Patch a CD-Key

Dyskusje związane ściśle z ArmedAssault ;-)

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Koval
Posty: 378
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 20:59
ID Steam:
Numer GG: 5246848
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Patch a CD-Key

Post autor: Koval »

Hejo,

Zainstalowałem Armę, zainstalowałem patcha i program zabezpieczający chce ode mnie CD-key. Wpisuję mu, podany owy na odwrocie instrukcji, 5 ciągów znaków, pierwszy z 4 znakami, pozostałe po 5. Co mi mówi? "Wypchaj się". Gdy chcę ponowic, program sam zamienia na format 4 ciągów, nie 5, i każdy z nich ma po 6 czy tam 7 znaków.

Co teraz? :/
ASUS K72J
i3 M350 2.27Ghz | 4GB RAM
Radeon Mobility HD5150
SiD
Posty: 420
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 00:11
ID Steam:

Re: Patch a CD-Key

Post autor: SiD »

Tzn, wiem że jak instalowałeś QG, to prosi ciebie o klucz do płyty QG, który nie istnieje. Wówczas należy po prostu włożyć płytę podstawki i uruchomić ponownie.
Obrazek Obrazek :cfog Obrazek
Awatar użytkownika
Havker
Posty: 82
Rejestracja: 11 stycznia 2007, 17:22
ID Steam:
Numer GG: 8964303
ID gracza: 0

Re: Patch a CD-Key

Post autor: Havker »

Tez tak czasem mam po przeinstalowaniu. Radze poeksperymentowac. Poprobowac odpalic z pliku exe w folderze z grą. Sprobowac odpalic z płytki. itp. powinno zaskoczyc.
Obrazek
"To są gromy co przyjdą w nagłym grzmocie z setkami potężnych ziemi wstrząśnięć i tysiącem fal, i nie odpoczywają ani czasu nie znają." - A.S. LaVey
Awatar użytkownika
Yac
Posty: 447
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Patch a CD-Key

Post autor: Yac »

Zainstalować można też patch 1.9 beta lub zaczekać na full release i nie powinno już być problemów. A co do reinstalki - najlepiej po deinstalacji ArmA użyć dodatkowo jednego z wielu narzędzi usuwających wpisy Starforce`a z HDD. ja tak zrobiłem i nie było najmniejszych problemów z ponowną instalacją i uruchomieniem ArmA.
Obrazek
Awatar użytkownika
Koval
Posty: 378
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 20:59
ID Steam:
Numer GG: 5246848
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Patch a CD-Key

Post autor: Koval »

Faktycznie, gdy odpalam z płyty to prosi o wyimaginowany CD-key. Jeśli zaś odpalam poprzez skrót na pulpicie to jest wszystko okej.

Dzięki, można zamknąć :)
ASUS K72J
i3 M350 2.27Ghz | 4GB RAM
Radeon Mobility HD5150
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja o ArmA”