Camera.sqs?

Edytor Arma (Arma, Arma2, Arma2OA)

Moderatorzy: kondor, Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Wodzu
Posty: 7
Rejestracja: 26 lutego 2012, 15:03
ID Steam:

Camera.sqs?

Post autor: Wodzu »

Witam.
Potrzebuję pomocy a raczej informacji, w jaki sposob mogę nagrac przy pomocy "camera.sqs" scene w ktorej ja sam chodze. Czy jest w ogole takie co mozliwe?
Po prostu chce ustawic w danym miejscu kamere i puscic gre abym przechodzil sobie przed kadrem.
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Camera.sqs?

Post autor: Tenk »

Skryptu nie używałem, ale na chłopski rozum jak chcesz nagrać obraz z kamery kiedy będziesz kierował swoją postacią? ;)
Wodzu
Posty: 7
Rejestracja: 26 lutego 2012, 15:03
ID Steam:

Re: Camera.sqs?

Post autor: Wodzu »

Tak, ale włąśnie mi chodzi o kamere statyczna. Bardziej pod produkcje filmową, przyklad. Kamera statyczna zaimplementowana w taki sposob aby w tle nagrywala swoj kadr wtedy kiedy ja bede przebiegal. wiem mozna to zrobic AI'kami ale wole sam.

Wiem że jest opcja UnitCapture ale ona niestety nie nagrywa animacji, czego troche nie rozumiem, jedynie udalo mi sie w powietrzu uchwycic jak łopaty wirnika sie obracaja. reszta jest statyczna, wiecie moze jak to rozwiazac?
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Camera.sqs?

Post autor: Tenk »

Nagrywasz to co widzisz na swoim ekranie, nigdy nie słyszałem o nagrywanie innego obrazu niż ten widziany na monitorze, moim zdaniem jest to niemożliwe chociaż mogę się mylić, może inni wypowiedzą się bardziej konkretnie niż ja. ;)
Wodzu
Posty: 7
Rejestracja: 26 lutego 2012, 15:03
ID Steam:

Re: Camera.sqs?

Post autor: Wodzu »

Być moze da sie to jakos odratowac. Z moich wiadomości przy pomocy UnitCapture/Unitplay mozna nagrac sciezke tego jak sie chodzi, pozniej ustawiasz sie jako nowego gracza mieszasz w skryptach, nastepnie "puszczasz" sciezke nagrana, co dziala ale nie dziala animacja postaci. ruszają sie ale statycznie, sama postac sie przesuwa ale bez np. biegania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycja oraz tworzenie misji, skrypty oraz programowanie”