ACE2 - problemy przy instalacji i aktualizacji

"Zrób to sam" czyli dłubiemy w Arma2 (Arma2, Arma2OA)

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Majkel
Posty: 14
Rejestracja: 29 lipca 2008, 22:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: CO Z TYM ACE!

Post autor: Majkel »

Witam.
Nie chcę zakładać nowego tematu więc wykorzystam ten :)
Mam problem z niektórymi dźwiękami wystrzałów w ACE, a mianowicie np m4 RCO SD (m4 z chwytem taktycznym, acog'iem i tłumikiem dzwięku), m4 shortdot sd (też nowa "emka" dodana w ACE z tłumikiem oraz lunetą) oraz m110 SD. Są to niektóre bronie w których nie mam dźwięku wystrzału. W innych broniach z tłumikami ten dźwięk słyszę.
Ktoś ma podobny problem lub miał i sobie z nim poradził? Wyprzedając pytania: ACE updatuje przez addon sync 2009 z serwerem Kellys Heroes. Nie nie mam stoperów w uszach podczas strzelania ;)
Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
TwiX
Posty: 74
Rejestracja: 09 marca 2009, 08:21
ID Steam:
Numer GG: 5743203
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wasików/Białystok
Kontakt:

Re: CO Z TYM ACE!

Post autor: TwiX »

EDIT!!!!!!!!!!!!!!

Poradziłem sobie z problemem ściągająć program do rozpakowywania plików .MSI mimo wszystko dzięki za poświęcenie czasu. Jak ktoś by chciał jest on tutaj:
http://blogs.pingpoet.com/overflow/arch ... /2449.aspx
Ostatnio zmieniony 29 grudnia 2009, 23:03 przez TwiX, łącznie zmieniany 1 raz.
eazy84
Posty: 4
Rejestracja: 10 października 2009, 14:28
ID Steam:
ID gracza: 0

ACE BETA .195 do wersji .198 Coś jest nie tak.

Post autor: eazy84 »

Hej, mam problem... Za pomocą programu SIX UPDATER chciałem rozszerzyć wersję ACE BETA .195 do wersji .198. I wszystko było OK operaja niby się powiodła, ale kiedy uruchomiłem grę na ekranie menu nadal miałem wersję .195. Dodam jeszcze, że serwery MP nie akceptowały mojej wersji, ponieważ nadal wykrywały wersję .195. O i jeszcze jedno głupie pytanie... Jak się zalłada gogle, kominiarkę, okulaty, albo maskę P.GAZ. w ACE.??
Majkel
Posty: 14
Rejestracja: 29 lipca 2008, 22:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: CO Z TYM ACE!

Post autor: Majkel »

Słabo zamazałeś nazwę usera Biały Szkwał ;)
PS: I co nikt nie ma takiego problemu, który opisałem powyżej?
Majkel
Posty: 14
Rejestracja: 29 lipca 2008, 22:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ACE BETA .195 do wersji .198 Coś jest nie tak.

Post autor: Majkel »

eazy84 pisze:Hej, mam problem... Za pomocą programu SIX UPDATER chciałem rozszerzyć wersję ACE BETA .195 do wersji .198. I wszystko było OK operaja niby się powiodła, ale kiedy uruchomiłem grę na ekranie menu nadal miałem wersję .195. Dodam jeszcze, że serwery MP nie akceptowały mojej wersji, ponieważ nadal wykrywały wersję .195.
Nie wiem czemu tak jest ale ja używam Addon Sync 2009, jako serwer do aktualizacji mam wpisany Kellys Heroes i mi normalnie zaktualizowało do 198 i wszystko hula jak trzeba (no oprócz problemu, który opisałem).


eazy84 pisze: O i jeszcze jedno głupie pytanie... Jak się zalłada gogle, kominiarkę, okulaty, albo maskę P.GAZ. w ACE.??
Musisz edytować plik ace_clientside_config.hpp, który domyślnie znajduję się w C:\Program Files\Bohemia Interactive\ArmA 2\userconfig\ACE. Aby go edytować musisz otworzyć go przez notepad i tam jest dokładnie napisane gdzie i co musisz wstawić.
eazy84
Posty: 4
Rejestracja: 10 października 2009, 14:28
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ACE BETA .195 do wersji .198 Coś jest nie tak.

Post autor: eazy84 »

Co do pierwszej części, to w końcu mi się udało aktualizować wersję ACE. Poprostu wykasowałem addony wersji .195, które miałem w folderze ADDONS w domyślnym katalogu z grą i wkleiłem tam addony z wersji, która mi się ściągnęła, czyli w wersji .198. Ściągnęła mi się do folderu @ACE. Piszę, bo może znajdzie się jeszcze ktoś, kto dopiero zaczął zabawę z ARMĄ i będzie miał podobny problem. A co do zakładania gogli itp. to dziękuję za pomoc. Teraz wszystko gra... Pozdrawiam.
Majkel
Posty: 14
Rejestracja: 29 lipca 2008, 22:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ACE BETA .195 do wersji .198 Coś jest nie tak.

Post autor: Majkel »

No to git ;)
Awatar użytkownika
TwiX
Posty: 74
Rejestracja: 09 marca 2009, 08:21
ID Steam:
Numer GG: 5743203
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wasików/Białystok
Kontakt:

Re: CO Z TYM ACE!

Post autor: TwiX »

Słabo zamazałeś nazwę usera Biały Szkwał
PS: I co nikt nie ma takiego problemu, który opisałem powyżej?
LOL :D Olać to, po za tym zaktualizowałem program i ściągnołem dodatkowe addony nadal nie mogę grać na serwerach ACE :/

Edit:

O co chodzi z tą czerwoną tabelą? To dobrze czy źle?
Załączniki
1.jpg
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: CO Z TYM ACE!

Post autor: SaS TrooP »

Czerwona tabela to new LOCALS, czyli pliki tylko na twoim komputerze. Nic takiego
Majkel
Posty: 14
Rejestracja: 29 lipca 2008, 22:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: CO Z TYM ACE!

Post autor: Majkel »

Chłopaki to co z tymi dźwiękami? Sorry za upierdliwość ale mnie to wkurza ;)
Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: ACE2 - prosta i szybka metoda instalacji by vargosz

Post autor: Artek3333 »

Ikeos pisze:Ace\Ace_clientside.config.hpp
mam ten plik,nie wiem tylko co z nim zrobic,a pojawia mi sie własnie taki bład....
Ikeos pisze:Dziękuje bardzo.Działa wszystko:)
Mam ten sam problem i (ni jak) nie da się go rozwiązać albo źle coś robie, a więc w katalogu @ace mam katalog (userconfig) a w nim miedzy innymi ten plik „ace_clientside_config” Robie tak jak napisał Matte, czyli tworze w katalogu (userconfig) folder age i wrzucam ten plik i nie działa. Próbowałem różnie, nawet zmiany nazwy katalogu z (age na ace) oraz cały katalog (userconfig) przenosząc do głównego katalogu Arma2 i nichuchu. Powiedz mi jak rozwiązałeś ten problem? :o
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”