Jak korzystać z uzbrojenia w Strykerze ?

Dyskusje związane ściśle z ArmedAssault ;-)

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Dawidson
Posty: 356
Rejestracja: 30 marca 2007, 09:39
ID Steam:

Re: Jak korzystać z uzbrojenia w Strykerze ?

Post autor: Dawidson »

Dobry jest, szkoda tylko że wystarczy 1 strzał z granatnika aby poszedł do piachu(zresztą abrams też) co trochę(nie wiem jak jest w realu) utrudnia życie tankera.
Obrazek
RIDER
Awatar użytkownika
hetzer
Posty: 23
Rejestracja: 04 września 2007, 19:19
ID Steam:
Numer GG: 6892564
ID gracza: 0
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Jak korzystać z uzbrojenia w Strykerze ?

Post autor: hetzer »

Dawidson pisze:Dobry jest, szkoda tylko że wystarczy 1 strzał z granatnika aby poszedł do piachu(zresztą abrams też) co trochę(nie wiem jak jest w realu) utrudnia życie tankera.
Amerykanie sądzą, iż ABRAMS (w najnowszej wersji - M1A2) jest podobno "niezniszczalny" dla ręcznej (lekkiej - domyśle RPG) broni przeciwpancernej. Słyszałem "opowieści" z Iraku o Abramsie który przyjął na siebie siedem bezpośrednich trafień z granatnika RPG i zdołał dotrzeć do bazy. Osąd pozostawiam wam.
W ArmA mamy chyba do czynienia z młodszym modelem M1A1, który chyba jest trochę bardziej "miękki".
Jeśli zbyt długo patrzysz w czeluść - czeluść zaczyna patrzeć na Ciebie...
Obrazek
neglected
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwietnia 2008, 17:21
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Jak korzystać z uzbrojenia w Strykerze ?

Post autor: neglected »

Witam szanownych forumowiczów!

Mam następujące pytanie: czy po przejęciu kontroli nad ZSMU (klawisz V) można stosować przybliżenie optyczne? Czy jesteśmy skazani na jeden widok?
Awatar użytkownika
[PR] Slavko
Posty: 91
Rejestracja: 17 stycznia 2007, 10:57
ID Steam:
Numer GG: 157910

Re: Jak korzystać z uzbrojenia w Strykerze ?

Post autor: [PR] Slavko »

Słyszałem "opowieści" z Iraku o Abramsie który przyjął na siebie siedem bezpośrednich trafień z granatnika RPG
Niby dobrze kolega słyszał tyle że nie 7 a 11! było o tym dosyć głośno że po jedenastu rpegach czołg bez najmniejszych problemów dotarł do bazy.
Powered by ULi
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja o ArmA”