Iron Front: Liberation 1944 - kampania Forgotten Honor

... lub palce na klawiaturę niosą

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Kwiot
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2012, 16:32
ID Steam:

Iron Front: Liberation 1944 - kampania Forgotten Honor

Post autor: Kwiot »

Witam! Nie wiem czy w dobrym miejscu zamieszczam ten temat, ale nie znalazłem działu poświęconemu tej niezależnej modyfikacji (dodatku) do ARMAII...

Teatrem działań Iron Front: Liberation 1944 są ziemie polskie i walki pomiędzy Związkiem Radzieckim i III Rzeszą. Gra dostępna jest już na Steamie od tygodnia, jednakże z tego co słyszałem w Polsce nie ma wydawcy na tą grę. W sklepie jeszcze żadnym nie byłem, ale szukając na necie tej gry, doszedłem do wniosku, że prawdopodobnie jest to prawda... W każdym bądź razie mam pytanie do tych co już zakupili tą grę - czy zakupiliście tą grę inną drogą niż przez Steam, jeśli tak, to czy moglibyście podać link? Dlaczego nie chcę kupować przez steam? Dla mnie steamowa cena jest stanowczo za wysoka... Widziałem gdzieś też na allegro za 130 zł, co jest grubą przesadą jak dla mnie...

A teraz dla szczęśliwych posiadaczy tej gry ogłoszenie:

Obrazek

On the 25th of May 2012, all hell will break loss at Forgotten Honor as the Russian 20th Guards Mechanized Brigade goes head to head with the German XXIV Panzer Corps for an intense 3 months Player vs Player campaign.

Select your army and join Forgotten Honor as we embark on our newest campaign for the new game Iron Front: Liberation 1944. On every Sunday evening at 1900GMT you will grab your gun and get ready for some of the most insane teamwork you have ever seen online. Play the brand new game: Iron Front Liberation 1944 in its truest form with hundreds of like-minded people from across the globe. If you like massive team-play emphasized battles, then wait no longer, as this is a campaign you have to experience!



Obrazek

- Massive player vs player battle

- A realistic army structure for both the Germans and the Russians

- Development of your career with various ranks, medals and much more

- A mature environment

- Teamwork emphasized battles

And best of all, its entirely free to join and play!



Obrazek
(click on the image to go to the signups)

Jakbyście mieli jakieś pytania, to pisać na PM, albo pod spodem, a najlepiej to bezpośrednio na forum Forgotten Honor.
Brałem udział w kilku kampaniach (nie tylko na Armie) i naprawdę polecam!
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Iron Front: Liberation 1944 - kampania Forgotten Honor

Post autor: Slawek »

Kwiot pisze:Witam! Nie wiem czy w dobrym miejscu zamieszczam ten temat, ale nie znalazłem działu poświęconemu tej niezależnej modyfikacji (dodatku) do ARMAII...
Nie znalazłeś działu, bo Iron Front: Liberation 1944 nie jest dodatkiem do Arma2, jest to gra wydana przez innego wydawcę, ale na tym samym silniku.
Na stronie store.bistudio możesz kupić wersję elektroniczną, ale cena jest podobna.
W Arma2 mamy podobny Mod pod nazwą Invasion 1944.
Po co do Ciebie pisać na PW. Coś reklamujesz i ogłaszasz, ale sam jeszcze nie zakupiłeś gry. Chyba, że ......
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
Kwiot
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2012, 16:32
ID Steam:

Re: Iron Front: Liberation 1944 - kampania Forgotten Honor

Post autor: Kwiot »

Aha, czyli jak inny wydawca, to już w to nie gracie?
To nie mogę nic ogłaszać, dopóki nie będę miał tej gry? Nie moja wina, że nie można w tym kraju normalnie jej kupić... A pytania mają dotyczyć kampanii, a nie samej gry...
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Iron Front: Liberation 1944 - kampania Forgotten Honor

Post autor: Slawek »

Kwiot pisze:Aha, czyli jak inny wydawca, to już w to nie gracie?
Nie napisałem, że nie gramy.
Kwiot pisze:To nie mogę nic ogłaszać, dopóki nie będę miał tej gry?
To jest forum gry Operation Flashpoint, Arma, Arma2 i Arma2 Operation Arrowhead.
Kwiot pisze:A pytania mają dotyczyć kampanii, a nie samej gry...
Kampania bez gry?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co ślina na język...”