Antialiasing nie działa

Technical Support

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
-=HuNTeR=-
Posty: 431
Rejestracja: 17 grudnia 2006, 11:50
ID Steam:
Numer GG: 7474995
Kontakt:

Antialiasing nie działa

Post autor: -=HuNTeR=- »

Ano właśnie... próbowałem na różne sposoby:
1) W sterownikach wł., a w ArmiE wył.
2) W sterownikach wł., a w ArmiE wł.
3) W sterownikach wył. (Sterowane przez aplikację), a w ArmiE wł.

I nic... ciągle to samo

Tu jeszcze screeny dla porównania:
Obrazek
Obrazek

Tylko imageshack zmniejszył rozdzielczość i trudno się dopatrzeć. Ale jak porównacie to obrazki są identyczne, czyli antialias nie działa:(
Awatar użytkownika
hryst
Posty: 297
Rejestracja: 16 listopada 2006, 10:04
ID Steam: hryst
ID gracza: 0
Lokalizacja: minsk
Kontakt:

Re: Antialiasing nie działa

Post autor: hryst »

na początek sprawdz czy w innej grze dziala pamiętając ze arma to taka beta i jesteś jej testerem.
Jesli w innej grze nie bedzie dzialac to dłub w oprogramowaniu windy czyli zmień stery itp

PS. staraj sie robic foty które szybko się wczytują bo juz za samo czekanie na wyświetlenie foty nie chciało mi sie odpisywać
Ostatnio zmieniony 24 grudnia 2006, 11:42 przez hryst, łącznie zmieniany 2 razy.
You will be assimilated. Resistance is futile. :ofp
Intel [email protected]|Abit IP35|LCD DELL 20'|X2900XT 512MB|2x2GB RAM HyperX|SATA750GB|BR LG GBW-H10N|SB A.4|Sunbeam ST + 620-A12S|
Awatar użytkownika
Koval
Posty: 378
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 20:59
ID Steam:
Numer GG: 5246848
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Antialiasing nie działa

Post autor: Koval »

Hunter - zrób fotki postaci, najlepiej tego reportera z AAN News w kampanii bo ja na nim najbardziej dopatrzyłem się efekty antyaliasingu. W tej trawie faktycznie trudno dopatrzeć się różnicy ale to jest dość 'normalne' - daj zdjęcie z większymi detalami - domek, postać, coś co jest sporych rozmiarów i ma dużo różnych kątów, które antyaliasing wygładza.
ASUS K72J
i3 M350 2.27Ghz | 4GB RAM
Radeon Mobility HD5150
panther
Posty: 33
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 17:18
ID Steam:

Re: Antialiasing nie działa

Post autor: panther »

wczoraj spotkała mnie dziwna sytuacja, gdyż odnotowałem ponad 50% spadek fps w ArmA po... instalacji Omega Drivers na najnowszych catalistach. bez zmiany ustawień i karty i ArmA oczywiście. pomogło odinstalowanie i ponowne zainstalowanie oryginalnych catalizatorów, które dostałem z kartą na płycie.

nie wiem Hunter czy cos kombinowałeś ale to może tez zależeć od sterownika, więc spróbuj na oryginalnych. byłem nieco zdziwiony u mnie, ale wszystko działa juz poprawnie.
Obrazek

Core 2 Duo [email protected] + Scythe Ninja Plus | Asus P5B Deluxe | GeiL Ultra 2x1GB 800 | Ati x1800XL IceQ3 | SB Audigy 4 | Tacens Valeo 460W | Seagate B 7200.10 250GB | Razer Copperhead+SteelPad QcK | Creative HS-600 | iiyama 19" lcd
Awatar użytkownika
-=HuNTeR=-
Posty: 431
Rejestracja: 17 grudnia 2006, 11:50
ID Steam:
Numer GG: 7474995
Kontakt:

Re: Antialiasing nie działa

Post autor: -=HuNTeR=- »

Na oryginalnych było to samo...
Problem rozwiązał się tak szybko jak nastąpił.... wyłączyłem dodatkowe "smaczki" w sterownikach w OpenGLu... Zamknijcie/usuńcie ten temat...
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: Antialiasing nie działa

Post autor: klamacz »

zasadniczo Arma uzywa Direct3d a nie Opengl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
-=HuNTeR=-
Posty: 431
Rejestracja: 17 grudnia 2006, 11:50
ID Steam:
Numer GG: 7474995
Kontakt:

Re: Antialiasing nie działa

Post autor: -=HuNTeR=- »

Tak jak napisałem w topicu o tych jaskrawych barwach, że przeinstalowanie sterów pomogło ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc techniczna dotycząca Army”