Prośba o rekomendację modów (Reskin)

Dodatki i modyfikacje Armed Assault - te bardziej, jak i te mniej oficjalne

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bucic
Posty: 44
Rejestracja: 05 października 2007, 19:21
ID Steam:
ID gracza: 0

Prośba o rekomendację modów (Reskin)

Post autor: Bucic »

Eksperymentuję już jakiś czas z modami do ArmA i mam już komplet sprawdzony w akcji
\arma.exe -dxlevel80 -nosplash -world=none -mod=DBE1;@NWD_Ballistics;@NWD_ScopeFix;@Q11;@sprintfix;@DurgsVegetationFix;FDF_Sounds;@ArmAEffects;@DMSmokeEffects;@No_Clouds;@lowplants;@cent_tracer;@CSM;@TrueView;@GMJ_SightAdjustment

ale brakuje mi jednej rzeczy - lepiej wyglądających broni i mundurów. Przejrzałem już sporo baz addonów, ale problem polega na tym, że często jakiś mod >wyglądu broni< przychrzania się do innych rzeczy np. do balistyki (sic!). A potrzebny mi sam tzw. reskin...

Poszukiwane cechy:
- może być z nowymi modelami 3D broni, ale bez dodawania wynalazków do broni typu inne celowniki
- przeteksturowane mundury powinny przynajmniej przypominać te oryginalne z ArmA
- SLA nie może mieć polskich mundurów (z wiadomych względów - gram w SP)

Wszystkie te wymagania spełniają bronie i mundury z XAM 1.3, ale nie chcę używać takiego kloca tylko dla mundurów i broni (ich wyglądu). Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Matte
Posty: 805
Rejestracja: 17 stycznia 2007, 12:20
ID Steam:
Numer GG: 3470353
ID gracza: 2166020
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Prośba o rekomendację modów (Reskin)

Post autor: Matte »

do użytu własnego tzn. bez publikacji moge ci zrobić taki config który by podmieniał same modele 3d, bez chrzanienia innych rzeczy, wystarczy że dasz linki
Jestem BIS fanboyem! :ofp :weteran
FAQ:
Co zrobić gdy powiedzą coś złego o OFP:DR? DR nie żyje, a fani zapomnieli.
Co zrobić gdy powiedzą coś złego o ArmA II? - Do 1.96 jescze trochę brakuję...
All of BIS's programming is done by Ondrej's hair
Blogaska prowadzę, i gadam do mikrofonu w podcaście na matteprl.net
Awatar użytkownika
Bucic
Posty: 44
Rejestracja: 05 października 2007, 19:21
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Prośba o rekomendację modów (Reskin)

Post autor: Bucic »

A nie poleciłbyś czegoś co wygląda podobnie do oryginałów, ale o lepszej jakości? Ludzie oceniają addony, ale często np. Anglicy chwalą addony UK, a Amerykanie USMC itp. Sam biorę się za przeglądanie addonów jeszcze raz w międzyczasie...

[edit]

Przejrzałem BIS Forums, armaholic, armacenter.pl i jest dużo... ale kwasu.

Znalazłem tylko dwa kandydackie "mody":
1. US Marines Replacement Pack
http://www.armaholic.com/page.php?id=1335
2. Russian Federation Units
http://www.armaholic.com/page.php?id=1712

Ten drugi załatwia chyba i sprawę mundurów, i sprawę broni, a pierwszy to tylko mundury.

Reskina broni goodgajów nie znalazłem w ogóle.

Szczerze mówiąc najchętniej widziałbym kombinację 2 (bronie i mundury SLA) + kawałek XAM

(bronie i mundury "dobrych")
. Da się to zrobić? Znasz może jakąś paczkę broni dla "dobrych"

albo lepszy mod niż Russian Federation Units?


[edit2]

W sumie żeby nie komplikować sprawy w zupełności wystarczą bronie, pojazdy i mundury z XAM. Mowa oczywiście o wyglądzie i o obu stronach konfilktu. O ile samo wyciąganie takich rzeczy z XAM nie jest skomplikowane...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”