Virtual Battle 1st campaign veteran.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ravrav
Posty: 68
Rejestracja: 07 maja 2007, 20:25
ID Steam:
Numer GG: 24064756
ID gracza: 1123076
Lokalizacja: Łódź

Re: CC-25DKP vs GTW

Post autor: Ravrav »

Dzięki za grę. A teraz faki - Serwer nie został przygotowany do meczu (celowniki off), restart i gra na kadecie okazały się pomocne - Wtargnięcie podczas meczu V-E-T-I-Sa (co spowodowało restart gry), który oznajmił że mają rezerwację na 19:30. Poza tym wystapił błąd (to już nie wina admina serwera), na ustawieniu CTF 2vs2, nie można było zapunktować bo nie zajeliśmy mida :? Trzeba było restartować. Te wszystkie restarty spowodowały że z braku czasu musieliśmy zagrać jedną połowę.
Obrazek
Awatar użytkownika
=JACK=
Posty: 76
Rejestracja: 07 lutego 2007, 13:48
ID Steam:
Numer GG: 5129433
ID gracza: 0
Kontakt:

Re: CC-25DKP vs GTW

Post autor: =JACK= »

Co do rezerwacji serwera - to wystarczy czytac forum by do takich sytuacji nie dochodziło.
Co do ustawień serwera - to trzeba było skontaktować się ze mną jakie ustawienia sobie życzycie....
Celowniki na weteranie domyślnie są ustawione na off.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Ravrav
Posty: 68
Rejestracja: 07 maja 2007, 20:25
ID Steam:
Numer GG: 24064756
ID gracza: 1123076
Lokalizacja: Łódź

Re: CC-25DKP vs GTW

Post autor: Ravrav »

=JACK= pisze:Co do rezerwacji serwera - to wystarczy czytac forum by do takich sytuacji nie dochodziło.
Co do ustawień serwera - to trzeba było skontaktować się ze mną jakie ustawienia sobie życzycie....
Celowniki na weteranie domyślnie są ustawione na off.
Na forum AZPL nie ma nic o rezerwacji na 30.09.2007 (zobacz sam).
To my jesteśmy organizatorami, czy wy? No to kto powinien zadbać o ustawienie serwera, no kto? Wystarczyło zobaczyć na kiedy są umówione mecze i na jakich zasadach będą grane. Ja i inni gracze nie mieliśmy czasu na szukanie kontaktu z wami, a potem czekanie aż ktoś się tym zajmie.
Wasza wina, nie nasza. Nie wmawiaj mi że to my się nie postaraliśmy.
Obrazek
Awatar użytkownika
=JACK=
Posty: 76
Rejestracja: 07 lutego 2007, 13:48
ID Steam:
Numer GG: 5129433
ID gracza: 0
Kontakt:

Re: CC-25DKP vs GTW

Post autor: =JACK= »

Ravrav :
Ja i inni gracze nie mieliśmy czasu na szukanie kontaktu z wami, a potem czekanie aż ktoś się tym zajmie.
Wasza wina, nie nasza. Nie wmawiaj mi że to my się nie postaraliśmy.
Słusznie.........to moja wina........wy nie mieliście przecież czasu..........
Czy tak dużo czasu zajmuje napisanie jednego zdania i wysłanie go na maila lub przez gg ??

Przyznam się że jestem trochę rozczarowany napastliwym tonem Twojej wypowiedzi ......
Przecież tu nam obu chodzi o to samo. By coś (spontaniczny turniej) stworzyć i jednocześnie fajnie się bawić.
Moja rola jest przecież taka by Wam pomóc byście bawili się jak najlepiej i oczekuję tylko odrobiny "pomocy" z Waszej strony.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „AZPL Tournament”