Poszukuje Moddera / Mission Makera

Edytor Arma3 - dyskusje i zapytania o tworzeniu misji, skryptów oraz programowaniu.

Moderator: Inkwizytor

-xSw-
Posty: 21
Rejestracja: 14 marca 2013, 03:17
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Manchester

Re: Poszukuje Moddera / Mission Makera

Post autor: -xSw- »

A mission maker ma na zadanie stworzenie misji juz przezemnie przygotowanej wczesniej

Czyli masz genialny pomysł który ktoś ma zrobić dla ciebie ?
Ludzie tutaj pomogą ci dojść do tego w jaki sposób zrobić skrypt, czy który z gotowych zastosować.
Jeżeli szukasz kogoś kto zrobi to za ciebie, to się zgubiłeś.
Misja juz jest zrobiona, ma ja tylko przeniesc do odprawy, poniewaz ja nie potrafie. Co do tej pomocy to odsylaja do linkow i raczej tam nie znajduje odpowiedzi na moje pytania.
Po prostu trudno będzie Ci kogoś znaleźć. Jak to się mówi kij ma 2 końce i nie przypuszczam, żeby ktoś chciał się angażować i poświęcać swój czas dla projektu o którym niewiele może się dowiedzieć. Doświadczony MM sam sobie dobiera ludzi z którymi chce współpracować i dobrze się bawić, a w tym przypadku to nie wiadomo czy cokolwiek wypali, bo też nie wiadomo z czym ma się do czynienia. Oczywiście nie ganię Twojego podejścia, to Twoja decyzja, ale spójrz na to z drugiej strony.
Moj pierwszy post odpowie na to pytanie. Pisac na [email protected] lub pw
Dowie sie co i jak. Tak szukacie by mnie zmieszac z blotem, a problem z czytaniem u was wystepuje. I nie ciagnijmy tej dyskusji bo nic to nie wnosi.
  • Case: Fractal Design Define XL Black Pearl V2
  • Mobo: Asus Rampage IV Extreme
  • CPU: Intel Core i7-3930K
  • RAM: Corsair Dominator Platinium
  • GPU: EVGA GTX 680 Classfied
  • PSU: Corsair AX1200i Digital ATX
[/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycja - tworzenie misji, skrypty oraz programowanie”