problem dot. cfg faces

Technical Support

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
mlolembe
Posty: 2
Rejestracja: 03 grudnia 2007, 12:11
ID Steam:
ID gracza: 0

problem dot. cfg faces

Post autor: mlolembe »

mam problem z Armą...
otoz pod wplywem ciekawych dodatkow jakie zobaczylem na stronie armedassault.info zaczalem zassyac niektore z nich, zainstalowalem je(zgodnie z instrukcja - jesli takowa byla) i mam nastepujacy problem
wlaczam edytor ustawiam jednostke BLufor, Independent albo Civil, daje 'preview' i pojawia sie komunikat:
No entry 'bin\config.bin/CfgFaces.'
Domyslam sie ze cos z twarzami sie popieerniczylo, nie wiem jak w arma jest to wszystko zorganizowane(gram w arma od nie dawna, chociaz wczesniej dlugo tluklem ofp to i tak nie bylem zaawansowanym graczem).
Zapewne znajdzie sie ktoś kto powie zeby odinstalowac dodatki ktore ostatnio wgralem i po kolei sprawdzac, ktory szkodzi ale ja bym preferowal jakas szybsza i mniej zmudna metode.
Jesli ktos moglby mi pomoc bylbym wdzieczny, bo apetyt na gre stygnie :)

Pozdrawiam i z gory dzieki
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: problem dot. cfg faces

Post autor: klamacz »

1. podaj swoja wersje, czy instalowales patche, jesli tak to jakie.
Niektore addony dzialaja na 1.08, inne (jesli addonmaker nie mial czasu) dzialaja na 1.05 i wczesniejszych.
2. niestety, jesli masz duzo addonow wrzuconych, moga one sie gryzc ze soba i powodowac konflikty roznie odbierane. Czasem jest to wina addonmakera czasem samej Army. Niestety eliminacja addonow jest najprostszym wyjsciem.
3. rada ode mnie: pogrupuj sobie addony w mody (katalogi) zaleznie od tematu, latwiej bedzie ci zarowno eliminowac te bledne, testowac nowe jak i uruchamiac to na czym ci aktualnie zalezy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
mlolembe
Posty: 2
Rejestracja: 03 grudnia 2007, 12:11
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: problem dot. cfg faces

Post autor: mlolembe »

gra jest kompletnie niespatchowana, brak w niej jakichkolwiek oficjalnych i nieoficjalnych updateow... wiec podejrzewam ze jednak cos z czyms sie gryzie,
zasiade do sprawdzania po kolei, ktory dodatek mi zawadza
dzieki za odp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc techniczna dotycząca Army”