Mod Invasion 44 Normandy - problem z wczytywaniem save'ów

"Zrób to sam" czyli dłubiemy w Arma2 (Arma2, Arma2OA)

Moderator: Inkwizytor

yogurt
Posty: 9
Rejestracja: 05 października 2011, 14:39
ID Steam:

Re: Mod Invasion 44 Normandy - problem z wczytywaniem save'ó

Post autor: yogurt »

Eeeeh....
Wielkie dzięki za chęci Bracie.
najgorsze jest to ze całość gry śmiga jak trzeba.
Tzn bez dodatków.
Zapisywanie i wczytywanie po kontynuacji działa bez problemu.
Spróbuję jeszcze na jakimś innym modzie bo to pierwszy jaki zainstalowałem bo w zasadzie kręci mnie tylko 2 WŚ.
Raz jeszcze dzieki w kazdym razie.

Może jeszcze ktoś doradzi?
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Mod Invasion 44 Normandy - problem z wczytywaniem save'ó

Post autor: tom3kb »

Może popróbuj najpierw z modami które nie wymagają niczego innego do działania np:
cwr2 demo czyli stary dobry operation flashpoint na silniku arma2 co prawda na razie tylko demo http://www.armaholic.com/page.php?id=14568 ale możesz znaleźć dużo misji do niego w cwr2 coop pack by sander albo csla mod http://www.armaholic.com/page.php?id=13355. Albo na razie popatrz na armaholicu jest kupa fajnych kampanii także takich co nie wymagają modów i addonów, a misji to są setki. Więc na pewno coś cię jeszcze zainteresuje :) oprócz ww2.
yogurt
Posty: 9
Rejestracja: 05 października 2011, 14:39
ID Steam:

Re: Mod Invasion 44 Normandy - problem z wczytywaniem save'ó

Post autor: yogurt »

Nie no załamka. Nic z tego. Na anglojęzycznych forach też jest kilka postów z tym problemem i tez nikt nie potrafi pomóc.
Widzę że już ;ograłem sobie... :o
yogurt
Posty: 9
Rejestracja: 05 października 2011, 14:39
ID Steam:

Re: Mod Invasion 44 Normandy - problem z wczytywaniem save'ó

Post autor: yogurt »

Problem rozwiązany!!! ;)
Przeinstalowałem wszystko raz jeszcze, tyle że tym razem patchowałem grę po kolei - tzn patche kolejno -1.03-1.04-1.05-1.10 - Operation Arrowhead - patch 1.59 -a nie jak wcześniej od razu 1.05 - i mimo że wyskoczyło kilka różnych błędów w czasie patchowania OA do wersji 1.59 (treści różne) to rozegrałem już kilka misji na modzie dla którego w zasadzie zakupiłem obie gry (Invasion44) i wszystko jest w najlepszym porządku. Wszystkie savey wczytują się bez problemu i zniknęły komunikaty o "eventhandlersach" i "caweaponsach3" :)

To tak dla potomności gdyby ktoś jeszcze kiedyś miał ten sam problem.
Posiadam system Win 7, 64bit i taka metoda u mnie rozwiązała powyższy problem.
Pozdrawiam i raz jeszcze dzięki za chęć pomocy tom3kb :)

Spadam dalej tłuc szkopów w Normandii :D
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Mod Invasion 44 Normandy - problem z wczytywaniem save'ó

Post autor: tom3kb »

Fajnie, że poradziłeś sobie w miare z problemem ale:
-jak patchowałeś armę 2 po kolei to powinieneś dojechać do patchami do v1.09 potem wrzucić patch do Arrowheada v1.59 (on ma też w sobie v1.09 do Arma 2), a na końcu dopiero patch v1.10 do Arma2 (nie jestem pewien czy jak najpierw wrzuciłeś patch v1.10 do arma 2 a potem v1.59 czy to nie będzie robić żadnych problemów, chociaż możliwe, że instalator wykryje, że masz już nowszą wersję army2).
Odnośnie błędów przy instalowaniu patcha do OA, na twoim miejscu bym tego nie ignorował możesz mieć później problemy z grą (niedziałające multi, albo addony/mody crashe gry itp) i jak już trochę nagrasz się w Invasion 44, to ściągnąłbym bym tego patcha z kilku stron dla pewności i zainstalował jeszcze raz (tylko tak, żeby nie było żadnych błędów ). Patcha możesz znaleźć praktycznie na każdej stronie odnośnie Army 2.: oficjalna strona army 2, armaholic, arma info, arma 2 base itd.
PS: Też mam jednego kompa z win7 x64 i u mnie instalacja gry wyglądała tak:
- instalacja gry z płytki patch 1.02,
-uruchomienie gry, żeby zrobiła sobie wpisy w rejestrze itd (nie jestem pewien czy to konieczne ale lepiej chyba zrobić),
-instalacja OA z płytki (OA wersja v1.52, arma 2 v1.05) uruchomienie arma 2 CO dla pewności,
-instalacja patcha v1.57 do OA (nie było wtedy jeszcze patcha 1.59)
-instalacja patcha v1.09 do army 2 (parę dni później wyszedł patch v1.59)
-instalacja patcha v1.59 do OA (patcha v1.10 do army 2 nie instalowałem czekam jak wyjdzie patch do OA v1.60 na pewno będzie go zawierał, a większość serwerów na razie jest chyba na v1.09 i v1.59)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”