Problem z uruchomieniem (DXT1...DXT5 support missing)

Technical Support

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Paweł
Posty: 37
Rejestracja: 03 lutego 2007, 13:10
ID Steam:

Problem z uruchomieniem (DXT1...DXT5 support missing)

Post autor: Paweł »

Witam! Mam pewien problem z ARMA. Gra nie chce się uruchomić a problem już występował u mnie wcześniej. Reinstalacja gry zawsze pomagała, ale teraz patch 1.05 instaluje się trochę za długo aby to robić po każdym uruchomieniu gry ;/ Problem jest następujacy:
Uruchamiam wczoraj grę, pograłem chwile na necie i grę wyłączyłem. Kilka godzin później przy próbie włączenia gry pojawił się komunikat:
Obrazek.
No to biore i reinstaluje grę, jednak już było dosyć późno i jej nie odpalałem. Dziś koło godziny 12 gra się normalenie uruchomiła pograłem 2 godziny i gre wyłączyłem. Chcę teraz odpalić grę ponownie, a tu znowu pojawia się ten komunikat! :/

Czy ktoś się z czymś takim spotkał?

Dodam, że system jest w pełni zaaktualizowany, zainstalowane najnowsze stery do karty graficznej (ATI 9600XT). System reinstalowany tydzień temu. Nie ma żadnych problemów z grami takimi jak HL2, HL2:EP1, FEAR Combat. Żadnych komunikatów o błędach itp. Tylko z tą nieszczęsną armą same problemy :(
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: Duży problem

Post autor: Forrestal »

Brakuje ci obslugi tekstur typow DXT od v1 do v5.

Na szybko co moge Ci powiedziec do reinstall DirectX'a
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Paweł
Posty: 37
Rejestracja: 03 lutego 2007, 13:10
ID Steam:

Re: Problem z uruchomieniem (DXT1...DXT5 support missing)

Post autor: Paweł »

Udało mi się rozwiązac problem :D
Dla posiadaczy kart ATI:
Opcje zaawansowane --> Graphics Settings --> 3D --> More Settings i zaznaczyc "Support DXT texture formats"

PS. Przepraszam za brak literki "ci" ale te nowe sterowniki ATI usuneły opcje wklejenia polskiego znaczka ;/
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: Problem z uruchomieniem (DXT1...DXT5 support missing)

Post autor: klamacz »

Paweł pisze: PS. Przepraszam za brak literki "ci" ale te nowe sterowniki ATI usuneły opcje wklejenia polskiego znaczka ;/


CCC -> Hotkeys -> Enable hotkeys (wylacz)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc techniczna dotycząca Army”