CoD 4: Modern Warfare

... lub palce na klawiaturę niosą

Moderator: Inkwizytor

alepasztet
Posty: 297
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:27
ID Steam:
Numer GG: 3854829
Lokalizacja: Częstochowa

Re: CoD 4: Modern Warfare

Post autor: alepasztet »

Multi multi multi. Jak nie probowaliscie to sprobujcie. :)
na wyspach bergamutach podobno jest kot w butach :O :O
Awatar użytkownika
-=HuNTeR=-
Posty: 431
Rejestracja: 17 grudnia 2006, 11:50
ID Steam:
Numer GG: 7474995
Kontakt:

Re: CoD 4: Modern Warfare

Post autor: -=HuNTeR=- »

Grey pisze:Wbiegłem w bramę / klatkę w najdalszym koncie planszy (kierunek na ktory patrzy nasz buddy) i skampowałem się, czasem likwidując jakiś zagubionych AI. A gdy śmigło się zbliżyło, na wariata biegłem po kompana i do śmigła. Jasna rzecz wiele razy ginąłem, ale się w końcu udało.
Regular.
Też tak próbowałem...ale niestety jak wracałem po kapitana było ciężko wszystkich wybić...heli nie zaczekała-.- a z kapitanem obrywałem. Próbowałem też się schować tam na tej a'la scenie czy co tam jest po prawej czasami wychylałem się na prawo i czyściłem, czasami pod młyn i spowrotem... ale niestety jak niosłem kapitana to zostałem zabity w najgłupszy sposób...tu powybijałem sporo żołnierzy, a tu mnie walnął jeden w plery -.-...próbowałem jeszcze kilka razy, ale z każdą próbą wychodziło jeszcze gorzej;/ może za kilka dni spróbuję jak mi emocje opadną. Poziom najtrudniejszy...
Awatar użytkownika
Yac
Posty: 447
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: CoD 4: Modern Warfare

Post autor: Yac »

Ja rozwiązałem sprawę przy pomocy claymorów. Pierwszy przy luce w płocie. następne koło wraków samochodów na kierunku zbliżania się przeciwników (wzmacniało to efekt eksplozji). Wybiło to na tyle fale atakujących że spokojnie ostrzałem likwidowałem przedzierających się AI. Nie było kłopotów ewakuacją kapitana do wiatraka.
Obrazek
Awatar użytkownika
Luk
Posty: 34
Rejestracja: 14 grudnia 2006, 21:19
ID Steam:
Numer GG: 3482731
ID gracza: 0

Re: CoD 4: Modern Warfare

Post autor: Luk »

Zeby cos z tego silnika graficznego gry bylo w nadchodzacym OFP2;p
COD4 jest jak dobrze nagrany film wojenny troche fabuly akcji i fajerwerkow, oczywiscie dobro zwycierzy zlo;)
Jesli chodzi o realizm gry cod4 ma duzo do zyczenia jest to typowa siekanka jak CS itp..
Przynajmniej jedno co cieszy ze zolnierze poruszaja sie nie tak sztywno jak w armed:P
Miło sie w to gralo przypomina mi troche HH2 szkoda ze taka krotka kampania.
Konsola zjadła OFP2 :)
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: CoD 4: Modern Warfare

Post autor: Rainbow »

Z tego ci mi przynajmniej wiadomo CoD4 jest na autorskim silniku Infinity Ward, ale mogę się mylić. Mimo wszystko gra jest prosta i przyjemna, dzięki czemu zdobywa taką popularność.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co ślina na język...”