P85 - nie działające jednostki

"Zrób to sam" czyli dłubiemy w Arma2 (Arma2, Arma2OA)

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
zmija216
Posty: 1
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 18:57
ID Steam:

P85 - nie działające jednostki

Post autor: zmija216 »

Witam!

Jestem tu nowy, aczkolwiek od dłuższego czasu obserwuję to forum. Fanem serii jestem od pierwszej części OFP, więc trochę czasu już minęło od moich początków z tą przygodą.
Od niedawna kupiłem sobie nowego PC co pozwoliło mi w końcu zagrać normalnie w Arme2 na full detalach. Niestety jak wiadomo po pewnym czasie, podstawowa gra się znudziła. Jakież było moje wielkie zaskoczenie kiedy ujrzałem w sieci modyfikację która wprowadzała do gry nasze dumne LWP i kilka innych armii UW.

Mój problem polega na tym że po zainstalowaniu modów działają mi tylko niektóre jednostki. Np BWP i kilka innych pojazdów tak, aczkolwiek piechota już nie. Nie mam pojęcia co jest grane.

Arme2 mam tylko podstawkę, bez dodatku. Zpatchowana do wersji 1.11. Żadnych innych modyfikacji nie wprowadzałem. Mod z 11-01-2012
Dla jasności mam:
p85_wpn3d_a - paczka z giwerami
p85_config_a- paczka z confingiem
p85_v_a - paczka z pojazdami
p85_pol_sol - paczka z jednostkami LWP

Z czytania forum wywnioskowałem że musza one być wszystkie aby mod działał, niestety tak nie jest.
Dodam jeszcze że przy odpaleniu gdy pojawia i się taki komunikat: No entry 'bin\config.bin.CfgVehicles/USBasicBag.scope'

Proszę o pomoc. Pozdrawiam!
vilas
Posty: 137
Rejestracja: 10 kwietnia 2007, 18:28
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Łorsoł

Re: P85 - nie działające jednostki

Post autor: vilas »

komunikat świadczy, że nie ma bazowego plecaka, bo plecaki są w Arrowhead
P85 jest pod A2+OA ze względu na plecaki a np. addon współczesnego wojska polskiego ma mapy cieplne, czyli FLIR, czyli też OA wymagane
pod czystą Armę2 bez OA to już mało kto robi addony
OA wprowadziło plecaki, termowizję, z powrotem jest M113, doszedł Bradley itd
bez OA nie zadziała

viewtopic.php?f=79&t=4456

napisane już wcześniej o tym
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”