Mapa w trakcie gry, jak usunąć swoje położenie z mapy

Edytor Arma (Arma, Arma2, Arma2OA)

Moderatorzy: kondor, Inkwizytor

ODPOWIEDZ
fatboy1909
Posty: 85
Rejestracja: 01 maja 2008, 21:42
ID Steam:
Numer GG: 12755589
ID gracza: 0

Mapa w trakcie gry, jak usunąć swoje położenie z mapy

Post autor: fatboy1909 »

Witam Panów,

Ostatnio zająłem się Maptoolem z ACE lecz jest jedna rzecz która wciąż mnie irytuje mianowicie kiedy włączam mapę w trakcie gry nie w trakcie edytowania widzę na mapie swoje położenie oraz położenie swojego oddziału oraz pobliskich jednostek. Usunąłem już dzięki modułowi ACE oznaczenia pojazdów oraz innych jednostek na mapie lecz siebie wciąż widzę, troszkę mnie to irytuje ponieważ chce przemieszczać się w terenie używając samego Maptoola oraz Dagru. Znacie może jakąś komendę, skrypt aby położenia wszystkich jednostek zniknęły kompletnie ?. Mam jeszcze jedno pytanie które od razu doczepie ponieważ nie chce wrzucać nowego postu. Dodałem każdej jednostce światła stroboskopowe z ACE są to VIP-Strob'y. Problemem tkwi w tym że AI z mojej jednostki nie używają tych świateł czyli nie widzę ich kiedy mam włączoną noktowizję. Nie mam też możliwośći dania im rozkazu aby jednostki włączyły światła tak jak w przypadku laserów z PEQ. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś rozwiązał ten pierwszy i drugi problem. Widziałem gdzieś w internecie komendę na te światła ale u mnie nie działają.

Pozdrawiam serdecznie :)
To ja postawię pierwszy moją stopę na polu walki i ja ostatni z niej zejdę
fatboy1909
Posty: 85
Rejestracja: 01 maja 2008, 21:42
ID Steam:
Numer GG: 12755589
ID gracza: 0

Re: Mapa w trakcie gry, jak usunąć swoje położenie z mapy

Post autor: fatboy1909 »

Nikt nie pomoże ? :D
To ja postawię pierwszy moją stopę na polu walki i ja ostatni z niej zejdę
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Mapa w trakcie gry, jak usunąć swoje położenie z mapy

Post autor: tom3kb »

Zwykłe zwiększenie poziomu gry w armie lub tylko jednej, dwóch opcji powinno rozwiązać problem. ;) Jeśli chodzi o znaczki jednostek na mapie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycja oraz tworzenie misji, skrypty oraz programowanie”