Tryb Warfare single player

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

pwi7aaf
Posty: 9
Rejestracja: 24 lutego 2010, 08:28
ID Steam:
ID gracza: 0

Tryb Warfare single player

Post autor: pwi7aaf »

No cóż, na samym wstępie warto się przywitać, więc się "przywituje" i jedna butelka dobrego piwa dla każdego:P

A teraz Was trochę pomęczę:) Niedawno kupiłem Arme 2 i chciałbym zadać Wam kilka pytań na temat trybu Warfare, jeśli jest tutaj jakiś specjalista, to z góry dziękuje za pomoc...

1. Czy da się grać z botami na samym początku?? Chce rozwinąć swoje umiejętności i narazie pomęczę kompa... jeżeli jest tak szansa, żeby zagrać w Warfare w trybie single to jak to trzeba zrobić?? Gdzie wejść?? Co ustawić??

2. Czy ten tryb obejmuje całą mapę Czarnorusi czy tylko jakiś skrawek??

3. Jak ustawić, abym mógł na wstępie budować (dalej mówimy o grze z botami) i był dowódcą tego całego "burdelu"??:P

4. Skąd brać pieniądze na nowy sprzęt?? Czy one przychodzą raz na jakiś czas czy trzeba coś zdobyć??

5. I co daje patch 1.05 do trybu Warfare??

6. Jak zostać dowódcą i już na samym początku mieć możliwość bodowania bazy (budynków) i umocnień??

7. Żeby grać w tryb Warfare trzeba mieć patch 1.05??

Jak mi się coś przypomni to jeszcze zapytam:P Prosiłbym o wyczerpujące odpowiedzi, z góry dzięki:)
Ostatnio zmieniony 24 lutego 2010, 09:37 przez pwi7aaf, łącznie zmieniany 2 razy.
Zero
Posty: 10
Rejestracja: 23 lutego 2010, 10:47
ID Steam:
ID gracza: 3610

Re: Tryb Warfare single player

Post autor: Zero »

Witając się ze wszystkimi (z tymi, co pamiętam z OFP szczególnie serdecznie :) ), jako fan kiedysiejszego CTI, przyłączam się do pytanie kolegi.
Awatar użytkownika
Ikeos
Posty: 40
Rejestracja: 31 marca 2008, 21:16
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Tryb Warfare single player

Post autor: Ikeos »

1.Wejdz do multiplayer,stworz nową gre-Warfare lub When diplomacy Fails,wybierz stronę a przeciwnej zostaw wlączoną ikonke komputera(AI)Zabezpiecz ją hasłem i odpal.
2.Obejmuje Calutką Czarnoruś,teraz już można grać równierz na innych mapach.
3-6.Musisz zostac dowódcą.Z menu (srodkowy przycisk)wybierasz Options,potem poszukaj tam w opcjach Comand Vote -i glosujesz na siebie.Po chwili zostajesz dowodcą.
4.Zdobywaasz miasta.Do zdobytych miast wysylasz cięzarowki a dokladnie blisko ich centralnych bunkrów.
5.Daje miedzy innymi tryb gry When Diplomacy Fails-czyli 3 frakcjie czerwoni-niebiescy -partyzanci
Na razie tyle,bo pędze do pracy.Ale jakbys coś chcial to pisz tutaj.Pozdro.
pwi7aaf
Posty: 9
Rejestracja: 24 lutego 2010, 08:28
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Tryb Warfare single player

Post autor: pwi7aaf »

Dzięki:) Ja właśnie siedze w pracy i kombinuje z moim problemem:P Jeśli to nie jest problem to można by było rozwinąć trochę wypowiedzi, szczególnie:

Punkt 4, raz na jaki czas mam przypływ pieniędzy, bez zdobycia jeszcze żadnej wioski (sam początek gry i rozudowa)?? Czy te ciężarówki wzywa się z menu dowódcy (scroll) wybierając opcję??

Jeszcze odpowiedzi na punkty 6 i 7 (pomęczę Was trochę)

8. Jeszcze takie coś: czy w trybie Warfare przeciwnicy walczą przeciwko sobie, czy są jakieś koalicje?? jak trzeba ustawić, abym był sam przeciwko reszcie??

9. Czy przeciwnicy w trybie Warfare są agresywni?? atakują często naszą bazę??

10. Czy helikoptery można tworzyć bez posiadania lotniska?? a jeżeli nie, to czy na mapach trybu Warfare jest dużo takich lotniks, które można zdobyć i tam produkować "obiekty latające"?


I jakbyście mogli kilka wskazówek do trybu Warfare...

Jak mi się coś przypomni to dam znać:P
Awatar użytkownika
Dymion
Posty: 63
Rejestracja: 21 stycznia 2010, 13:39
ID Steam:
Numer GG: 272204
ID gracza: 0

Re: Tryb Warfare single player

Post autor: Dymion »

Uruchamiając misję Warefare na serwerze masz możliwość ustawiania parametrów, między innymi ilość kasy na start, "agresywność" przeciwników. Do budowy helikopterów wystarczy odpowiednia fabrykaw bazie. Patch warto instalować tak, czy inaczej. Polecam również dodatek ACE, który zwiększa ilość sprzętu oraz dodaje efekty. Kasę dostajesz za zajęte wioski oraz zabitych wrogów. Będąc dowódcą dostajesz dodatkową kasę za zajętą miejscowość. Z każdą zajętą wioską rośnie kwota za minutę gry. Jednym słowem źródeł dochodu jest sporo.
pwi7aaf
Posty: 9
Rejestracja: 24 lutego 2010, 08:28
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Tryb Warfare single player

Post autor: pwi7aaf »

Sytuacja mi się rozjaśnia, dzięki za to:)

1. No ok, ale jak robię ustawienia to są jakieś sojusze, czy każda "wioska" to mój wróg i czy oni walczą przeciwko sobie czy wszyscy na mnie??

2. Powiedzmy, że wybijam całą wioskę... i teraz tak, czy tam trzeba postawić jakiś budynek, aby ją przejąć, czy jest jakiś czas, po którym wioska staję się moja?? i w jaki sposób wysłać tam ciężarówki, aby brały kasę i czy te ciężarówki można jakoś zamówić?? np z menu dowodzenia (domyślnie scroll)


3. Czy dodatek Ace i patch 1.05 zmieniają wersję językową gry (napisy)... kupiłem z polskimi napisami i chciałbym żeby zostały te napisy:P większy komfort z gry jak dla mnie oczywiście:)
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: Tryb Warfare single player

Post autor: PROCIK »

Wejdź wieczorem na TSa to pogadasz z kimś na ten temat.
Nie jestem pewien czy dobrze robisz opierając się na granie samemu, jak byś kogoś zapytał to by z Tobą zagrał i wyjaśnił co i jak w czasie gry.
pwi7aaf
Posty: 9
Rejestracja: 24 lutego 2010, 08:28
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Tryb Warfare single player

Post autor: pwi7aaf »

W multi i tak nie zamierzam grać... na jakiś czas mam narazie dość po pewnej grze i chce sobie pograć z kompem:P poza tym dziennie i tak mogę poświęcić grze około 2 godzin, bo inaczej moja żonka staję nie baaaardzo nerwowa:P ale z chęcią skorzystam z oferty, może się znajdzie ktoś, kto mi jeszcze bardziej rozjaśni sytuacje, ale tak czy tak zamierzam Was tu pomęczyć tymi pytaniami i nie macie wyjścia, musicie odpowiadać:P


Edit: Te trzy pytania wyżej pozostały bez odpowiedzi... no chłopaki, do roboty !!!! :D
Awatar użytkownika
Dymion
Posty: 63
Rejestracja: 21 stycznia 2010, 13:39
ID Steam:
Numer GG: 272204
ID gracza: 0

Re: Tryb Warfare single player

Post autor: Dymion »

Ad1.
Ci z wiosek bronią swojej osady i z ich strony nie musisz się niczego obawiać, chyba że będziesz miał swoją bazę w pobliżu osady. Jest jeszcze przeciwna strona sporu np. ruscy, których zadaniem jest tak jak w twoim przypadku przejmowanie wiosek. Oni mogą zaatakować bazę jak się na nią natkną. Tak na marginesie będąc dowódcą możesz sterować poczynaniami swoich jednostek jak również AI-kami.
Ad2.
Jak zdobędziesz wioskę to za jakiś czas dotrą tak twoje wojska (automatycznie) i obsadzą stanowiska KM.
Ad3.
Patch 1.05 praz ACE nie zmieniają języka gry
pwi7aaf
Posty: 9
Rejestracja: 24 lutego 2010, 08:28
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Tryb Warfare single player

Post autor: pwi7aaf »

Pewnie to już ostatnie pytanie przed zagraniem w tryb Warfare...

Wiem, że ACE dodaje kilka nowych ciekawych broni, skryptów itd itp, ale czy gdzieś odnajdę listę zmian?? czy jest jakaś instrukcja do tego, np z nadejściem nowych broni??
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: Tryb Warfare single player

Post autor: PROCIK »

Co do ACE2 to szczegóły pewnikiem znajdziesz na stronie twórców tej modyfikacji, lub na Armaholiku w news-ach (starszych).
Co do zmian jakie są po wejściu do misji Warfare na modzie ACE2 to jest tak, ze jeżeli misja nie była zrobiona pod tego moda to wiele się nie zmieni i wiele funkcji i broni tez może nie być dostępne. Oczywiście skrypty zmęczenia, balistyki i odgłosy się zmienia, ale nie zostaną wykorzystane wszystkie możliwości moda. Najlepiej by było znaleźć misje Warfare zrobiona pod ta modyfikacje :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”