Arma3 oficjalnie

Dyskusja ogólna

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ

Jak podoba Ci się koncept Army3

Zachwycający
22
15%
Podoba mi się
48
32%
Wolałbym coś niemodernistycznego
34
23%
Ciężko powiedzieć
10
7%
Odgrzewany kotlet (to tylko nowe addony)
5
3%
Mój komputer tego nie pociągnie
18
12%
Kiszka
9
6%
Nie kupię tej gry
3
2%
 
Liczba głosów: 149

Andriey
Posty: 105
Rejestracja: 08 czerwca 2009, 09:13
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Legnica

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Andriey »

T100 xD

Super, ciesze się że Bohemia dalej produkuje Armę, ale 1. NIE NAZYWAJCIE nr 3 tego dodatku ! Wygląda fajnie jako content do dwójki :) Poniosło ich troszkę, ale za ragdoll mają plusa. A za minusa dużego - pójście w przyszłość. Najbardziej odpowiadają czasy flaszki,lata 80 :) kałach, bez optyki i do boju !!! Dzięki za linka rabus, fajnie zobaczyć coś z gry
Spec Służby
ProteziakSaSPL
Posty: 142
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 21:18
ID Steam:
Numer GG: 1070609618
ID gracza: 58579
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: ProteziakSaSPL »

Tak narzekacie? Jak nie podobają się zmiany gry, to sp... adać na dach! Fizyka, modułowy gear, otwarta kampania, czemu wam się nie podoba? A z drugiej strony jakby interface zmienili, to byłoby lamentowanie, że gracze się do starego przyzwyczaili, a jakby zrobili grę w latach '80, to byłoby rzucanie się, że mało ciekawych rzeczy (brak UAV, termiki, itp.). Gadalibyście, że znowu te nudne lata '80. Ja cieszę się, że gra jest w przyszłości. Dlaczego? Bo do ArmA 2 nie było modów z supernowoczesnymi "żołnierzami kosmosu", a za to te traktujące o latach '80, '90 i o XXI wieku były. Poza tym gdzieś wyczytałem (nie pamiętam gdzie), że BI ma umożliwić kompatybilność modów z ArmA II w ArmA III (nie wiem gdzie to znalazłem, mogę sie mylić). Także nie jojczcie, tylko trzymajcie kciuki, żeby Czesi zrobili wreszcie PORZĄDNĄ grę, która zainteresuje ludzi serią.

P.S.
A o tym, że w Battlefield i Call of Duty prawie nic się zmienia (oprócz grafiki, chociaż w tym drugim przypadku też z tym jest lipton), to już mało kto mówi. To takie odgrzewane kotlety, choć szczerze mówiąc mnie takie smakują, byleby nie robiły kroku wstecz. A Battlefield tak samo jak Call of Duty osiągnęły taki pułap, że ciężko wymyślić coś nowego nie rozstając się z podstawowymi założeniami serii.
Awatar użytkownika
erere1223
Posty: 47
Rejestracja: 28 lipca 2010, 14:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: erere1223 »

a co ma piernik do wiatraka to forum o Armie a nie o Codzie...Mi za to się podobają te łodzie podwodne i ,że można nurkowac.To też bardzo fajny patent.Oby popracowali nad dźwiękiem bo to zawsze u nich kulało...Ciekawe jakie wyjdą dodatki do Arma III.A co do Dodatków z Army II ,które działają na Arma III moim zdaniem to jakieś kłamstwo.Aram III toczy się w 2020roku a Dodatek do Army II 2011/2012 ??? Nie pasowało by.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tom13J
Posty: 38
Rejestracja: 27 czerwca 2009, 09:55
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Tom13J »

Naród polski słynie na pewno z jednej rzeczy....narzekania! A najlepsze jest to, że niektórzy krytykują nieskończony projekt :o , który jest w fazie Alfa. A znając historię Army , to czeka nas jeszcze parę patchy po jej wydaniu. Ale co tam..."to mi się nie podoba; a mi się podoba" i tak w kółko...tragedia....
O gustach się nie dyskutuje, tak przy okazji.
Awatar użytkownika
erere1223
Posty: 47
Rejestracja: 28 lipca 2010, 14:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: erere1223 »

http://www.youtube.com/watch?v=bz9mIgaBmU8 na pewno znacie ale ci ,którzy nie to jest tam pokazane kilka rzeczy.Wreście ciała będą spadac z budynków :D Piękna wyspa w Grecji zawsze po dobrym Coopie można sobie pozwiedzac ;) A te pojazdy aż tak nowocześnie na szczęście nie wyglądają , Woda boska.Pływanie podwodą wygląda pięknie.tylko brak tutaj "życia"żadnych zwierząt,ryb,ptaków myślę ,że do dadzą na sam koniec tylko by tego nie zrąbali chodzi mi o animację.A i strasznie dużo płaskiej przestrzeni więc będzie się trudno kryc przed pojazdami ;(
Obrazek
Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Artek3333 »

Wszystko by było dobrze, gdyby te wszystkie zabawki i kostiumy ala gwiezdne wojny były faktyczne. Chociaż miały zastosowanie, jako realne prototypy. Jeśli nie, to realność w tej serii idzie do d… Ja już w dwójce byłem niezadowolony z braku opisu każdej broni, którą gracz ma na wyposażeniu. Opis każdego pojazdu czy samolotu. Wtedy gra staje się jakimś tam źródłem wiedzy militarnym, uzbrojenia świata, coś w rodzaju lekcji, a nie tylko zwykłą grą, gdzie możemy sobie pobiegać jakimś tam Lordem Vaderem i polatać jakimś wehikułem, którego nawet niema i nie będzie. Ciekawe czy Arma 3 będzie ogłoszona, jako symulator pola walki? A może symulator przyszłości? :?
Awatar użytkownika
polikerski
Posty: 236
Rejestracja: 01 lipca 2008, 14:31
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Marki

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: polikerski »

erere1223 pisze: Woda boska.Pływanie podwodą wygląda pięknie.tylko brak tutaj "życia"żadnych zwierząt,ryb,ptaków myślę ,że do dadzą na sam koniec tylko by tego nie zrąbali chodzi mi o animację.
Oni potwierdzili i pokazali na E3 że JUŻ są ryby w wodzie, więc nie bój nic.
Gdy widzisz błysk, jest już za późno...
Obrazek
Piecyk: AMD Phenom II X4 955BE 3.2GHz; Sapphire Radeon HD 6870 DDR5 1GB; 8GB GoodRam DDR2 800MHz
Gigabyte GA-M720-US3
; Chieftec GPA-500S; Seagate Barracuda ST3750528AS ATA Device
Awatar użytkownika
erere1223
Posty: 47
Rejestracja: 28 lipca 2010, 14:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: erere1223 »

to dobrze ,że są już rybki :D Nie bądźmy tacy źle nastawieni to jest pewna "ucieczka" od innych części może być fajna ta III a jak nie to ludziki będą się skarżyć to może IV Będzie w normalnych realiach :P.A wam jak wyspa się podoba??? Jak wcześniej mówiłem pięknie wygląda ale będzie problem z pojazdami/lotnictwem bo mają nas na widelcu w tych polach ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: FOX-PL* »

Artek3333 pisze:Ja już w dwójce byłem niezadowolony z braku opisu każdej broni, którą gracz ma na wyposażeniu. Opis każdego pojazdu czy samolotu. Wtedy gra staje się jakimś tam źródłem wiedzy militarnym, uzbrojenia świata, coś w rodzaju lekcji...
Tu bym przyznał koledze szczególną rację pamiętam jak jeszcze były opisy każdej spluwy w OFP, prędkości pocisku skąd broń sie wzieła kiedy została wyprodukowana pełna nazwa to było coś mała wiki broni i pojazdów.

Na dzień dzisiejszy tylko wiemy jak się broń nazywa która i tak nie wiadomo jak nazwać bo durna nazwa "Mk-17 EGLM Spector", trzeba było nazwać "SCAR H Mk-17 Short Barrel EGLM Spector Optic" gdzie broń z 16 znakami ledwo się mieści w tak wąskiej tabelce skrzynki. Ciekawe jak będzie nazwana broń typu TAR-21 jeśli będzie w skrzynce gdy zmienimy optykę albo zamontujemy tłumik czy broń będzie miała standardowa nazwę czy może zmieni się nazwa a możliwości doczepiania rożnych rzeczy jest tak spora, że nagle jeden model broni powieli nam się do 10 róznych rodzai a przecież nie tylko TAR'a się modyfikuje.

Uważam iż Bohemii brakuje dobrego skryptu kreowania sobie broni i nie za pomocą spod rolki bo to idiotyczne, 4 celowniki, sopmod, latarka, granatnik, tłumik. Tu trza zastosować dodatkowe okienko interface który pozwoliłby na zamontowanie tego co aktualnie chcemy. Pytanie tylko czy biorąc broń mamy jeszcze skrzynki tych wszystkich zabawek do niej :D czy może jednak zastosować system dodatkowych przedmiotów które trafiałyby w miejsce GPS, Radia, Mapy itd.

Niby szczegóły a jednak mają wpływ bo jak coś robić to z głową a nie na odwal się jak to Bohemia potrafi nie mówiąc o modach do gry.
Awatar użytkownika
erere1223
Posty: 47
Rejestracja: 28 lipca 2010, 14:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: erere1223 »

Z tymi opisami broni było by dobre na przykład kiedy takowa broń będzie na użytku armii.Ja myślę ,że te wszystkie zabawki,bronie itp będą mieć przydział w skrzyniach.Na Broń,Dodatki,Amunicja.Ja się boję o kilka rzeczy o dźwięki,animację i efekty wybuchów.To zawsze kulało w armie myślę ,że naprawili to w III części.
Obrazek
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: SaS TrooP »

Naprawdę nie rozumiem co wy macie do animacji. Na pierwszych wywiadach Buchta bodaj mówił, że rozwiązanie pod rolką jest tymczasowe i zapewne będzie właśnie interface.
A sama czysta ArmA symulatorem było tylko w porównaniu do innych gier, a nie "sama z siebie". Dla przykładu dokładnie 2 dni temu doświadczyłem ciekawego zjawiska, na przykład jakimś cudem AK-107 jest mniej celny niż M4A1...
Ogólnie denerwuje mnie kultura Ameryki, acz póki co sprzęt jest tak wymieszany, że być może znów nie padniemy jego ofiarą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma3”