Poszukuję chętnych do rozgrywek COOP

Informacje i dyskusja o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
bitAbuser
Posty: 1
Rejestracja: 01 października 2022, 21:11
ID Steam: STEAM_0:1:104511580

Poszukuję chętnych do rozgrywek COOP

Post autor: bitAbuser »

Witam wszystkich zainteresowanych!
Coś o nas:
Wraz z kilkoma moimi kolegami tworzymy grupę Task Force South. Jest nas aktualnie 12 aktywnych graczy, poszukujemy chętnych do wspólnego grania różnych scenariuszy z naciskiem na amatorski milsim z podziałem na role. Panuje u nas rodzinna atmosfera, każdego przygarniemy jak swojego. Nie stawiamy na 100% tryhard czy roleplay, aby móc czerpać jak największą przyjemność z rozgrywki, natomiast liczymy na wzajemny szacunek i respektowanie planu który ustala dowódca danego scenariusza.

Coś o misjach:
Scenariusze tworzę ja, staram się je przygotować odpowiednio wcześniej, lub przy użyciu Zeusa edytuje je w czasie rzeczywistym. Raz jesteśmy w Afganistanie jako marines a następnego dnia ratujemy zakładników jako SWAT, więc cały czas coś nowego i stawiamy na różnorodność!


Mile widziani nowi gracze, chętnie nauczymy podstaw gry. Sami cały czas się uczymy, ale chętnie przekazujemy nabyte doświadczenia. :)

Gramy z użyciem modyfikacji takich jak ACE, TFAR oraz innych które urozmaicają nam rozgrywkę. Jeżeli nie miałeś nigdy styczności z takimi modami to żaden problem, wszystkiego idzie nauczyć się bardzo szybko.




Wymagania:
+Jedynie sprawny mikrofon
Mile widziana pomysłowość, aby być móc dokładać cegiełkę przy tworzeniu scenariuszy(dawanie pomysłów)!

-Nie szukamy ludzi stawiających na pełny profesjonalizm ponieważ z powodu niewielkiego doświadczenia nie jesteśmy w stanie go zapewnić.


Wszystkich chętnych zachęcam do zapraszania mnie na steam i pozostawienia wiadomości,
Pozdrawiam!


https://steamcommunity.com/id/bitAbuser/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”