Następca ARMA3 - już mnie szlag trafia od czekania.

Dyskusja ogólna

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Zelazny
Posty: 61
Rejestracja: 18 maja 2013, 17:53
ID Steam:
Lokalizacja: Anglia

Re: Następca ARMA3 - już mnie szlag trafia od czekania.

Post autor: Zelazny »

Chyba jednak Bohemia pozostanie przy nazwie Reforger. Ciekawie wygląda key features. Powrót do Cold War, wyspa Everon o powierzchni 52km² i trzy frakcje, hmmm: USA, ZSRR i opór?
No to czekam do 17go maja. :)

Papa Bear to all units, your presence is expected.
Be aware and save the date. 👇
Bez tytułu.jpg

Hmmm, remake pełną gębą?
Załączniki
Bez tytułu.jpg
Bez tytułu.jpg
Awatar użytkownika
Zelazny
Posty: 61
Rejestracja: 18 maja 2013, 17:53
ID Steam:
Lokalizacja: Anglia

Re: Następca ARMA3 - już mnie szlag trafia od czekania.

Post autor: Zelazny »

Ooo bony, w jaką stronę to zmierza? :( Battlefield, Hell Let Loose, PUBG?
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Następca ARMA3 - już mnie szlag trafia od czekania.

Post autor: kondor »

Reforger to test silnika z przykładową setupem misji
Awatar użytkownika
Lygi
Posty: 84
Rejestracja: 05 lutego 2010, 17:31
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Następca ARMA3 - już mnie szlag trafia od czekania.

Post autor: Lygi »

Reforger to test silnika z przykładową setupem misji
Mam nadzieje że masz racje, bo na chwile obecną to wygląda na zmienianie znanej nam Army na coś co przypomina Battlefield na konsole. Miałem nadzieję że po prostu przenieśli misie znane z Cold War na nowy silnik, a dostałem tylko kulawy multiplayer. Rozczarowanie. Zresztą co tu dużo pisać. Wystarczy zobaczyć co zrobili z edytorem misji (tu się to chyba nazywa master game) Ten master game do edytora z Arma 3 ma się tak jak Photoshop ma się do Painta. Tak czy owak po 10 minutach obcowania z tym tworem dałem sobie zniesmaczony siana. Jeśli Arma 4 też ma tak być obdarta z zaawansowanych funkcji edytora i rozgrywki to Arma 3 będzie dla mnie ostatnią Armą w którą grałem.

PS. Rozumiem ze nie będzie osobnego działu na tym forum które będzie poświęcone tylko tej grze ?
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Następca ARMA3 - już mnie szlag trafia od czekania.

Post autor: Slawek »

Lygi pisze: 24 maja 2022, 15:12 Rozumiem ze nie będzie osobnego działu na tym forum które będzie poświęcone tylko tej grze ?
Chyba jeszcze za wcześnie. Poczekamy jak się rozwinie sytuacja. Nawet na oficjalnym forum Bohemia Interactive nie ma jeszcze osobnego działu dla tej gry. 🤔
W grupie Steam dodałem dział Arma Reforger a na czacie osobny kanał tekstowy do reklamowania serwerów gry, ale wszędzie cisza. Moich trzydziestu znajomych posiadających Reforger'a ma po kilka godzin gry i jakoś nie widzę zapału do dalszej eksploracji.
Awatar użytkownika
Lygi
Posty: 84
Rejestracja: 05 lutego 2010, 17:31
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Następca ARMA3 - już mnie szlag trafia od czekania.

Post autor: Lygi »

W grupie Steam dodałem dział Arma Reforge
Sorry za głupie pytanie ale je niedzisiejszy człowiek. Co to jest grupa steam i jak to znaleźć ?
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Następca ARMA3 - już mnie szlag trafia od czekania.

Post autor: Slawek »

Lygi pisze: 28 maja 2022, 06:05 Co to jest grupa steam i jak to znaleźć ?
Społeczność Steam Arma 3 Polish Community powstała jeszcze za czasów Arma3 alpha. Ze względu na to, że Arma3 wymaga Steam'a do gry praktycznie całe życie armowe przeniosło się na tę platformę. Na dzień dzisiejszy grupa liczy 3197 graczy z czego 558 na czacie.
W dziale Arma3 -Multiplayer jest przypięty temat o grupie - http://www.armagame.pl/viewtopic.php?f=119&t=4881 lub link bezpośredni: https://steamcommunity.com/groups/arma3-polska
Jeśli nie chcesz logować się przez przeglądarkę, to na stronie danej gry w sklepie Steam szukaj w stopce: "Znajdź grupy społeczności" https://store.steampowered.com/app/1074 ... no%C5%9Bci lub w swoim profilu: "Znajomi" - "Znajdź grupę..."
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
Awatar użytkownika
Lygi
Posty: 84
Rejestracja: 05 lutego 2010, 17:31
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Następca ARMA3 - już mnie szlag trafia od czekania.

Post autor: Lygi »

Dzięki za info
Awatar użytkownika
Zelazny
Posty: 61
Rejestracja: 18 maja 2013, 17:53
ID Steam:
Lokalizacja: Anglia

Re: Następca ARMA3 - już mnie szlag trafia od czekania.

Post autor: Zelazny »

Arma 4 release date will be in mid-to-late 2024. Kto czeka? Jej jak tu cicho... Ciekawe jak z wymaganiami bebechów.
Awatar użytkownika
Lygi
Posty: 84
Rejestracja: 05 lutego 2010, 17:31
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Następca ARMA3 - już mnie szlag trafia od czekania.

Post autor: Lygi »

Chmm.. Aż mi ciężko w to uwierzyć że faktycznie się ukaże za niecałe pół roku nowa Arma. Za miało szumu . Praktycznie zero informacji co będzie w tej Armie. Jednym słowem jak zobaczę to uwierzę.
Byle by był edytor. Bo jeśli pójdą w stronę tego co zobaczyłem w Reforgerze... To Arma się dla mnie skończy na III
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Następca ARMA3 - już mnie szlag trafia od czekania.

Post autor: Slawek »

Jeśli Ci tęskno do ArmA4, to obserwuj postępy w Reforgerze lub kup :) . https://reforger.armaplatform.com/news
Co do wymagań, to pewnie takie jakie ma teraz Reforger czyli karta zgodna z DirectX 12 i minimum 8 GB RAM. Co do procka to pewnie jak ktoś gra w ArmA3 i ma w miarę wydajność, to i następca też mu pójdzie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma3”