Czy grasz w ArmA?

Dyskusje związane ściśle z ArmedAssault ;-)

Moderator: Inkwizytor

W ArmA:

gram w SP
15
9%
gram w MP
35
21%
gram często różne misje
16
10%
gram w klanie treningi i sparingi/ligi
20
12%
czekam biernie na patch lub ciekawe addony/mody
16
10%
jestem raczej missionmakerem/addonmakerem niż graczem
9
5%
rzadko gram ostatnio, ale wchodzę na to forum, bo może coś się dzieje
17
10%
mecze się trochę z tą grą czekając na ArmA2 lub OFP2
17
10%
nie mam czasu, aby grać
11
7%
nie mam kompa, aby grać
10
6%
 
Liczba głosów: 166

alepasztet
Posty: 297
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:27
ID Steam:
Numer GG: 3854829
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Czy grasz w ArmA?

Post autor: alepasztet »

Praktycznie nie gram juz w Arma bo to jednak nie jest to co OFP. Moze to wina graczy, moze samej gry czy mapek, ale faktem jest ze nie czuje tego co czulem grajac w OFP. Nie wspomne juz o premierze Call of Duty 4, ktora pogrzebala moje nadzieje na powrot do gry. :) Przy okazji polecam ta gre wszystkim, DOSKONALA robota Infinity Ward, niesamowicie wciagajacy SP i MP - w moim odczuciu jest to przelom w grach FPP.
na wyspach bergamutach podobno jest kot w butach :O :O
mario
Posty: 26
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 17:53
ID Steam:

Re: Czy grasz w ArmA?

Post autor: mario »

alepasztet pisze:Praktycznie nie gram juz w Arma bo to jednak nie jest to co OFP. Moze to wina graczy, moze samej gry czy mapek, ale faktem jest ze nie czuje tego co czulem grajac w OFP. Nie wspomne juz o premierze Call of Duty 4, ktora pogrzebala moje nadzieje na powrot do gry. :) Przy okazji polecam ta gre wszystkim, DOSKONALA robota Infinity Ward, niesamowicie wciagajacy SP i MP - w moim odczuciu jest to przelom w grach FPP.
Moje posty mozna policzyć na palcach jednej ręki...a szkoda bo w cytowanym poście jest wszystko co chciałem powiedzieć.Podkreślam...SZKODA.
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Czy grasz w ArmA?

Post autor: kondor »

masz 25 palców u jednej ręki? 8O
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Czy grasz w ArmA?

Post autor: Rainbow »

COD4 może przełomem w grach FPP nie jest (jeżeli już to Crysis raczej), ale jest obecnie najlepiej stworzoną grą bazującą na "wyklepanych" schematach.
alepasztet
Posty: 297
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:27
ID Steam:
Numer GG: 3854829
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Czy grasz w ArmA?

Post autor: alepasztet »

Rainbow pisze:COD4 może przełomem w grach FPP nie jest (jeżeli już to Crysis raczej), ale jest obecnie najlepiej stworzoną grą bazującą na "wyklepanych" schematach.
Przepraszam za OT, mozna wydzielic...

Zle sie wyrazilem. Sadze, ze cod4 jest przelomem w tzw. "esporcie" i mysle, ze ten tytul nie bedzie szybko zapomniany.
na wyspach bergamutach podobno jest kot w butach :O :O
SiD
Posty: 420
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 00:11
ID Steam:

Re: Czy grasz w ArmA?

Post autor: SiD »

Ale taki prawdziwy przełom jak CS, Quake, bądź Starcraft, czy taki hit sezonu, czyli dajmy na to BF2, DoD/CoD/MoH, Painkiller? Poważnie pytam.
Co prawda miałem kontakt tylko z demem, ale ze wszystkich nowych tytułów jakościowo najlepiej wypadł.
Obrazek Obrazek :cfog Obrazek
Awatar użytkownika
Drone
Posty: 217
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 02:39
ID Steam:
Numer GG: 4111057
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Czy grasz w ArmA?

Post autor: Drone »

Nie gram w ArmA bo mi na to nie pozwala nie chcąc sie odpalić po reinstalacji ^^ Pozdrówmy więc panów z Bohemia Int.
lee
Posty: 7
Rejestracja: 25 września 2007, 01:27
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Czy grasz w ArmA?

Post autor: lee »

kondor pisze:Jeśli możecie, potwierdźcie moje przypuszczenia.
ja gram bardzo czesto .CO4 owszem ladne ale mp mi sie nie podoba lubilem i lubie moh pacyfik ale tez mp za klimacik pozdrowionka
mario
Posty: 26
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 17:53
ID Steam:

Re: Czy grasz w ArmA?

Post autor: mario »

kondor pisze:masz 25 palców u jednej ręki? 8O
Za wysoko latasz Kondorze ...taka przenośnia z tymi palcami.Nie musiałem tego pisać , ale skoro się odezwałeś...
Nic jak dotąd,żadna gra , nie przebiła klimatu Opration Flashpoint.To moje prywatne zdanie.Nie chce wnikać , czemu w danej grze się da coś zrobić a w innej nie (kwestie engine'ów i inne zagadnienia techniczne mnie nie interesują , bo jestem laikiem). ArmA po prostu nie spełniła moich oczekiwań , bo widac poprzednik był zbyt wielki.Poza tym miałem jakieś cyrki z uruchomieniem , potem wszystkie gry zabezpieczone "star force'ami" itp wywalały mi system i dałem sobie spokój.Teraz przeinstalowałem system i znowu nagram ArmA,spatchuję , coś pościągam ...i trochę popykam, czekając , może na OPF 2.
Nie krytykuje Army , tylko mówię ,że spodziewałem się czegoś innego.Poczekam...+
alderous
Posty: 113
Rejestracja: 15 grudnia 2006, 22:27
ID Steam:

Re: Czy grasz w ArmA?

Post autor: alderous »

kondor pisze:Jeśli możecie, potwierdźcie moje przypuszczenia.

Zdradzisz jakie były twoje przypuszczenia i czy się sprawdziły? Może jeszcze parę głosów przybędzie ale tendencja jest stała - mniej więcej 50% gra, 35% gra rzadko, a 15% nie gra.
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Czy grasz w ArmA?

Post autor: kondor »

alderous pisze:
kondor pisze:Jeśli możecie, potwierdźcie moje przypuszczenia.
Zdradzisz jakie były twoje przypuszczenia i czy się sprawdziły? Może jeszcze parę głosów przybędzie ale tendencja jest stała - mniej więcej 50% gra, 35% gra rzadko, a 15% nie gra.
Przypuszczałem, że generalnie, oprócz aktywnie grających klanowiczów (których duża liczba mnie raczej zaskoczyła), nasze community to tylko OFPowa pozostałość. Opcja 3. jest wg mnie najbardziej wyrazista.
Trudno powiedzieć, czy 7 głosów na opcję tworzenia misji/addonów to wiele (mogłem zmniejszyc ilość wybieranych opcji dla 1 użytkownika) - liczyłem chyba na więcej takich naiwniaków jak ja, którzy chcą mieć swoje 5 minut.
Ogólnie jest chyba tak jak myślałem: jeśli nie jesteś w klanie, to Ci sie tak średnio chce grać w tą armę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja o ArmA”