Cold War Rearmed!

Awatar użytkownika
topas
Posty: 89
Rejestracja: 17 kwietnia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cold War Rearmed!

Post autor: topas »

Witajcie po Świętach.
Forrestal pisze:Jak narazie to wydaje mi sie ze trio w skladzie Vilas, Topas i Yaciek czuje sie niedocenione przez community i narzeka na to jak to ludzie zachwycaja sie nad CWR zamiast nad ich pracami.
Szczerze? a wiesz co? masz dużo racji w tym...
Ja powiem tylko że nie ma we mnie żadnej wrogości do BiS, do CWR ani całej ich fangrupy..nic z tych rzeczy..
I jeżeli z naszych postów lał się jad to (przynajmniej w moim przypadku) było to po prostu trochę goryczy..
trochę żalu za godziny spędzone na researchach, pracy nad texturami, oglądaniu filmów z okresu dla lepszego wyłapania szczegółów itd..
Także pokornie przyznaję się że faktycznie byłem wkurzony gdy zobaczyłem cały ten jubel towarzyszący wydaniu prac z widocznymi błędami merytorycznymi, niedopracowanymi szczegółami.. i z placeholderami (które mi osobiście przypominają stare filmy pokroju Patton itd.. nie mamy tygrysa więc walniemy czarny krzyż na M60; taki placeholder.. ).
Oczywiście każdy kto wie że addony nie biorą się z powietrza nie może odmówić CWR pracy w nie włożonej. Szacunek oczywiście dla nich że porwali się na tak ambitny projekt, trochę rozczarowania dotychczasowymi efektami przy całym krzykliwym marketingu jaki towarzyszył pracom..
i prawdopodobnie weźmiemy sobie z tego całego zamieszania jedną nauczkę.. słusznie zauważono że trzeba się bardziej promować ..także dzięki za krytykę, kubeł zminej wody na łeb..

także.. było trochę emocji.. Święta je wyciszyły.. zabieramy się dalej do roboty
jedziemy dalej.

EOT z mojej strony :)
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: Cold War Rearmed!

Post autor: mant3z »

Vilas, Topas i Yaciek proponuję dogadać się z twórcą Evolution KilJoy'em (tak tak, tej beznadziejniej misji w którą wszyscy grają) i zrobić wersję z waszymi dodatkami. Evo + wasz addon pack no i popularność gwarantowana :mrgreen: .

Mi się wszystko poddoba, cokolwiek kto zrobi tylko drażni mnie to że sam musze sobie posiedzieć w edytorze by z tego korzystać. Chciałbym pograć w Berzerka z modami i dodatkami, nawet głupie evo było by ciekawsze.

Tak ja np RPG Quarantine z RH Pistol Pack 1.5... cholera dawno się tak nie ubwaiłem zarabiając na zabijaniu zombii poczym kupując niesamowicie wykonane pistolety czy automaty typu uzi etc. :D


...a dobra, lece OT sorry.
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
Drone
Posty: 217
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 02:39
ID Steam:
Numer GG: 4111057
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Cold War Rearmed!

Post autor: Drone »

Wie ktoś czy ten mod już wyszedł? Bo nie chce narzekać ale za niedługo ArmA2, a potestowałbym.
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Cold War Rearmed!

Post autor: Rainbow »

Drone pisze:Wie ktoś czy ten mod już wyszedł?
Nie, jeszcze nie wyszedł. Jest tylko DEMO, które można sciągnąć stąd: http://www.armedassault.info/index.php?cat=news&id=362
Drone pisze:Bo nie chce narzekać ale za niedługo ArmA2
No zgodnie z planem to może się pojawić nawet za 7 miesięcy, a nie wiem czy to "niedługo", ale i tak jeszcze pewnie przesuną :P
Zablokowany

Wróć do „ArmA Flash News”