Buldozer

Dodatki i modyfikacje Armed Assault - te bardziej, jak i te mniej oficjalne

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Yac
Posty: 447
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Buldozer

Post autor: Yac »

No to będzie się chrzanić. Poczytaj dokładnie o instalowaniu i użytkowaniu narzędzi. ArmA musi być na innym dysku lub partycji niż narzędzia aby działały bez problemów. Polecam użycie dołączonego do 3 edycji najnowszej wersji pliku *.bat tworzącego wirtualny napęd ( na ogół ma nazwę :\P) i tam instalowanie Oxygena.
Obrazek
Marius
Posty: 34
Rejestracja: 29 listopada 2007, 15:16
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Buldozer

Post autor: Marius »

hmmm... przeinstalowałem Buldo do "C:/" i nadal się czepia czegoś, mam identyczny problem co OFman, ale go nie rozwiążę, bo nie wiem, gdzie jest owa zakładka "TOOLS" bo w O2 "Tools" daje dostęp tylko do "Mass Texture & Material Renaming..." i w ogóle nie wiem, gdzie szukać takiej zakładki, wrzuciłem ten "-generateshaders" w "File->Options-> External viewer". I nadal mi wyskakuje error.
Awatar użytkownika
Yac
Posty: 447
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Buldozer

Post autor: Yac »

Podam jak ja mam ustawione

ArmA w jej domyślnym katalogu instalacji czyli "c:\Program Files \Bohemia Interactive\Armedassault" , Narzędzia : ViewTool2 , CpBo, Vsitor, w "c:\Program Files \Bohemia Interactive\Tools". Sam Oxygen jest zainstalowany i odpalany z wirtualnego dysku \:p
W opcjach Oxygena - tak jak już tu było podane jest ścieżka do Army na dysku C. Dodatkowo na tym samym wirtualnym dysku mam zainstalowane narzędzie Arma Eliteness v 2.18. Wszystko działa idealnie bez żadnych problemów :)
Obrazek
Marius
Posty: 34
Rejestracja: 29 listopada 2007, 15:16
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Buldozer

Post autor: Marius »

Tylko powstaje pytanie: Jak stworzyć tą wirtualną partycję?? :?
OFman
Posty: 471
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:38
ID Steam:
Numer GG: 2993491
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Buldozer

Post autor: OFman »

W katalogu ArmAWork (chyba tworzy się gdzieś w Moich dokumentach po instalacji O2) jest plik o nazwie mapdisc.bat. Uruchom go a cała zawartość katalogu ArmAWork będzie dostępna pod partycją P:\
:13bds :weteran
http://arma2.pl
"I'm not friendly" :D
Marius
Posty: 34
Rejestracja: 29 listopada 2007, 15:16
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Buldozer

Post autor: Marius »

:rant :rant *******!!!!!!
To mnie już wkurza, bo zrobiłem jak mówiłeś OFMan, i nie chce się pokazać partycja :rant
OFman
Posty: 471
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:38
ID Steam:
Numer GG: 2993491
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Buldozer

Post autor: OFman »

Edytuj ten plik mapdisc.bat i daj tu jego zawartość. Napisz też gdzie dokładnie w tej chwili masz zainstalowaną Arme.
:13bds :weteran
http://arma2.pl
"I'm not friendly" :D
Marius
Posty: 34
Rejestracja: 29 listopada 2007, 15:16
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Buldozer

Post autor: Marius »

Sry, zmieniłem ustawienia madisca, bo zapomniałem, że go przenosiłem :/
Ale i tak podam jego zawartość :
subst p: "C:\Programy\ArmAWork"
a ArmA jest pod "D:\Gry\4\ArmA\ArmA.exe"
Po włączeniu O2 z dysku "P:/" nadal mi wyskakuje to samo "No Entry CFG Worlds"... Co problem zniknie, to drugi się pojawi.
Awatar użytkownika
Yac
Posty: 447
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Buldozer

Post autor: Yac »

Problem wynika raczej z tego że ArmA jest zainstalowana poza jej domyślną lokalizacją. Na forach poświęconych pracy przy addonach większość zgłaszanych błędów w konfiguracji Oxygena wynikała właśnie z tego. Polecam jednak instalację bez jakichkolwiek zmian w lokalizacji. Upatchowienie jej do wersji 1.8 ( najlepiej z patchem z QG, a jak jej nie masz to 1.08 z fixem) No i zadam pytanie - masz oryginał?
Obrazek
Marius
Posty: 34
Rejestracja: 29 listopada 2007, 15:16
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Buldozer

Post autor: Marius »

Oryginał ArmA, v. 1.05, zainstalować go pod C:\ nie mogę, bo nie starczy miejsca
Elej
Posty: 116
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:36
ID Steam:
Numer GG: 8888980
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Buldozer

Post autor: Elej »

Ja mam ArmA zainstalowana poza domyślną lokacją i żadnych problemów z o2/viewerem.
Problem raczej nie tkwi w tym.
Obrazek :weteran :ofp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”