Sprzedam server

Dyskusja ogólna

Moderator: Inkwizytor

Zablokowany
filbilpl
Posty: 1
Rejestracja: 14 stycznia 2015, 16:06
ID Steam:

Sprzedam server

Post autor: filbilpl »

Jest to server hostowany na stronie markmods.com . Sprzedaje ten server poniewaz juz mi jest nie potrzeby.

Co moge o tym hostingu powiedziec?: Jest to bardzo dobry hosting,osobiscie polecam! Latwy dostep do supportu a takze support jest szybki. Latwy dostep do konta/plikow. Support zwykle odpisuje w mniej wiecej 40 minut lecz zdarzaja sie slabe momenty kiedy support jest zasypywany wiadomosciami i odpisuje max po 13 godz. Zwykle tez jesli zdarzy im sie odpisac 24 h po wyslaniu wiadomosci dodaja 1 dzien za to ze musiales/as czekac. Po zakupie servera mozna takze zmieniac ilosc slotow. To w sumie na tyle, przejdzmy do info na temat servera.

Server ma 10 slotow i jest postawiony do 12-stego marca. Sa tam wgrane pliki z Altis Life (mozna wgrac wlasne pliki/poprosic support zeby to zrobil!). Wiekszosc jest spolszczone lecz porzucilem robienie servera. Ogolnie server oplacony na 2 miesiace 10 slotow kosztuje 30 euro na tym hostingu (nie wiem jak na innych) a ja potrzebuje tylko 25 euro. Sadze ze to dobra cena. :)

Zainteresowanych prosze o zglaszanie sie do mnie po przez:

Steam: FilbilPL
TS3 na ktorym zawsze siedzie: t8.gametris.com:8702
Zablokowany

Wróć do „Arma3”