Problem z przeskokami w mp

Problemy i porady nt dobrej i słabej wydajności PC, zawieszaniem się gry itp.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
fuckingWERTER
Posty: 3
Rejestracja: 03 sierpnia 2010, 17:31
ID Steam:
ID gracza: 0

Problem z przeskokami w mp

Post autor: fuckingWERTER »

Witam, kilka dni temu zakupiłem armę w empiku i byłem na nią bardzo napalony, ale mój entuzjazm chłodzi to co widzę w mp(dla którego głównie po tą grę sięgnąłem) Mój komputer jest całkiem dobry i pozwala mi grać w armę na najwyższych ustawieniach przy całkowitej płynności więc nie zwracam uwagę na to ile dokładnie mam fpsów ale problem jest trochę inny, chodzi o to że w mp gracze i boty które nie należą do mnie cały czas przeskakują tak jakby mieli ping 999, ja w tym czasie mam ping 60, wszystko do okoła dzieje się płynnie za wyjątkiem przeskoków innych graczy, uniemożliwia mi to rozgrywkę bo nei sposób w cokolwiek trafić gdy skacze to w prawie nieprzewidywalny sposób, samoloty i pojazdy również ulegają takim przeskokom i jedynie gdy są sterowane przeze mnie poruszają się płynnie. Czy jest jakiś sposób o którym może nie wiem żeby dało się grać w tę grę? Ps.naturalnie gra ma wszystkie patche. Z góry dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
rabus71
Posty: 80
Rejestracja: 06 stycznia 2010, 15:14
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Legnica

Re: Problem z przeskokami w mp

Post autor: rabus71 »

Dość dobry może nie być dość dobry ha ha :lol: Arma dość dobre sprzęty pożera na śniadanie .
Ale przeskoki to oczywiście nie wina sprzętu a raczej kwestia odległości między graczami , servera itd.
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
fuckingWERTER
Posty: 3
Rejestracja: 03 sierpnia 2010, 17:31
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Problem z przeskokami w mp

Post autor: fuckingWERTER »

nie no to na pewno nie wina sprzętu, proc mam całkiem mocny intel core quad q8300 2,5 ghz
grafika geforce 9800 gt 1gb no i 4 gb ramu i tak jak mówię animacje są całkowicie płynne na najwyższych detalach ale występują te z dupy przeskoki. czyli tak na prawdę nic nie można zrobić?
Awatar użytkownika
Rafael3D
Posty: 440
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 20:07
ID Steam:
Numer GG: 11844
ID gracza: 0
Lokalizacja: UK

Re: Problem z przeskokami w mp

Post autor: Rafael3D »

zmienić ISP.
fuckingWERTER
Posty: 3
Rejestracja: 03 sierpnia 2010, 17:31
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Problem z przeskokami w mp

Post autor: fuckingWERTER »

co niby ma poprawić zmiana internetu skoro na aktualnym mam dobry ping?
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Problem z przeskokami w mp

Post autor: ufoman »

PierdolonyWerterze, ping to nie wszystko, liczy sie desynchro.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydajność i zawieszanie się”